Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 6
Arrangørorganisasjon: Andebu IL
Dato: tirsdag 14 mai 2019

Stokke IL

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Rikke EriksenN-åpen (30)20.3214.40
0Lotta GabrielliN-åpen (30)20.3014.38
0Douglas LindqvistN-åpen (30)21.2215.15
0Rebecca LindqvistN-åpen (30)30.4321.56
0Vigdis SigurdsdottirN-åpen (30)18.2013.05
0Sturla SigurdssonN-åpen (30)18.1513.02
0Mads Aspen SolvangN-åpen (30)27.0919.23
1Joel RöhrsH11-12N (1)20.4214.47
1Martin HalvorsenH13-16C (3)30.3019.03
1Carl-Johan LindqvistH17N (1)26.3518.59
1Runar KittilsenH70 (21)27.0613.33
2Maike RöhrsD13-16C (2)29.12+4.1718.15
2Margareta BrynhildsenD70 (5)36.00+0.0818.00
2Magnus SigurdssonH11-12 (9)14.49+0.289.15
2Frode RobertsenH50 (16)33.05+0.3711.24
3Astrid BrevikD50 (10)34.28+7.4316.24
3Randi HansenD60 (8)34.23+5.3917.11
3Jens G. DybvikH11-12 (9)20.29+6.0812.48
3Kjetil SolvangH17C (6)28.55+9.1718.04
4Sunniva Nergaard BergD17 (8)42.13+4.1614.33
4Emanuel LillevoldH11-12 (9)28.49+14.2818.00
4Arne KristensenH70 (21)30.28+3.2215.14
5Magnus Veum SkrettebergH11-12 (9)28.55+14.3418.04
5Roy LillevoldH17C (6)30.56+11.1819.20
5Lars Martin GjeinH70 (21)31.13+4.0715.36
6Marit RöhrsD17C (14)27.25+11.2017.08
6Inger NergaardD60 (8)48.36+19.5224.18
6Leo Mathias Skjelbred FevangH11-12 (9)28.57+14.3618.05
6Niclas GunnerødH13-14 (6)27.27+12.5017.09
6Jan SkrettebergH40 (15)38.02+8.5013.06
8Ragnar Niemi BergH60 (11)33.27+8.5015.55
9Tor Sverre GravningenH40 (15)44.39+15.2715.23
9Arne KristensenH50 (16)42.37+10.0914.41
10Elin GravningenD40 (15)43.35+15.5720.45
12Julie Synnøve BøeD17C (14)44.22+28.1727.43
16Ove Gunnar JacobsenH70 (21)38.43+11.3719.21
Victoria AnholtN-åpen (30)diskvalifisert
Charlotte LindqvistD17C (14)diskvalifisert
Anikken Gjein DybvikD40 (15)diskvalifisert
Georg EllilaH15B (3)diskvalifisert
Sigurdur Freyr SigurdssonH40 (15)diskvalifisert
Bjørnar OlsrødH50 (16)diskvalifisert
Ludvik HiisN-åpen (30)ikke startet
Eirunn HiisD15B (2)ikke startet
Kristine Sparre KnudsenD15B (2)ikke startet
Hallgeir BrevikH15-16 (2)ikke startet
Kenneth DybvikH40 (15)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor