Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kjose IL - 100 år jubileumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kjose IL - 100 år jubileumsløp
Arrangørorganisasjon: Kjose IL
Dato: lørdag 11 mai 2019

N-åpen

2 090 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes  Eikenes SteinsholtKjose ILfullført
Andrea Kroken MathisenKjose ILfullført
Anna  Kroken MathisenKjose ILfullført
Mina Kroken MjeldeKjose ILfullført
Douglas LindqvistStokke ILfullført
Ludvig SagaKjose ILfullført
Oskar SagaKjose ILfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Ana Zagar NesKjose ILfullført
Nette Zagar NesKjose ILfullført
Christopher David EriksenLarvik OKikke startet

D 13-14

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn44.5317.48

D 15-16

3 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kjørholt LiePorsgrunn OL36.0111.30

D 17-N

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May NordkveldeHedrum OL25.1710.40

D 17-20

3 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna NysæterSkien OK37.5911.20

D 21-

3 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK31.469.28
2Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn33.42+1.5610.03
3Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn36.51+5.0511.00
4Tiri RebårdSandefjord OK40.01+8.1511.56

D 35-

3 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine Vik OlsenLarvik OK41.4313.19
2Anne Berg GjølbergLarvik OK59.55+18.1219.08
Heidi EriksenLarvik OKbrutt

D 45-

3 130 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK30.549.52
2Kari ChristiansenSandefjord OK32.56+2.0210.31
3Anne Berit BredholtSandefjord OK33.44+2.5010.46
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL38.15+7.2112.13
5Veslemøy SolbergKonnerud IL40.30+9.3612.56
6Tone Sølie LysnesHedrum OL43.09+12.1513.47
7Stine ArntzenSandefjord OK45.00+14.0614.22
8Lill-Ann TorpSandefjord OK50.54+20.0016.15
9Anikken Gjein DybvikStokke IL1.09.42+38.4822.16

D 55-

2 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK27.0410.44
2Hilde KløvstadSandefjord OK37.16+10.1214.47
3Anne Lise AndreassenSandefjord OK38.42+11.3815.21
4Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn39.08+12.0415.31

D 65-

2 520 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd LangsethLarvik OK38.5415.26
2Inger NergaardStokke IL38.59+0.0515.28
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn39.55+1.0115.50
4Margareta BrynhildsenStokke IL44.15+5.2117.33
5Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL46.51+7.5718.35
6May Helene HansenSandefjord OK46.59+8.0518.38
7Elisabeth RødAndebu IL54.14+15.2021.31
8Else StordalOL Tønsberg og omegn54.31+15.3721.38
9Kari BergLarvik OK1.01.22+22.2824.21
Rakel ØrenSandefjord OKikke startet

D 75-

2 520 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL37.3714.55
2Birgitte BekkelundRøyken OL47.58+10.2119.02
3Hjørdis ØvreåsBotne SK55.32+17.5522.02
4Hanne BræckKongsberg OL56.31+18.5422.25
5Astrid Reppesgård LieHedrum OL59.26+21.4923.35
6Inger Lise SolbergBø OL1.00.17+22.4023.55
7Tirill Liby SeipOK Skeidi1.02.51+25.1424.56
8Synnøve DalvaBø OL1.12.19+34.4228.41

H -10

2 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Alexander DybvikStokke IL20.529.59

H 11-12

2 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre FurlandSandefjord OK27.2411.22
2Jens G. DybvikStokke IL43.43+16.1918.08

H 13-14

2 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken30.1411.59
2Gaute NysæterSkien OK35.15+5.0113.59
3Martin DybvikStokke IL1.01.23+31.0924.21

H 15-16

3 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL34.5010.23

H 17-N

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl-Johan LindqvistStokke IL22.599.41

H 17-20

4 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig JohnsenHedrum OL56.1112.27

H 21-

4 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode NysæterSkien OK35.597.58
2Helge GisholtOK Skeidi37.46+1.478.22
3Dag AusenPorsgrunn OL39.56+3.578.51
4Harald HoviSkien OK44.16+8.179.48
5Trond EvensenOL Tønsberg og omegn45.25+9.2610.04

H 45-

3 350 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle FurlandSandefjord OK28.028.22
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK29.03+1.018.40
3Bjørn Idar SætranIF Trauma34.35+6.3310.19
4Jo Børre EikåsSandefjord OK38.38+10.3611.31
5Arne Håkon JørgensenSandefjord OK41.40+13.3812.26
6Espen JohnsenHedrum OL44.15+16.1313.12
7Bjørn LiePorsgrunn OL45.25+17.2313.33
8Trond FossSandefjord OK45.51+17.4913.41
9Truls FjeldstadPorsgrunn OL48.09+20.0714.22
10Haakon PettersenSandefjord OK57.23+29.2117.07
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert

H 55-

3 130 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan GatevoldPorsgrunn OL28.108.59
2Frode RobertsenStokke IL29.04+0.549.17
3Rune LaurantsenSkien OK29.40+1.309.28
4Espen RaastadSkien OK31.07+2.579.56
5Petter LøeNotodden OL35.51+7.4111.27
6Jan Ivar GundersenHedrum OL38.48+10.3812.23
7Roy GjerdingOK Moss41.50+13.4013.21
8Morten AndresenOK Skeidi43.02+14.5213.44
9Kjetil KløvstadSandefjord OK44.23+16.1314.10
10Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn48.52+20.4215.36
11Oskar KaaløySandefjord OK56.10+28.0017.56
12Per Einar StrømHedrum OL1.00.01+31.5119.10

H 65-

3 130 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Chr. HagenBø OL35.3311.21
2Kay JørgensenPorsgrunn OL36.24+0.5111.37
3Ragnar HillestadLardal OL36.46+1.1311.44
4Runar KittilsenStokke IL37.17+1.4411.54
5Atle RemmePorsgrunn OL37.21+1.4811.55
6Kjell Einar AadnevikTIF Viking37.44+2.1112.03
7Dag Rønning JensenOL Trollo38.42+3.0912.21
8Rolf GjølbergLarvik OK39.04+3.3112.28
9Paul SkjakerHadeland OL39.38+4.0512.39
10Helge FossheimHedrum OL39.54+4.2112.44
11Ove Gunnar JacobsenStokke IL40.42+5.0913.00
12Ragnar Niemi BergStokke IL40.45+5.1213.01
13Martin NaufHedrum OL41.42+6.0913.19
14Hugo A. ChristensenNotodden OL41.43+6.1013.19
15Ole JohanssonPorsgrunn OL41.45+6.1213.20
16Elling AakreAndebu IL42.22+6.4913.32
17Hans StordalOL Tønsberg og omegn43.05+7.3213.45
18Jakob KløverødPorsgrunn OL43.09+7.3613.47
19Svein EriksenLarvik OK45.04+9.3114.23
20Jan Erik RøedSandefjord OK50.09+14.3616.01
21Jiri UrvalekPorsgrunn OL50.25+14.5216.06
22Per Dag NordkveldeHedrum OL51.38+16.0516.29
23Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL51.42+16.0916.31
24Bjørn Helge CeebergHedrum OL55.52+20.1917.50
25Kåre ThorbjørnsenLarvik OK56.01+20.2817.53
26Rolf LyePorsgrunn OL58.30+22.5718.41
27Alf Johan  HjelmtvedtEiker Ok1.00.13+24.4019.14
28Ingar HåkonsenKongsberg OL1.00.53+25.2019.27
Arne LandeBø OLdiskvalifisert
Sveinung RekaaNotodden OLdiskvalifisert
Dagfinn TorpePorsgrunn OLikke startet

H 75-

2 520 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Martin GjeinStokke IL37.0414.42
2Magnar ØvreåsBotne SK39.43+2.3915.45
3Bjørn Willy HansenSandefjord OK40.27+3.2316.03
4Magnar ReppesgårdHedrum OL45.07+8.0317.54
5Olav SolbergBø OL45.56+8.5218.13
6Ronald BjervaDrangedal OL54.22+17.1821.34
7Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.00.38+23.3424.03
8Asbjørn BræckKongsberg OL1.06.37+29.3326.26

A-åpen

3 130 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK38.5812.26
2Erik JuliussenSandefjord OK42.55+3.5713.42
3Kristine SagaKjose IL46.45+7.4714.56
4Inger Marie SagaKjose IL53.42+14.4417.09
5Hallvard MyrvollBø OL54.32+15.3417.25
6Odd Egi FrognerOL Tønsberg og omegn1.37.13+58.1531.03
Bjørg MostaulBø OLdiskvalifisert

C-åpen

2 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK27.3311.25
2Ingunn GåsoddenSkien OK35.01+7.2814.31
3Mari Bjørnø SjulstadKjose IL37.27+9.5415.32
4Sunniva BergStokke IL41.44+14.1117.19
5Casper Velstadbråten BangåsBotne SK53.18+25.4522.06
6Charlotte LindqvistStokke IL55.05+27.3222.51
Ole Kristian V BangåsBotne SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival