Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 8
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: tirsdag 28 mai 2019

N-åpen

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK39.48
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn46.33
0Amilie Enger-AndersenBotne SK39.15
0Endre Sagerøy FossBotne SK55.00
0Iver Sagerøy FossBotne SK32.51
0Jonas Trømborg HaavsethSande Sportsklubb39.49
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL31.20
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL40.58
0Douglas LinquistStokke IL44.10
0Kevin LinquistStokke IL1.09.27
0Rebecca LinquistStokke IL1.08.20

D11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn20.50
2Anne HaugbergAndebu IL26.52+6.02
3Daniella GjoneSandefjord OK27.05+6.15
4Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL42.22+21.32

D15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK43.58
2Ingrid MobråthenBotne SK46.30+2.32
3Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn47.24+3.26
4Emilie JohansenSandefjord OK49.20+5.22
4Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn49.20+5.22
6Maria GrovanOL Tønsberg og omegn54.26+10.28

D15B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine Sparre KnudsenStokke IL53.24 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Emilie JahreAndebu IL54.31+1.07
3Amalie KvernsmyrAndebu IL55.16+1.52
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OLdiskvalifisert

D17

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL33.29
2Sunniva Nergaard BergStokke IL40.00+6.31
3Ingvild EckdahlOK Horten42.49+9.20
4Julie EikelandOL Tønsberg og omegn56.14+22.45

D17C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inger MørkSandefjord OK35.46
2Sigrun GjoneSandefjord OK39.21+3.35
3Astrid FodnæssAndebu IL40.45+4.59
4Pernille MoltebergHedrum OL43.08+7.22
5May NordkveldeHedrum OL45.37+9.51
6Randi MobråthenBotne SK1.09.39+33.53
Heidi EriksenLarvik OKdiskvalifisert

D40

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn42.31
2Anette Kjærås FiringAndebu IL49.46+7.15
3Wenche EikåsSandefjord OK51.45+9.14
4Mona JahreAndebu IL1.25.37+43.06

D50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Veslemøy SolbergKonnerud IL42.11
2Astrid BrevikStokke IL1.02.07+19.56

D60

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn39.37
2Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn41.25+1.48
3Gro EiaOL Trollo43.17+3.40
4Randi HansenStokke IL44.37+5.00
5Else StordalOL Tønsberg og omegn1.24.39+45.02
Karin EriksenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D70

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Margareta BrynhildsenStokke IL45.29
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL47.05+1.36
3Gerd LangsethLarvik OK53.03+7.34
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLdiskvalifisert

H11-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus SigurdssonStokke IL22.17
2Jens G. DybvikStokke IL37.12+14.55
3Henrik  MathiesenOL Tønsberg og omegn38.18+16.01
4Elias Enger-AndersenBotne SK1.10.34+48.17
5Casper Velstadbråten BangåsBotne SK1.40.06+1.17.49
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke ILdiskvalifisert
Magnus Veum SkrettebergStokke ILdiskvalifisert

H13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn31.26
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn31.36+0.10
3Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn33.36+2.10

H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathias JahreAndebu IL1.04.10

H15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Benjamin GjoneSandefjord OK37.03
2Hallgeir BrevikStokke IL44.45+7.42

H15B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn33.46
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL37.55+4.09
3Trond Olav JahreAndebu IL38.05+4.19
4Børre GrovanOL Tønsberg og omegn39.11+5.25
5Jonas Gran MelandsørOK Horten56.30+22.44

H17

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trygve Hem OlsenTyrving IL30.39
2Eirik RavnanTyrving IL32.33+1.54
3Cornelius BjørkSandefjord OK35.45+5.06
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn36.40+6.01
5Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn37.30+6.51
6Jonas EikåsSandefjord OK41.24+10.45
7Martin AskeAndebu IL47.16+16.37
8Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn57.09+26.30

H17C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn43.05

H40

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Knut Ivar JohansenSandefjord OK30.35
2Rune Firing HaugbergAndebu IL30.53+0.18
3Kjetil EckdahlOK Horten33.49+3.14
4Trond EvensenOL Tønsberg og omegn35.52+5.17
5Einar IdlandAndebu IL39.55+9.20
6Tom KristensenLarvik OK40.10+9.35
7Pål JevanordOL Trollo42.00+11.25
8Stian KvernsmyrAndebu IL44.18+13.43
9Jan SkrettebergStokke IL52.24+21.49
10Jo Børre EikåsSandefjord OK55.21+24.46
11Magnus LundAndebu IL56.00+25.25
12Ole Kristian V BangåsBotne SK1.13.33+42.58

H50

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørnar OlsrødStokke IL31.04
2Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn32.39+1.35
3Trond GjelstadSandefjord OK32.53+1.49
4Helge StenerudOL Tønsberg og omegn34.04+3.00
5Frode RobertsenStokke IL35.04+4.00
6Jan Tore FossBotne SK37.49+6.45
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK38.11+7.07
8Sven OhrvikKonnerud IL43.24+12.20
9Dag Johnny LianAndebu IL43.53+12.49
10Ian RingheimOL Trollo48.43+17.39
11Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn55.17+24.13
12Magne KløveStokke IL55.43+24.39
13Asle JohnsenHedrum OL1.00.15+29.11
14Per Einar StrømHedrum OL1.02.28+31.24
15Knut GjoneSandefjord OK1.18.21+47.17
Ingve MobråthenBotne SKdiskvalifisert

H60

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn38.37
2Kai MidtskogenBotne SK43.07+4.30
3Martin NaufHedrum OL44.22+5.45
4Jan BøhleOL Trollo44.51+6.14
5Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn45.24+6.47
6Ragnar Niemi BergStokke IL47.37+9.00
7Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn48.08+9.31
8Elling AakreAndebu IL51.08+12.31
9Per Dag NordkveldeHedrum OL55.26+16.49
10Trond CeebergAndebu IL1.19.27+40.50

H70

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjell Einar AadnevikTIF Viking27.53
2Runar KittilsenStokke IL28.29+0.36
3Dag Rønning JensenOL Trollo29.01+1.08
4Helge FossheimHedrum OL33.07+5.14
5Arne KristensenStokke IL34.59+7.06
6Lars Martin GjeinStokke IL35.49+7.56
7Hans StordalOL Tønsberg og omegn37.23+9.30
8Ove Gunnar JacobsenStokke IL37.36+9.43
9Ragnar HillestadLardal OL40.05+12.12
10Alf Johan HjelmtvedtEiker OL40.18+12.25
11Thorolf TrolsrudBotne SK41.31+13.38
12Kåre ThorbjørnsenLarvik OK43.13+15.20
13Svein EriksenLarvik OK45.13+17.20
14Bjørn Helge CeebergHedrum OL47.29+19.36
15Tor Eivind EdvardsenLarvik OK56.46+28.53
16Jørgen KvilhaugBotne SK1.19.11+51.18

H80

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL41.25
2Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn46.40+5.15
3Steinar  RuudKonnerud IL47.13+5.48
4Egil RyghOL Tønsberg og omegn50.40+9.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor