Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 5
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: tirsdag 7 mai 2019

N-åpen

1 700 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vetle Eckdahl BookOK Horten50.5129.54
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn23.4113.55
0Elias Enger-AndersenBotne SK14.318.32
0Christopher David EriksenLarvik OK37.5922.20
0Endre Sagerøy FossBotne SK33.3819.47
0Eline HanssonOL Tønsberg og omegn38.1522.30
0Kristian HaugbergAndebu IL19.1411.18
0Maiken HurulinAndebu IL39.0222.57
0Sune HurulinAndebu IL43.1425.25
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL21.1012.27
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL29.1617.12
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL17.0710.04
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn29.4317.28
0John Erland MidtbøBotne SK29.3817.25
0Lars Joakim MidtbøBotne SK29.2617.18
0Svend Håkon MidtbøBotne SK29.5917.38
0Jakob RøedBotne SK41.4724.34
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL17.2410.14
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL21.1012.27
0Gard ØvreåsOK Horten21.3312.40
0Simon ØvreåsOK Horten26.5115.47
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn21.3112.39
Iver Sagerøy FossBotne SKutenfor konkurranse

D11-12

2 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn14.286.38
2Anne HaugbergAndebu IL14.40+0.126.43
3Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn17.07+2.397.51
4Ane Røed GjertsenStokke IL27.44+13.1612.43

D11-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn20.2311.59

D13-16C

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL15.517.16
2Maike RöhrsStokke IL20.22+4.319.20

D15-16

3 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK31.089.14
2Ingrid MobråthenBotne SK35.48+4.4010.37
3Ingvild JohnsenHedrum OL37.46+6.3811.12
4Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn42.52+11.4412.43
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D15B

2 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sparre KnudsenStokke IL29.0410.41
2Emilie JahreAndebu IL36.09+7.0513.17
3Mie ZagarLarvik OK42.03+12.5915.27

D17

4 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Omholt BerrefjordLardal OL36.508.48
2Mina ScjervenLardal OL38.45+1.559.16
3Sunniva Nergaard BergStokke IL42.02+5.1210.03
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn42.09+5.1910.05
5Stefani PopovaHadeland OL43.45+6.5510.27
6Ingvild EckdahlOK Horten45.11+8.2110.48
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D17C

2 180 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL18.238.25
2Heidi EriksenLarvik OK18.32+0.098.30
3Astrid FodnæssAndebu IL19.24+1.018.53
4Marit RöhrsStokke IL20.00+1.379.10
5May NordkveldeHedrum OL22.19+3.5610.14
6Randi MobråthenBotne SK22.33+4.1010.20
7Lill DürbeckHedrum OL22.34+4.1110.21
8Hanna HansenAndebu IL23.39+5.1610.50
9Karianne VikenAndebu IL23.41+5.1810.51
10Kari BergLarvik OK29.03+10.4013.19

D40

3 370 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL30.439.06
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK32.13+1.309.33
3Liv SchjervenLardal OL33.49+3.0610.02
4Anette Kjærås FiringAndebu IL38.50+8.0711.31
5Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn41.06+10.2312.11
6Kari Reppesgård HoltHedrum OL43.17+12.3412.50
7Anita MathisenOL Tønsberg og omegn43.24+12.4112.52
8Elin BordøyHedrum OL51.19+20.3615.13
9Mona JahreAndebu IL51.38+20.5515.19
10Wenche EikåsSandefjord OK1.04.39+33.5619.11

D50

3 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK36.2510.48
2Stine ArntzenSandefjord OK39.48+3.2311.48
3Veslemøy SolbergKonnerud IL41.26+5.0112.17
4Ida KieruffLarvik OK44.46+8.2113.17
5Gudrun WestrumSandefjord OK45.54+9.2913.37
6Tone Sølie LysnesHedrum OL46.35+10.1013.49
7Hilde KløvstadSandefjord OK46.55+10.3013.55
8Lillian BergeSandefjord OK47.54+11.2914.12
9Astrid BrevikStokke IL54.30+18.0516.10

D60

2 670 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karin EriksenOL Tønsberg og omegn29.4711.09
2Randi Kristin NærumLarvik OK33.07+3.2012.24
3Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn33.36+3.4912.35
4Randi HansenStokke IL39.22+9.3514.44
5Anne Lise AndreassenSandefjord OK40.21+10.3415.06
6Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn43.58+14.1116.28
7Inger NergaardStokke IL48.26+18.3918.08
8Else StordalOL Tønsberg og omegn49.47+20.0018.38
9Elisabeth RødAndebu IL50.02+20.1518.44
10Astrid GjeldstadSandefjord OK1.17.06+47.1928.52

D70

2 670 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL37.4214.07
2Margareta BrynhildsenStokke IL39.48+2.0614.54
3Gerd LangsethLarvik OK40.26+2.4415.08
4Hjørdis ØvreåsBotne SK1.03.40+25.5823.50
5Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.11.18+33.3626.42

H11-12

2 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn14.226.35
2Jens DybvikStokke IL16.11+1.497.25
3Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn17.06+2.447.50
4Andreas KristiansenOL Trollo17.50+3.288.10
5Georg Røed GjertsenStokke IL27.48+13.2612.45
Sindre FurlandSandefjord OKdiskvalifisert

H11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Casper Velstadbråten BangåsBotne SK20.3812.08
2Joel RöhrsStokke IL27.25+6.4716.07

H13-14

2 720 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn26.109.37
2Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn31.19+5.0911.30
3Brage EikåsSandefjord OK36.28+10.1813.24
4Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn44.45+18.3516.27

H13-16C

2 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias JahreAndebu IL18.498.37

H15-16

4 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallgeir BrevikStokke IL49.5311.56

H15B

2 720 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn29.2910.50
2Trond Olav JahreAndebu IL32.21+2.5211.53

H17

4 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik RavnanTyrving IL31.086.34
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn33.59+2.517.10
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn34.07+2.597.11
4Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn34.45+3.377.19
5Jonas EikåsSandefjord OK35.10+4.027.25
6Martin AskeAndebu IL38.37+7.298.08
7Ludvig JohnsenHedrum OL40.06+8.588.27
8Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK46.32+15.249.49

H17C

2 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind MartinsenOK Horten19.218.52
2Eskil VikenAndebu IL20.17+0.569.18
3Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn23.12+3.5110.38

H40

4 180 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Ivar JohansenSandefjord OK30.507.22
2Rune Firing HaugbergAndebu IL31.45+0.557.35
3Einar IdlandAndebu IL34.08+3.188.09
4Sturle FurlandSandefjord OK38.39+7.499.14
5Jo Børre EikåsSandefjord OK41.39+10.499.57
6Lars Georg GjertsenStokke IL41.41+10.519.58
7David HanssonOL Tønsberg og omegn50.31+19.4112.05
8Ole Kristian V BangåsBotne SK57.54+27.0413.51
9Magnus LundAndebu IL1.03.15+32.2515.07
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H50

4 180 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter LøeNotodden OL31.437.35
2Bjørnar OlsrødStokke IL31.58+0.157.38
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK33.46+2.038.04
4Jan Tore FossBotne SK34.33+2.508.15
5Roar MathisenOL Tønsberg og omegn36.52+5.098.49
6Magne KløveStokke IL43.54+12.1110.30
7Jan Ivar GundersenHedrum OL50.08+18.2511.59
8Trond FossSandefjord OK51.57+20.1412.25
9Per Einar StrømHedrum OL52.06+20.2312.27
10Haakon PettersenSandefjord OK1.03.15+31.3215.07
Tom Olav GurenSandefjord OKdiskvalifisert
Espen JohnsenHedrum OLdiskvalifisert

H60

3 370 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn32.379.40
2Widar TrømborgSande Sportsklubb33.06+0.299.49
3Bjørn PaulsenOK Moss34.00+1.2310.05
4Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn35.25+2.4810.30
5Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn35.49+3.1210.37
6Bent HaflanOL Tønsberg og omegn39.38+7.0111.45
7Ragnar Niemi BergStokke IL40.07+7.3011.54
8Martin NaufHedrum OL42.04+9.2712.28
9Elling AakreAndebu IL42.30+9.5312.36
10Kjetil KløvstadSandefjord OK42.57+10.2012.44
11Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn44.16+11.3913.08
12Per Dag NordkveldeHedrum OL51.32+18.5515.17

H70

2 670 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL26.389.58
2Ragnar HillestadLardal OL30.18+3.4011.20
3Helge FossheimHedrum OL32.10+5.3212.02
4Lars Martin GjeinStokke IL34.34+7.5612.56
5Arne KristensenStokke IL37.20+10.4213.58
6Ove Gunnar JacobsenStokke IL37.21+10.4313.59
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK39.34+12.5614.49
8Magnar ØvreåsBotne SK43.14+16.3616.11
9Jørgen KvilhaugBotne SK45.48+19.1017.09
10Hans StordalOL Tønsberg og omegn47.32+20.5417.48
11Kåre NilsenSandefjord TIF50.19+23.4118.50
12Thorolf TrolsrudBotne SK50.42+24.0418.59
13Bjørn Helge CeebergHedrum OL57.52+31.1421.40
14Svein ThorsenSandefjord TIF1.01.09+34.3122.54

H80

2 670 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK38.0814.16
2Arne D. ChristensenSandefjord TIF51.21+13.1319.13
3Magnar ReppesgårdHedrum OL58.38+20.3021.57
4Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn59.45+21.3722.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival