Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 4
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 30 april 2019

N-åpen

1 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn22.2822.28
0Kristian HaugbergAndebu IL12.3312.33
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL18.0818.08
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL25.4625.46
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL19.1419.14
0Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK14.2914.29
0Karen KlavenesSandefjord OK13.3613.36
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL22.0022.00
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL13.2913.29
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL14.1814.18
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL28.4328.43
0Mathias SundbyLarvik OK18.3418.34
0Per SvendsenStokke IL34.5534.55
Jennie Marie AarnesSandefjord OKikke startet
Christopher David EriksenLarvik OKikke startet

D11-12

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK15.199.00
2Daniella GjoneSandefjord OK16.15+0.569.33
3Anne HaugbergAndebu IL19.03+3.4411.12

D11-12N

1 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leah Myhre LefsakerAndebu IL14.5914.59
2Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn15.47+0.4815.47

D13-14

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL28.0014.44

D13-16C

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL22.5413.28

D15-16

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK34.1414.53
2Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn34.26+0.1214.58
3Ingrid MobråthenBotne SK39.18+5.0417.05
4Ingvild JohnsenHedrum OL41.33+7.1918.03
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn42.46+8.3218.35
6Maria GrovanOL Tønsberg og omegn44.07+9.5319.10
Lise StrømSandefjord OKikke startet

D15B

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sparre KnudsenStokke IL32.2617.04

D17

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Omholt BerrefjordLardal OL43.5615.08
2Sunniva Nergaard BergStokke IL46.46+2.5016.07
3Vilde Eia HoltungOL Trollo52.27+8.3118.05
4Mina SchjervenLardal OL53.30+9.3418.26
5Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK53.46+9.5018.32
6Pernille Nauf BorgersenHedrum OL54.08+10.1218.40
Stefani PopovaHadeland OLdiskvalifisert

D17C

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn20.0711.50
2Inger MørkSandefjord OK23.22+3.1513.44
3May-Britt ReppesgårdHedrum OL28.11+8.0416.34
4Heidi EriksenLarvik OK28.50+8.4316.57
5May NordkveldeHedrum OL31.28+11.2118.30
6Hanne VilkeStokke IL35.48+15.4121.03
7Lill DürbeckHedrum OL36.03+15.5621.12
8Pernille MoltebergHedrum OL37.22+17.1521.58
9Kari BergLarvik OK49.52+29.4529.20
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OLikke startet

D17N

1 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Synnøve BøeStokke IL20.0520.05

D40

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK28.0612.13
2Liv SchjervenLardal OL29.52+1.4612.59
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn34.42+6.3615.05
4Anette Kjærås FiringAndebu IL39.50+11.4417.19
5Elin BordøyHedrum OL42.31+14.2518.29
6Elin GravningenStokke IL42.54+14.4818.39
7Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL43.32+15.2618.55
8Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL44.50+16.4419.29
9Anikken Gjein DybvikStokke IL1.12.04+43.5831.20
Kari Reppesgård HoltHedrum OLdiskvalifisert
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert

D50

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill RebårdSandefjord OK32.1614.01
2Veslemøy SolbergKonnerud IL34.08+1.5214.50
3Lill-Ann TorpSandefjord OK39.41+7.2517.15
4Hilde KløvstadSandefjord OK40.50+8.3417.45
5Kristin DahlSandefjord OK45.19+13.0319.42
6Astrid BrevikStokke IL47.57+15.4120.50
7Lillian BergeSandefjord OK49.13+16.5721.23
8Tone Sølie LysnesHedrum OL1.06.50+34.3429.03
Ida Vår KierulfLarvik OKikke startet

D60

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn37.1816.57
2Gro EiaOL Trollo38.54+1.3617.40
3Randi Kristin NærumLarvik OK39.27+2.0917.55
4Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn40.01+2.4318.11
5Inger NergaardStokke IL45.45+8.2720.47
6Elisabeth RødAndebu IL46.40+9.2221.12
7Else StordalOL Tønsberg og omegn50.59+13.4123.10
8Randi HansenStokke IL51.23+14.0523.21
9Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.00.05+22.4727.18
Karin EriksenOL Tønsberg og omegnikke startet

D70

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL43.4519.53
2Margareta BrynhildsenStokke IL46.00+2.1520.54
3May Helene HansenSandefjord OK51.18+7.3323.19
4Lise LevyLarvik OK1.46.25+1.02.4048.22
Gerd LangsethLarvik OKdiskvalifisert

H11-12

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens G. DybvikStokke IL20.2512.00
2Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL24.52+4.2714.37
3Sindre FurlandSandefjord OK26.21+5.5615.30
4Marcus WindvikSandefjord OK28.02+7.3716.29
5Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn29.10+8.4517.09
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Andreas KristiansenOL Trolloikke startet

H11-12N

1 000 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Casper Velstadbråten BangåsBotne SKikke startet

H13-14

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn23.1112.12
2Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn30.52+7.4116.14
3Niclas GunnerødStokke IL35.49+12.3818.51
4Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn37.50+14.3919.54
Brage EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H13-16C

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver LagerSandefjord OK25.0714.46

H15-16

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallgeir BrevikStokke IL54.3018.47
Anders KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert

H15B

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn24.5213.05
2Atle JensenStokke IL27.35+2.4314.31
3Børre GrovanOL Tønsberg og omegn32.26+7.3417.04

H17

3 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL29.338.26
2Viljan van RaaijHedrum OL33.45+4.129.38
3Eirik RavnanTyrving IL36.05+6.3210.18
4Henrik R HoltHedrum OL36.27+6.5410.24
5Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn38.06+8.3310.53
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn39.41+10.0811.20
7Jonas EikåsSandefjord OK47.24+17.5113.32
8Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn49.22+19.4914.06
9Martin AskeAndebu IL49.53+20.2014.15
10Håkon Omholt BerrefjordLardal OL52.39+23.0615.02
11Sindre Eia HoltungOL Trollo1.00.15+30.4217.12
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnikke startet
Ludvig JohnsenHedrum OLikke startet

H17C

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Juel johannessenHedrum OL20.2712.01
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn30.46+10.1918.05

H40

2 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle FurlandSandefjord OK31.0010.41
2Erling LefsakerAndebu IL31.43+0.4310.56
3Einar IdlandAndebu IL34.46+3.4611.59
4Atle BorgersenHedrum OL40.12+9.1213.51
5Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn48.37+17.3716.45
6Jo Børre EikåsSandefjord OK49.30+18.3017.04
7David HanssonOL Tønsberg og omegn57.33+26.3319.50
8Ole Kristian V BangåsBotne SK1.12.02+41.0224.50
9Erik Strøm JuliussenSandefjord OK1.14.49+43.4925.47
10Kenneth DybvikStokke IL1.21.38+50.3828.08
Tor Sverre GravningenStokke ILdiskvalifisert
Øyvind KristiansenOL Trolloikke startet

H50

2 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar OlsrødStokke IL32.1511.07
2Frode RobertsenStokke IL36.57+4.4212.44
3Espen JohnsenHedrum OL39.07+6.5213.29
4Tom GrettebergBotne SK42.15+10.0014.34
5Arne KristensenStokke IL43.47+11.3215.05
6Arne Håkon JørgensenSandefjord OK44.15+12.0015.15
7Ian RingheimOL Trollo47.33+15.1816.23
8Sven OhrvikKonnerud IL47.44+15.2916.27
9Magne KløveStokke IL52.16+20.0118.01
10Per Einar StrømHedrum OL55.51+23.3619.15
11Morten AndresenOK Skeidi59.55+27.4020.39
12Haakon PettersenSandefjord OK1.01.17+29.0221.07
Trond GjelstadSandefjord OKikke startet
Jan Ivar GundersenHedrum OLikke startet

H60

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Widar TrømborgSande Sportsklubb29.0212.37
2Kai MidtskogenBotne SK32.18+3.1614.02
3Elling AakreAndebu IL34.32+5.3015.00
4Jan BøhleOL Trollo36.13+7.1115.44
5Martin NaufHedrum OL40.04+11.0217.25
6Dag KristensenOK Skeidi42.05+13.0318.17
7Per Dag NordkveldeHedrum OL42.16+13.1418.22
8Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn45.04+16.0219.35
9Ragnar Niemi BergStokke IL45.42+16.4019.52
10Sigbjørn MyhreAndebu IL53.05+24.0323.04
Øivind FadumSande Sportsklubbikke startet
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet

H70

2 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Rønning JensenOL Trollo28.1812.51
2Runar KittilsenStokke IL29.00+0.4213.10
3Kjell Einar AadnevikTIF Viking30.35+2.1713.54
4Ragnar HillestadLardal OL34.34+6.1615.42
5Hans StordalOL Tønsberg og omegn34.58+6.4015.53
6Ove Gunnar JacobsenStokke IL36.24+8.0616.32
7Lars Martin GjeinStokke IL37.30+9.1217.02
8Svein EriksenLarvik OK37.41+9.2317.07
9Per Øystein AndersenLarvik OK38.47+10.2917.37
10Rolf GjølbergLarvik OK39.52+11.3418.07
10Arne KristensenStokke IL39.52+11.3418.07
12Carl Ove BergOK Skeidi42.29+14.1119.18
13Kåre ThorbjørnsenLarvik OK43.09+14.5119.36
14Bjørn Willy HansenSandefjord OK44.33+16.1520.14
15Kåre NilsenSandefjord TIF45.42+17.2420.46
16Alf Johan HjelmtvedtEiker OL46.49+18.3121.16
17Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK48.37+20.1922.05
18Roar LøkenSandefjord OK50.31+22.1322.57
19Svein ThorsenSandefjord TIF1.13.58+45.4033.37
Frank EliassenSandefjord OKikke startet

H80

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK45.5120.50
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival