Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2019

N-åpen

3 800 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK46.3412.15
0Mathilde Stordal AalerudTønsberg og omegn OK1.02.4616.31
0Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL1.45.2027.43
0Mari Våland AlmåsOppsal Orientering1.27.1222.56
0Gunhild Alnes-JørgensenFredrikstad SK37.369.53
0Ola AurebekkFredrikstad SK36.419.39
0Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering51.1613.29
0Håkon BryggenHalden SK43.3111.27
0Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering38.0010.00
0Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK1.32.4124.23
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss59.1415.35
0Emma Enger-OlsenFredrikstad SK1.00.4215.58
0Endre Enger-OlsenFredrikstad SK1.00.5616.02
0Magnus FrøydLarvik OK2.17.2336.09
0Ida Berge GjellestadNydalens SK47.4412.33
0Elise HaugeSarpsborg OL58.0615.17
0Unni HerrebrødenOK Øst1.46.0727.55
0Aksel HoltØstmarka OK1.07.0517.39
0Hilde HoltØstmarka OK1.07.2317.43
0Simon Mitchell IversenVerdal OK1.24.5022.19
0Eva R KahrsFredrikstad SK1.00.0115.47
0Henrik R KahrsFredrikstad SK1.00.1815.52
0Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK54.0914.15
0Synne KjernsmoAsker Skiklubb53.0113.57
0Mathea Meland KongslandØstmarka OK1.07.3217.46
0Christian KruseOK Pan Århus41.2010.52
0Sverre Øen LandstadNydalens SK1.34.5224.57
0Stian LillegårdLillomarka OL39.2010.21
0Aurora Lucasen-PoppeFredrikstad SK1.00.0015.47
0Åse LuråsOppsal Orientering40.3610.41
0Ada Misje-WoldFredrikstad SK1.50.2729.03
0Andrea Haugmoen MoHeming Orientering1.11.3618.50
0Eira MorkNordmarka Skiorienteringsklubb1.45.3427.46
0Ana Zagar NesLarvik OK47.5012.35
0Eline PedersenOK Moss1.00.5216.01
0Mia PedersenOK Moss1.04.2016.55
0Theo PedersenOK GORM2.45.5443.39
0Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering1.06.1417.25
0Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK1.01.0316.03
0Ingrid Johanne RingstadFredrikstad SK1.17.3320.24
0Signe Drange RuudRøyken OL1.12.1719.01
0Sunniva Drange RuudRøyken OL1.27.0322.54
0Sixten SandHalden SK47.3212.30
0Sturla SigurdssonStokke IL47.0412.23
0Liv SimonsenOK Øst1.46.0527.55
0Tor SimonsenOK Øst59.5215.45
0Iris SkammelsenOK Pan Århus39.2510.22
0Ada SkauenFredrikstad SK46.2912.13
0Kristine SkouboeHorsens OK40.1910.36
0Aksel SolbergFredrikstad SK55.4914.41
0Trym StrømbergFredrikstad SK1.03.3616.44
0Mathias SundbyLarvik OK48.1112.40
0Leonie SvensvikØstmarka OK1.07.1017.40
0Ingrid Ruud TednesØstmarka OK1.08.5518.08
0Ella Mathilde ThuveFredrikstad SK1.01.1316.06
0Linde TonjerNydalens SK1.04.0416.51
0Herman VeslumOppsal Orientering1.15.0119.44
0Isak VikinNydalens SK1.34.5324.58
0Live Melissa WilhelmsenFredrikstad SK1.01.2416.09
0Anton WindvikSandefjord OK1.51.4329.23
Jonas MikkelsenHorsens OKdiskvalifisert
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKdiskvalifisert
Ellen Maria RingstadFredrikstad SKdiskvalifisert
Troy Viktor StoksethHalden SKdiskvalifisert
Amalie TonjerNydalens SKdiskvalifisert
Ava Viktoria Sætnan ValioIL Kolldiskvalifisert
Hanna HaldinHalden SKikke startet
Eline HanssonOL Tønsberg og omegnikke startet
Monica JørgensenHadeland OLikke startet
Øyvind  LarsenIndre Østfold OKikke startet
Mira LundsrudOK Mossikke startet
Hermine Haugmoen MoHeming Orienteringikke startet
Marte Krohn MørlandOppsal Orienteringikke startet
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Tanja RøskarIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Erle Elise WoldOK Mossikke startet

D -10

3 975 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa49.0712.21
0Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK1.18.3619.46
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK49.5312.32
0Vilma DanevadFredrikstad SK57.0514.21
0Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK55.5314.03
0Helene HarstadKolbotn og Skimt OL1.12.2318.12
0Elise Holm NedrebøOK Moss1.12.2718.13
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK38.119.36
0Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL56.0314.06
0Eline KravdalGjø-Vard OL52.4413.15
0Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK1.18.3119.45
0Katharina RokkjærOK Pan Århus54.4813.47
0Solveig Ruud TednesØstmarka OK1.19.0119.52
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL42.5410.47
0Maja WilsbergNydalens SK1.18.3819.46
India HaavaldsenHalden SKikke startet
Tuva LundsrudOK Mossikke startet
Selma Åsheim-EriksenSarpsborg OLikke startet

D11-12

4 025 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK34.568.40
2Minna Sofie WingstedtHalden SK34.57+0.018.40
3Frida Kärner GroossAllerød OK35.10+0.148.44
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)38.41+3.459.36
5Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb42.07+7.1110.27
6Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa42.09+7.1310.28
7Synne Syversen GihleOppsal Orientering42.18+7.2210.30
8Marte EgerKongsberg OL48.12+13.1611.58
9Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL48.58+14.0212.09
10Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn49.02+14.0612.10
11Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering50.46+15.5012.36
12Sofie Holm NedrebøOK Moss50.48+15.5212.37
13Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering51.18+16.2212.44
14Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL51.26+16.3012.46
15Siv Kusk BerglundOK Pan Århus54.03+19.0713.25
16Emma Aune JakobsenOK Moss54.40+19.4413.34
17Anna HornbækOK Pan Århus1.01.36+26.4015.18
18Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK1.06.21+31.2516.29
19Ingrid SteinslandFredrikstad SK1.06.32+31.3616.31
20Thea KvalheimHalden SK1.06.37+31.4116.33
21Astrid ReuschHeming Orientering1.06.43+31.4716.34
22Malin Husebye AamodtFredrikstad SK1.06.58+32.0216.38
23Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK1.07.04+32.0816.39
24Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK1.07.11+32.1516.41
25Betina ArnesenFredrikstad SK1.10.18+35.2217.27
26Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK1.18.05+43.0919.23
27Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK1.18.07+43.1119.24
28Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL1.18.44+43.4819.33
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Guro BrændenLillomarka OLikke startet
Erika A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet
Esther HenriksenHorsens OKikke startet
Iben Johansen-BarliOppsal Orienteringikke startet
Helene ScheeleNydalens SKikke startet

D13-14

6 150 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering58.199.28
2Synne SandvenNotodden OL58.23+0.049.29
3Maja Mo HjelsethNydalens SK58.32+0.139.31
4Marie ScheeleNydalens SK58.35+0.169.31
5Mari AarsethNydalens SK58.58+0.399.35
6Marie KravdalGjø-Vard OL1.00.49+2.309.53
7Sigrid Schmitt GranHalden SK1.05.52+7.3310.42
8Anna TaksdalGanddal IL1.05.57+7.3810.43
9Judit M. MøllerFana IL1.05.58+7.3910.43
10Laura HornbækOK Pan Århus1.06.04+7.4510.44
11Emilie Skov DalgaardOK Pan Århus1.06.07+7.4810.45
12Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1.06.41+8.2210.50
13Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL1.11.16+12.5711.35
14Ane HustvedtOppsal Orientering1.11.19+13.0011.35
15Hanne Wærp HaugeNydalens SK1.11.23+13.0411.36
16Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.11.42+13.2311.39
17Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering1.11.45+13.2611.40
18Erika Lind-LarsenOK Moss1.11.48+13.2911.40
19Una KittilsenFreidig1.11.49+13.3011.40
20Astrid YtterbøAsker Skiklubb1.11.52+13.3311.41
21Mari KallesonOppsal Orientering1.11.59+13.4011.42
22Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL1.12.07+13.4811.43
23Nora Christine HansenAsker Skiklubb1.14.30+16.1112.06
24Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.14.43+16.2412.08
25Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL1.14.54+16.3512.10
26Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb1.15.17+16.5812.14
27Sofia ØhlckersTyrving IL1.15.23+17.0412.15
28Iselin HøivoldKongsberg OL1.15.38+17.1912.17
29Maria Strømdal WikFreidig1.15.52+17.3312.20
30Maren Sofie FremstadLarvik OK1.15.54+17.3512.20
31Agathe BrathagenLarvik OK1.16.03+17.4412.21
32Gunde TumelionisFossum IF1.16.17+17.5812.24
33Vilde Aakre LeistadSkien OK1.16.25+18.0612.25
34Johanne SkouboeHorsens OK1.17.46+19.2712.38
35Hannah Udklit KristensenOK Pan Århus1.18.37+20.1812.46
36Pernille ZagarLarvik OK1.21.22+23.0313.13
37Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK1.26.10+27.5114.00
38Sigrid HaugeSarpsborg OL1.26.50+28.3114.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
39Ella MikkelsenHorsens OK1.27.06+28.4714.09
40Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.30.53+32.3414.46
41Ingeborg EikåsSandefjord OK1.31.08+32.4914.49
42Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering1.31.58+33.3914.57
43Tora KittilsenFreidig1.34.14+35.5515.19
44Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.38.47+40.2816.03
45Åse Valero KjerkreitHalden SK1.43.28+45.0916.49
46Julie BrenåsVarteig OL1.59.06+1.00.4719.21
47Ida DamsboOK GORM2.00.48+1.02.2919.38
48Alma StøjbergOK GORM2.02.25+1.04.0619.54
49Anna Schack AndersenOK GORM2.02.27+1.04.0819.54
50Ingrid LestebergKongsberg OL2.10.53+1.12.3421.16
51Martine Arntzen HaugØstmarka OK2.11.22+1.13.0321.21
52Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK2.11.42+1.13.2321.24
Celia Sophia DaviesAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orienteringdiskvalifisert
Emilie RehnKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Signe HoloFossum IFikke startet
Martine Gjermstad PettersenKonnerud ILikke startet
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKikke startet
Eira Skaarer WiklundNydalens SKikke startet
Anne ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D15-16

8 725 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn1.15.298.39
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.17.37+2.088.53
3Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL1.19.35+4.069.07
4Kristin Melby JacobsenLardal OL1.20.10+4.419.11
5Theresa SkouboeHorsens OK1.22.08+6.399.24
6Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL1.22.30+7.019.27
7Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1.26.00+10.319.51
8Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø1.26.02+10.339.51
9Anna Aurora NolteFreidig1.28.26+12.5710.08
10Elanor HenriksenHorsens OK1.28.29+13.0010.08
11Une HoltermannPorsgrunn OL1.28.34+13.0510.09
12Linnea HolstTyrving IL1.28.38+13.0910.09
13Netta Bar-NathanLillomarka OL1.28.43+13.1410.10
14Ingvild GustafssonKongsberg OL1.28.48+13.1910.10
15Martine SkjelsvikLillehammer OK1.28.57+13.2810.11
16Mathea Spets StorhovFreidig1.29.03+13.3410.12
17Eileen BjanesTyrving IL1.29.07+13.3810.12
18Marie Møller NielsenOK Pan Århus1.29.12+13.4310.13
18Hanna RehnKolbotn og Skimt OL1.29.12+13.4310.13
20Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK1.29.15+13.4610.13
21Selma HøivoldKongsberg OL1.29.16+13.4710.13
22Ingrid MobråthenBotne SK1.31.41+16.1210.30
23Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.31.47+16.1810.31
24Kristine Bog VikaneFana IL1.31.51+16.2210.31
25Marie SaugestadNydalens SK1.31.54+16.2510.31
26Mina Akiko JohnsenSturla, IF1.32.02+16.3310.32
27Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.32.04+16.3510.33
28Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK1.33.08+17.3910.40
29Ella Hedegaard RichardsonOK Pan Århus1.34.30+19.0110.49
30Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.34.33+19.0410.50
31Vida Helland-HansenTyrving IL1.34.44+19.1510.51
32Tiril HolenKonnerud IL1.34.45+19.1610.51
33Konstanse MoholthKongsberg OL1.34.47+19.1810.51
34Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL1.34.55+19.2610.52
35Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1.35.04+19.3510.53
36Elise Wærp HaugeNydalens SK1.35.15+19.4610.55
37Ida Marie FlågenHeming Orientering1.35.28+19.5910.56
38Johanne Rognerud BøeFossum IF1.37.08+21.3911.07
39Kajsa Meyer LarssonTyrving IL1.37.36+22.0711.11
40Marie KvarmeSturla, IF1.38.59+23.3011.20
41Hedda SpangbergKonnerud IL1.41.44+26.1511.39
42Live Raknes SogstadGjø-Vard OL1.41.47+26.1811.39
43Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.42.07+26.3811.42
44Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.42.20+26.5111.43
45Hedda Kärner GroossAllerød OK1.43.05+27.3611.48
46Mari ØverbyKongsberg OL1.44.35+29.0611.59
47Emma EngehultNotodden OL1.44.42+29.1312.00
48Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.45.28+29.5912.05
49Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering1.49.46+34.1712.34
50Julie BerntzenFet OL1.49.50+34.2112.35
51Julie Sophie WoldOK Moss1.57.49+42.2013.30
52Marie Roll-TørnqvistFana IL2.04.15+48.4614.14
53Selma Tørudbakken JendalFossum IF2.17.31+1.02.0215.45
Kathinka Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Ane Malene KolstadFreidigdiskvalifisert
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Sigrid NermoenØstmarka OKdiskvalifisert
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFdiskvalifisert
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKdiskvalifisert
Helena TerkelsenOK Pan Århusdiskvalifisert
Sofie UlrichOK Pan Århusdiskvalifisert
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Tuva Krafft MyhrenHisøy OKbrutt
Amalie ErtmannAllerød OKikke startet
Emilie JohansenSandefjord OKikke startet
Emma Helene OlsenHalden SKikke startet
Pia Young VikNydalens SKikke startet

D35

10 675 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bodil HelgerudHalden SK1.35.248.56
Frida GuerreroNydalens SKdiskvalifisert

D40

10 675 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.40.589.27
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.41.16+0.189.29
3Mari Angell-PetersenFreidig1.44.54+3.569.49
4Heidi StoksethHalden SK1.55.30+14.3210.49
5Elin BjervaLarvik OK1.57.49+16.5111.02
6Tina Strømdal WikFreidig3.00.36+1.19.3816.55
7Kristin Nergaard BergFossum IF3.05.21+1.24.2317.21
8Kristine RoskifteOK Moss3.17.20+1.36.2218.29
9Linda FredhOK Moss3.38.04+1.57.0620.25
Pernille BuchOK GORMdiskvalifisert
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SKikke startet
Malin SandHalden SKikke startet
Heidi TronbølFet OLikke startet

D45

8 725 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.20.409.14
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK1.20.43+0.039.15
3Kristin BruserudOL Trollo1.26.04+5.249.51
4Ingrid UndstadLarvik OK1.26.11+5.319.52
5Ingjerd SommerstadKongsberg OL1.26.17+5.379.53
6Karianne StrømmeVaregg Fleridrett1.37.05+16.2511.07
7Vibeke ØyeIL Gular1.40.30+19.5011.31
8Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.40.36+19.5611.31
9Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb1.40.39+19.5911.32
10Audrun UtskarpenIL GeoForm1.43.13+22.3311.49
11Sara MathisenPorsgrunn OL1.48.12+27.3212.24
12Annette Cecilie ArentzSandefjord OK1.55.41+35.0113.15
13Line Skjevik ArnevikRingerike OL2.05.11+44.3114.20
14Bodil NordenströmFossum IF2.08.00+47.2014.40
15Irene MikkelsenHorsens OK2.08.17+47.3714.42
16Anne NilsenÅs-NMBU Orientering2.10.20+49.4014.56
17Hanne WoldOK Moss2.11.32+50.5215.04
18Tanja InstanesSturla, IF2.14.18+53.3815.23
19Paula BerstadHeming Orientering2.24.31+1.03.5116.33
20Christine TeigNydalens SK2.32.04+1.11.2417.25
21Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK2.42.40+1.22.0018.38
22Aase MestadLillomarka OL3.08.12+1.47.3221.34
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKdiskvalifisert
Marianne HaugeHisøy OKdiskvalifisert
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Solveig BerganNydalens SKikke startet
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D50

8 725 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK1.20.569.16
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.26.12+5.169.52
3Jorun RuudAsker Skiklubb1.26.22+5.269.53
4Gro Sandstad EidsmoFreidig1.27.29+6.3310.01
5Rannveig NordhagenFana IL1.37.10+16.1411.08
6Hilde VassendPorsgrunn OL1.40.29+19.3311.31
7Lise ChristensenTIF Viking1.40.41+19.4511.32
8Hege SolerødGjø-Vard OL1.40.44+19.4811.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Hege FeiringTyrving IL1.42.56+22.0011.47
10Tove HeimdalKonnerud IL1.49.06+28.1012.30
11Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.55.47+34.5113.16
12Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.59.17+38.2113.40
13Åshild FlatebakkenTyrving IL1.59.21+38.2513.40
14Wenche LindløvSarpsborg OL1.59.30+38.3413.41
15Kristin SandvenNotodden OL1.59.43+38.4713.43
16Arnhild U. BråtenVegårshei IL2.03.34+42.3814.09
17Anne Kristine NorderudTyrving IL2.04.06+43.1014.13
18Heli MarjomaaStigsökarna2.05.31+44.3514.23
19Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering2.06.54+45.5814.32
20Monica FeylingKolbotn og Skimt OL2.09.00+48.0414.47
21Kathrine LunøeNydalens SK2.10.36+49.4014.58
22Marit EgnerAsker Skiklubb2.10.44+49.4814.59
23Ingrid Eide RappRaumar Orientering2.11.15+50.1915.02
24Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK2.39.31+1.18.3518.16
25Stine ArntzenSandefjord OK2.54.23+1.33.2719.59
26Marianne ReuschHeming Orientering3.09.45+1.48.4921.44
Marie AlfredssonOK Tyrdiskvalifisert
Marianne NjåsteinTyrving ILdiskvalifisert
Marianne OmdalKongsberg OLdiskvalifisert
Anita StensethSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Maria TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Maria JonssonNydalens SKikke startet
Nora SkauenTyrving ILikke startet

D55

8 250 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK1.28.0810.40
2Linda HanssenØstmarka OK1.34.38+6.3011.28
3Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL1.40.49+12.4112.13
4Trude FixdalIL Koll1.40.57+12.4912.14
5Kjersti SkantzeTyrving IL1.41.18+13.1012.16
6Anette LundOK GORM1.41.34+13.2612.18
7Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.41.54+13.4612.21
8Bente LineIndre Østfold OK1.42.20+14.1212.24
9Ann Karin TjørhomGanddal IL1.45.39+17.3112.48
10Kari ChristiansenSandefjord OK1.52.04+23.5613.35
11Dorthe MunktvedAllerød OK1.52.44+24.3613.39
12Vanja StaffOL Toten-Troll1.53.29+25.2113.45
13Anna Weckner WestlundOK Tyr1.56.40+28.3214.08
14Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.59.59+31.5114.32
15Heidi BørstadSarpsborg OL2.06.11+38.0315.17
16Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL2.15.42+47.3416.26
17Britta Ank PedersenHorsens OK2.31.29+1.03.2118.21
Christine GjermoØstmarka OKdiskvalifisert
Else GrandalTyrving ILdiskvalifisert
Elisabeth RomckeOK Mossdiskvalifisert
Kjersti HovFossum IFikke startet
Aleidis LøkenHeming Orienteringikke startet
Magnhild T. MølnvikFossum IFikke startet
Unni RyeAsker Skiklubbikke startet

D60

8 250 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK1.34.4811.29
2Ellen Marie TurterNydalens SK1.41.00+6.1212.14
3Wenche BjørnstadRingsaker OK1.41.42+6.5412.19
4Lisa AnnersandOK Tyr1.41.57+7.0912.21
5Anne Julsrud HaugenHalden SK1.45.25+10.3712.46
6Berit DanielsenTyrving IL1.45.50+11.0212.49
7Marie MalmbergKvarnsvedens GoIF OK1.56.48+22.0014.09
8Randi NilstadTyrving IL1.56.53+22.0514.10
9Anne Marie ÅstebølOppsal Orientering2.05.24+30.3615.12
10Marianne SpanliLierbygda OL2.15.58+41.1016.28
11Tove DamgaardOL Trollo2.56.34+1.21.4621.24
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stangediskvalifisert
Gerd FossestølNittedal OLikke startet
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubbikke startet
Britt HermanrudSilkeborg OKikke startet

D65

5 575 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriella AxelssonIdefjordens SK1.16.4213.45
2Gro SolnørdalRudsbygd IL1.23.35+6.5314.59
3Margrete JørandliGjø-Vard OL1.23.40+6.5815.00
4Lis DæhliLøten o-lag1.25.11+8.2915.16
5Elle M. MelbyeHeming Orientering1.33.17+16.3516.43
6Randi Kristin NærumLarvik OK1.43.31+26.4918.34
7Ingeborg BakkenMåren OK2.20.52+1.04.1025.16
8Aud KjemperudEiker OL2.21.29+1.04.4725.22
9Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL2.25.33+1.08.5126.06
10Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK2.54.03+1.37.2131.13
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKdiskvalifisert
Eva TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert
Halldis ValestrandIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Live Joronn YtrehusRingerike OLdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format

D70

5 575 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK1.58.0221.10
2Inger LindløvOK Moss1.58.40+0.3821.17
3Bodil BerbyTrøsken IL2.15.57+17.5524.23
4Kjersti ThoStabæk IF2.19.49+21.4725.04
5Berit GrosvoldEiker OL2.22.01+23.5925.28
6Margit Ryen SteenBø OL2.23.48+25.4625.47
7Marianne SellgrenSigtuna OK3.03.00+1.04.5832.49
8Brynhild FanuelsenFossum IF3.30.57+1.32.5537.50
Eva Marie GranOK Østdiskvalifisert
Gerd LangsethLarvik OKdiskvalifisert
Gunn Kari HygenFreidigbrutt

D75

4 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig1.17.2318.12
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.55.54+38.3127.16
Aase Tove GoldenMåren OKdiskvalifisert

D80

4 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.26.3220.21
2Gudveig JørundlandOK Sør2.24.36+58.0434.01
3Johanna YtterbølGimle IF3.00.49+1.34.1742.32

H -10

3 975 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Anders Rostveit ElmiOK Moss1.12.2118.12
0Aksel Tonjer FingarsenElverum OK43.1810.53
0Christian Berge GjellestadNydalens SK46.3211.42
0Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL52.1513.08
0Kristian KaiserSturla, IF45.5511.33
0Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL55.4314.01
0Thor Kusk BerglundOK Pan Århus1.19.0619.53
0William Mitchell IversenVerdal OK37.519.31
0Kristian MorkNotodden OL54.5613.49
0Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK1.00.2315.11
0Jonathan RokjærOK Pan Århus1.19.0519.53
0Vilhelm RokkjærOK Pan Århus46.2611.40
0Rafi Leonel RytterIL Koll46.3811.43
0Isak SolbergFredrikstad SK40.4910.16
0Sondre StrømbergFredrikstad SK46.2211.39
0Alfred TeigNydalens SK55.2613.56
0Jonas Kortner VogtØstmarka OK1.18.2519.43
0Ville Emil WingstedtHalden SK37.559.32
0Simen ÅnensenOppsal Orientering54.3913.44
Joel Bronebakk JohanssonHalden SKdiskvalifisert
Jens Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKikke startet

H11-12

4 025 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL35.338.49
2Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb36.00+0.278.56
3Emil Tonjer FingarsenElverum OK38.09+2.369.28
4Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb38.15+2.429.30
5Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL41.09+5.3610.13
6Sigmund ØlstadFet OL41.10+5.3710.13
7Asbjørn LandeEidskog OL41.13+5.4010.14
8Jørgen LerFet OL41.16+5.4310.15
9Klement Hjuler HjerrildOK Pan Århus41.19+5.4610.15
10Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK41.22+5.4910.16
11Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange41.27+5.5410.17
12Henrik Elias SebjørnsenFossum IF41.30+5.5710.18
13Magnus SigurdssonStokke IL41.31+5.5810.18
14Anton Boye EbbesenOK Pan Århus41.39+6.0610.20
15Sindre FurlandSandefjord OK41.55+6.2210.24
16Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL41.56+6.2310.25
17Alexander KjærsgaardOK Pan Århus42.03+6.3010.26
18Fredrik SignebøenHalden SK42.14+6.4110.29
19Gaute SkjønhaugFet OL42.48+7.1510.38
20Sebastian WettergreenFossum IF44.29+8.5611.03
21Magnus Rørlien JevanordFossum IF44.31+8.5811.03
22Ask Felland SætnanFossum IF47.14+11.4111.44
23Iver SkauenFredrikstad SK47.28+11.5511.47
24Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering47.32+11.5911.48
25Nikolai TesloHadeland OL48.54+13.2112.08
26Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL50.32+14.5912.33
27Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL52.00+16.2712.55
28Amund Kortner VogtØstmarka OK54.07+18.3413.26
29Casper Eckmann AronsenNittedal OL54.24+18.5113.30
30Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL54.32+18.5913.32
31Selmer LøkenOK Moss54.37+19.0413.34
32Aksel  SandvikHalden SK1.00.16+24.4314.58
33Eskil HobølOppsal Orientering1.09.44+34.1117.19
34Andreas MelheimSturla, IF1.10.14+34.4117.26
35Alfred NikolaisenOppsal Orientering1.10.36+35.0317.32
36Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering1.10.42+35.0917.33
37Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL1.36.35+1.01.0223.59
38Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL1.36.46+1.01.1324.02
39Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL1.48.39+1.13.0626.59
40Marcus WindvikSandefjord OK2.28.24+1.52.5136.52
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orienteringikke startet
Trygve MyhrvoldFossum IFikke startet
Eskil OlaussenOppsal Orienteringikke startet

H13-14

6 150 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Gløgård StensrudNittedal OL51.108.19
2Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL51.16+0.068.20
3Emil Husebye AamodtFredrikstad SK51.27+0.178.21
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL51.31+0.218.22
5Kristoffer Strømdal WikFreidig52.54+1.448.36
6Sondre OlaussenOppsal Orientering55.41+4.319.03
7Gabriel GjoneSandefjord OK56.55+5.459.15
8Mons Sætre-LorentzenFet OL56.56+5.469.15
9Christoffer ÅnensenOppsal Orientering57.07+5.579.17
10Kevin RommetvedtRaumar Orientering57.25+6.159.20
11Per Noah SommerheinNydalens SK57.29+6.199.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Mads Christian MaarupAllerød OK57.44+6.349.23
13Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK57.47+6.379.23
14Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK59.03+7.539.36
15August Hellerud SireKonnerud IL1.01.55+10.4510.04
16Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF1.01.58+10.4810.04
17Rasmus BerglundRingerike OL1.01.59+10.4910.04
18Erlend OtterleiØstmarka OK1.02.58+11.4810.14
19Mathias LinløkkenØstmarka OK1.03.06+11.5610.15
20Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)1.03.09+11.5910.16
21Niklas KristensenHarstad OL1.03.16+12.0610.17
22Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1.03.19+12.0910.17
23Gjermund OsdalHarstad OL1.03.21+12.1110.18
24Ola DåsnesVang OL1.03.23+12.1310.18
25Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)1.03.24+12.1410.18
26Oskar HeksemFana IL1.03.26+12.1610.18
27Elias MosebekkHalden SK1.03.28+12.1810.19
28Severin KildenOK Pan Århus1.03.40+12.3010.21
29Even LienGjø-Vard OL1.03.47+12.3710.22
30Alfred KellerHorsens OK1.03.53+12.4310.23
31Rasmus D. EastwoodLillomarka OL1.08.27+17.1711.07
32Torbjørn LundebyLillomarka OL1.08.38+17.2811.09
33Mathias BirkelundAsker Skiklubb1.10.16+19.0611.25
34Alfred Eckmann AronsenNittedal OL1.11.16+20.0611.35
35Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn1.11.54+20.4411.41
36Sigurd HobølOppsal Orientering1.14.00+22.5012.01
37Håvard EikRaumar Orientering1.14.02+22.5212.02
38Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.14.30+23.2012.06
39Andreas SandernesØstmarka OK1.14.35+23.2512.07
40Brage EikåsSandefjord OK1.14.37+23.2712.07
41Nov Bar-NathanLillomarka OL1.14.50+23.4012.10
42Håkon BogasonLillomarka OL1.14.54+23.4412.10
43Elias AndenæsAsker Skiklubb1.14.57+23.4712.11
44Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)1.15.10+24.0012.13
45Ragnar LandeEidskog OL1.15.25+24.1512.15
46Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.15.57+24.4712.20
47Fredrik Fet AndersenKonnerud IL1.16.32+25.2212.26
48Audun NordbyFredrikstad SK1.18.14+27.0412.43
49Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.21.39+30.2913.16
50Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL1.22.59+31.4913.29
51Filip Mitchell IversenVerdal OK1.27.41+36.3114.15
52Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK1.28.59+37.4914.28
53Elias ThoresenHalden SK1.29.04+37.5414.28
54Birk BreimoOK Moss1.29.14+38.0414.30
55Christoffer Vang BobachAalborg OK1.32.01+40.5114.57
56Sverre SandvikHalden SK1.32.06+40.5614.58
57Jens WoldSturla, IF1.33.06+41.5615.08
58Henrik KaiserSturla, IF1.40.01+48.5116.15
59Erik Grønborg NielsenAllerød OK1.43.17+52.0716.47
60Emil HuuseØstmarka OK1.43.45+52.3516.52
61Gabriel SolemOppsal Orientering1.47.14+56.0417.26
62Teo Hedegaard RichardsonOK Pan Århus1.47.32+56.2217.29
63Sjur NilsenRaumar Orientering1.47.45+56.3517.31
64Even EnghRaumar Orientering1.48.06+56.5617.34
Martin BryggenHalden SKdiskvalifisert
Eskil BrændenLillomarka OLdiskvalifisert
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gaute NysæterSkien OKdiskvalifisert
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLikke startet
Aksel Nikolai AubertOppsal Orienteringikke startet
Martin Christoffer BorgIL Kollikke startet
Liam WingstedtHalden SKikke startet
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet

H15-16

10 675 m, 79 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna1.20.377.33
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø1.22.06+1.297.41
3Oscar David Broman JensenAllerød OK1.22.10+1.337.41
4Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.22.40+2.037.44
5Anselm ReichenbachOppsal Orientering1.24.17+3.407.53
6Brage TakleKristiansand OK1.24.28+3.517.54
7Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.24.46+4.097.56
8Lars LienGjø-Vard OL1.27.06+6.298.09
9Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.27.33+6.568.12
10Kasper Bakken UlsethNydalens SK1.29.16+8.398.21
11Alfred BjørnerødOK Moss1.29.20+8.438.22
12Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.30.13+9.368.27
13Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK1.30.30+9.538.28
14Andreas DaleBergens TF1.30.59+10.228.31
15Sigurd Saxe SandvikHalden SK1.31.10+10.338.32
16Herman Lien BackstrømHalden SK1.31.15+10.388.32
17Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.31.26+10.498.33
18Hans Grønborg NielsenAllerød OK1.31.51+11.148.36
19Vetle Grønvik EkraFreidig1.32.38+12.018.40
20Ask OlaussenOppsal Orientering1.32.42+12.058.41
21Benjamin GjoneSandefjord OK1.32.52+12.158.41
22Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig1.32.54+12.178.42
23Gaute BerganNydalens SK1.33.05+12.288.43
24Gustav Andresen SkotteFossum IF1.33.12+12.358.43
25Jonas MyhrAsker Skiklubb1.33.25+12.488.45
26Villads SkovbjergOK Pan Århus1.33.27+12.508.45
27Eirik Vie StrislandFossum IF1.33.36+12.598.46
28Sindre Vie StrislandFossum IF1.33.43+13.068.46
29Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett1.33.56+13.198.47
30Adam ConwayKongsberg OL1.34.13+13.368.49
31Tobias MathisenPorsgrunn OL1.35.20+14.438.55
32Sondre LadimOK Moss1.36.18+15.419.01
33Mikael BirkelundAsker Skiklubb1.37.51+17.149.09
34Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1.39.08+18.319.17
35Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.39.30+18.539.19
36Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.41.27+20.509.30
37Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss1.41.30+20.539.30
38Jonas Ellegård KokholmHorsens OK1.43.25+22.489.41
39Philip Lehmann RomørenFossum IF1.43.37+23.009.42
40Rolf Andreas BergNydalens SK1.44.02+23.259.44
41Jacob MikkelsenHorsens OK1.44.36+23.599.47
42Lukas KlausenSturla, IF1.44.49+24.129.49
43Axel AaldeNydalens SK1.45.47+25.109.54
44Mats LindaasElverum OK1.46.12+25.359.56
45Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.47.34+26.5710.04
46Atle Nikolai WølloKongsberg OL1.47.50+27.1310.06
47Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.48.36+27.5910.10
48Jakob RastadAsker Skiklubb1.48.54+28.1710.12
49Martin Nøkleby MellingRingerike OL1.49.47+29.1010.17
50Sindre Grøv SvensenLillehammer OK1.50.03+29.2610.18
51Jørgen GlorvigenElverum OK1.50.11+29.3410.19
52Peder BryggenHalden SK1.50.47+30.1010.22
53Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.52.00+31.2310.29
54Halvor LøkenKongsberg OL1.56.39+36.0210.55
55Elias StubberudNydalens SK1.56.47+36.1010.56
56Birk Felland SætnanFossum IF1.57.23+36.4610.59
57Iver Dalsaune ThunFreidig1.57.43+37.0611.01
58Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL2.04.01+43.2411.37
59Henrik Andreas TømtIL Imås2.04.35+43.5811.40
60Emil Reinertsen LeroyerFreidig2.10.28+49.5112.13
61Kristoffer LerliMelhus IL2.19.13+58.3613.02
62Anton Elmegaard AndersenHorsens OK3.00.14+1.39.3716.53
Marius E. AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Børge Nilsen BergFossum IFdiskvalifisert
Mikkel BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Christian Fredrik BorgIL Kolldiskvalifisert
Jonas Damm AlsOK Pan Århusdiskvalifisert
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OLdiskvalifisert
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sverre HellevikFreidigdiskvalifisert
Teodor Mo HjelsethNydalens SKdiskvalifisert
Martin KaiserSturla, IFdiskvalifisert
Olav MelheimSturla, IFdiskvalifisert
Mathias NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sivert PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
Ludvik SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
Johan EgerKongsberg OLbrutt
Emil GrønliFreidigbrutt
Peder HaugaardHalden SKbrutt
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILikke startet

H35

13 475 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein PettersenNydalens SK1.41.257.31
2Audun Bjerkreim NilsenIL Koll1.43.15+1.507.39
3Anders B. ØksenholtNydalens SK1.43.17+1.527.39
4Dag AalvikNydalens SK1.43.26+2.017.40
5Jarl Magnus BergeIL Koll1.52.07+10.428.19
6Jon PedersenOK Moss1.52.19+10.548.20
7Johan SvedbergHeming Orientering1.55.35+14.108.34
8Erik Rytter JakobsenOK Moss2.11.04+29.399.43
9Donatas KontautasOK Moss2.45.36+1.04.1112.17
10Martin MalmstrømOK Moss2.45.41+1.04.1612.17
Andreas HøyeIFK Göteborg Orienteringdiskvalifisert
Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OLdiskvalifisert
Einar TommelstadNydalens SKikke startet

H40

13 475 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil WingstedtHalden SK1.36.217.09
2Jostein AndersenNydalens SK1.43.31+7.107.40
3Mats HaldinHalden SK1.43.43+7.227.41
4Øyvind HelgerudHalden SK1.45.31+9.107.49
5Rune NygaardIL Gular1.47.51+11.308.00
6Jostein MoeIL Vindbjart1.51.43+15.228.17
7Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL1.54.34+18.138.30
8Andreas JohanssonHalden SK1.59.10+22.498.50
9Trond KortnerØstmarka OK2.03.02+26.419.07
10Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering2.07.33+31.129.27
11Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL2.10.18+33.579.40
12Thomas RoskifteOK Moss2.11.04+34.439.43
13Claus BobachAalborg OK2.16.35+40.1410.08 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Bjørn Egil RossebøHaugesund IL Orientering2.17.02+40.4110.10
15Øyvind LøkenOK Moss2.20.37+44.1610.26
16Ola LestebergKongsberg OL2.29.55+53.3411.07
17Geir HeksemFana IL2.49.53+1.13.3212.36
Anders LundeVarteig OLdiskvalifisert
Morten WettergreenFossum IFdiskvalifisert
Håkon GjerdeIndre Østfold OKikke startet
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLikke startet
Tore MyhrvoldFossum IFikke startet
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OLikke startet
Erling SommerfeldtAsker Skiklubbikke startet

H45

12 050 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel MarstonBækkelagets SK1.43.408.36
2Esten KorenNydalens SK1.45.14+1.348.43
3Peter TudénIK Hakarpspojkarna1.45.28+1.488.45
4Jesper David JensenTisvilde Hegn OK1.48.56+5.169.02
5Tom BerganFet OL1.49.55+6.159.07
6Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.50.02+6.229.07
7Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK1.50.05+6.259.08
8Knut LandstadNydalens SK1.50.19+6.399.09
9Asgeir FremstadLarvik OK1.50.34+6.549.10
10Eivind LandeEidskog OL1.52.32+8.529.20
11David LøverModum OL1.52.53+9.139.22
12Øyvind LienGjø-Vard OL1.53.16+9.369.23
13Stig InstanesSturla, IF1.53.29+9.499.25
14Steinar EastwoodLillomarka OL1.53.32+9.529.25
15Ståle HeitmannFossum IF1.53.36+9.569.25
16Håkon DåsnesVang OL1.55.21+11.419.34
17Øystein OlsenOK Moss1.57.07+13.279.43
18Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.57.58+14.189.47
19Sturle FurlandSandefjord OK1.59.31+15.519.55
20Bjørn HaugeNydalens SK1.59.43+16.039.56
21Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.59.49+16.099.56
22Tom KristensenLarvik OK2.00.00+16.209.57
23Trond MyhreFossum IF2.01.40+18.0010.05
24Johan JebsenHeming Orientering2.01.51+18.1110.06
25Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering2.07.38+23.5810.35
26Pål Christian IngierdBækkelagets SK2.08.06+24.2610.37
27Espen BergstrømHalden SK2.15.12+31.3211.13
28Anders SollienOL Toten-Troll2.20.43+37.0311.40
29Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb2.21.23+37.4311.43
30Anders ArfwedsonFrölunda OL2.23.20+39.4011.53
31Martin ReichenbachOppsal Orientering2.23.27+39.4711.54
32Mads MikkelsenHorsens OK2.24.08+40.2811.57
33Andreas EklundGöteborg Majorna OK2.24.12+40.3211.58
34Kyrre GranFet OL2.24.45+41.0512.00
35Truls KvaaseBækkelagets SK2.27.34+43.5412.14
36Knut Jostein SætnanFossum IF2.27.42+44.0212.15
37Thomas KokholmHorsens OK2.39.51+56.1113.15
38Lars MikkelsenDe Hårdes Klub2.39.56+56.1613.16
39Preben H. MoHeming Orientering2.43.05+59.2513.32
40Jo Børre EikåsSandefjord OK2.45.03+1.01.2313.41
41Lars GrandeKjelsås IL2.52.26+1.08.4614.18
42Steinar ØvreåsOK Horten3.15.24+1.31.4416.12
Christian HolmboeTyrving ILikke startet
Michael Eckmann JensenNittedal OLikke startet
Pål JevanordOL Trolloikke startet
Gisle NysæterSkien OKikke startet
Christian ReuschHeming Orienteringikke startet
Niklas StolpeEidskog OLikke startet

H50

12 050 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.31.587.37
2Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering1.32.17+0.197.39
3Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.34.39+2.417.51
4Christian VogelsangNydalens SK1.34.46+2.487.51
5Jan OlmKils OK1.35.17+3.197.54
6Jens Knud MaarupAllerød OK1.40.45+8.478.21
7Tom Eirik EikangerIL Gular1.43.48+11.508.36
8Håvard HågårdKonnerud IL1.44.22+12.248.39
9Geir TorgersenHalden SK1.45.43+13.458.46
10Trond LundTyrving IL1.45.50+13.528.46
11Christian GrotnesTyrving IL1.45.53+13.558.47
12Espen WigaardOppsal Orientering1.46.10+14.128.48
13Trond GjelstadSandefjord OK1.46.15+14.178.49
14Øyvind HyllesethSkien OK1.46.20+14.228.49
15Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.46.23+14.258.49
16Svein GranerudAsker Skiklubb1.46.31+14.338.50
17Svein NygårdLillomarka OL1.46.39+14.418.51
18Einar LunøeNydalens SK1.50.30+18.329.10
19Bent Erik SkaugOppsal Orientering1.51.03+19.059.12
20Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.51.17+19.199.14
21Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb1.53.36+21.389.25
22Syver LøkenKongsberg OL1.53.42+21.449.26
23Jostein HaugOL Vallset/Stange1.54.06+22.089.28
24Frode HaugskottOL Trollelg1.54.19+22.219.29
25Peder NatvigIL Koll1.54.39+22.419.30
26Svein MelbySarpsborg OL1.54.48+22.509.31
27Egil FuruaBerger og Svelvik OL1.55.26+23.289.34
28Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna1.55.48+23.509.36
29Helge GisholtOK Skeidi1.59.13+27.159.53
30Lasse SkalleHarstad OL1.59.15+27.179.53
31Tommy JohanssonStångenäs AIS1.59.21+27.239.54
32Oddvar TaksdalGanddal IL1.59.35+27.379.55
33Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering1.59.50+27.529.56
34Pål TveterIndre Østfold OK2.01.00+29.0210.02
35Terje BlindheimLillomarka OL2.02.29+30.3110.09
36Jori ArrakoskiFSO2.02.56+30.5810.12
37Per Olav GulbrandsenLarvik OK2.03.33+31.3510.15
38Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø2.03.55+31.5710.17
39Rolv Anders SystadLyn Ski2.05.20+33.2210.24
40Harald IweIL GeoForm2.05.27+33.2910.24
41Jon Iver BakkenNydalens SK2.06.48+34.5010.31
42Per Øivind EgerKongsberg OL2.07.03+35.0510.32
43Vidar StrandLierbygda OL2.10.27+38.2910.49
44Ole Petter VestølVegårshei IL2.11.50+39.5210.56
45Guttorm EggeIL GeoForm2.12.45+40.4711.00
46Bjørn Axel GranHalden SK2.13.29+41.3111.04
47Lasse ArnesenHeming Orientering2.14.06+42.0811.07
48Arild AndresenFossum IF2.15.28+43.3011.14
49Ole TørnqvistFana IL2.19.39+47.4111.35
50Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering2.20.39+48.4111.40
51Jon Ivar BergersenEidskog OL2.24.58+53.0012.01
52Peter CarlsenSturla, IF2.25.02+53.0412.02
53Jon Erik KvarmeSturla, IF2.25.04+53.0612.02
54Hallvard KorenOK Moss2.27.48+55.5012.15
55Nils BerganNydalens SK2.29.13+57.1512.22
56Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)2.29.19+57.2112.23
57Harald StorrønningByåsen IL2.29.46+57.4812.25
58Ingar Tollum AndersenKongsberg OL2.32.23+1.00.2512.38
59Einar TesloHadeland OL2.33.55+1.01.5712.46
60Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering2.37.12+1.05.1413.02
61Øystein WiggenByåsen IL2.38.04+1.06.0613.07
62Kjell Petter SmågeKonnerud IL2.38.22+1.06.2413.08
63Anders FlågenHeming Orientering2.42.57+1.10.5913.31
64Jonas HöijerSävedalens AIK2.43.09+1.11.1113.32
65Arne TorgersenBækkelagets SK2.50.55+1.18.5714.11
66Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL2.57.15+1.25.1714.42
67Henrik B. ThomsenDe Hårdes Klub3.25.13+1.53.1517.01
68Bård BergersenEidskog OL4.04.09+2.32.1120.15
Thomas HjerrildOK Pan Århusdiskvalifisert
Hans Jørgen KrogstieKonnerud ILdiskvalifisert
Finn Henry LillestrandTrøsken ILdiskvalifisert
Espen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert
Ørjan TotlandTIF Vikingdiskvalifisert
Dagfinn AasFet OLikke startet
Morten HeirFossum IFikke startet
Jan Tore HenriksenNydalens SKikke startet
Niels JensenDe Hårdes Klubikke startet
Christian JomaasFossum IFikke startet
Steinar LågAsker Skiklubbikke startet
Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegnikke startet
Roger ØstvoldHeming Orienteringikke startet

H55

10 675 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø1.31.478.35
2Atle DengerudSteinkjer OK1.31.56+0.098.36
3Jim OlaussenHalden SK1.32.02+0.158.37
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.32.06+0.198.37
5Jon Steinar MjølnerødHalden SK1.32.09+0.228.37
6Asbjørn AarvikNittedal OL1.32.16+0.298.38
7Gløer O WinsvoldSentrum OK1.32.23+0.368.39
8Axel WasseniusUddevalla OK1.32.28+0.418.39
9Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL1.32.51+1.048.41
10Sindre LangaasNydalens SK1.33.02+1.158.42
11Tore KjølsethNydalens SK1.40.30+8.439.24
12Sjur LangedalNydalens SK1.40.32+8.459.25
13Nils Petter FremmingHeming Orientering1.40.37+8.509.25
14Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK1.52.40+20.5310.33
15Jan-Ove BråthenOK Øst1.52.44+20.5710.33
16Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.52.48+21.0110.34
17Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.52.50+21.0310.34
18Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.53.26+21.3910.37
19Børge BrubækKongsberg OL1.54.33+22.4610.43
20Bjørn Henning GrandalTyrving IL1.54.53+23.0610.45
21Fridtjof JebsenFossum IF1.54.59+23.1210.46
22Arne DirdalLarvik OK1.55.15+23.2810.47
23Troels ChristensenDe Hårdes Klub1.58.47+27.0011.07
24Egil EideTyrving IL1.59.10+27.2311.09
25Per Jacob ØlstadFet OL1.59.17+27.3011.10
26Jan Petter HansenIL Gular1.59.53+28.0611.13
27Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb2.00.30+28.4311.17
28Morten KildeboHalden SK2.00.47+29.0011.18
29Tore Voss FagervoldBærums Skiklub2.00.53+29.0611.19
30Espen RaastadSkien OK2.01.07+29.2011.20
31Tormod StrandMåren OK2.03.40+31.5311.35
32Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering2.04.40+32.5311.40
33Geir FrøytlogEgersund OK2.05.53+34.0611.47
34Kenn H. KristensenDe Hårdes Klub2.06.58+35.1111.53
35Dag SyversenSarpsborg OL2.09.57+38.1012.10
36Torkjel NesheimTyrving IL2.15.26+43.3912.41
37Thomas UllnerDe Hårdes Klub2.15.56+44.0912.44
38John YtternesKolbotn og Skimt OL2.16.45+44.5812.48
39Odd-Ragnar PettersenOK Moss2.16.58+45.1112.49
40Peer StiansenNydalens SK2.17.28+45.4112.52
41Onno VerberneOL Toten-Troll2.22.02+50.1513.18
42Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett2.26.06+54.1913.41
43Per Ole DahlsrudNydalens SK2.29.48+58.0114.01
44Øyvind HelmersenFet OL2.34.14+1.02.2714.26
45Erik HøivoldKongsberg OL2.36.10+1.04.2314.37
46Even Woldstad HanssenEiker OL2.39.05+1.07.1814.54
47Torgeir BrandalKongsberg OL2.51.49+1.20.0216.05
48Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK2.52.17+1.20.3016.08
49John LerliMelhus IL3.08.59+1.37.1217.42
50Tom RådahlTyrving IL3.16.00+1.44.1318.21
51Thor Inge TollehaugEiker OL3.38.24+2.06.3720.27
Bjørn BakkevigHeming Orienteringdiskvalifisert
Bo EngdahlIL Kolldiskvalifisert
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Bjørn HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert
Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Hallvard BergTyrving ILikke startet
Leif Kåre BessebergEiker OLikke startet
Stig HeirAsker Skiklubbikke startet
Petter LøeNotodden OLikke startet
Geir PaulsenOL Trollelgikke startet
Helge StubberudNydalens SKikke startet

H60

10 675 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1.38.529.15
2Eirik Næss-UlsethHeming Orientering1.39.10+0.189.17
3Christer SkoogKils OK1.39.14+0.229.17
4Sixten WestlundOK Tyr1.39.24+0.329.18
5Jon KaarbyNydalens SK1.39.28+0.369.19
6Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL1.39.40+0.489.20
7Stein MartinsenSandefjord OK1.47.17+8.2510.02
8Klavs MadsenNydalens SK1.47.22+8.3010.03
9Nils HæstadFossum IF1.47.56+9.0410.06
10Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.48.23+9.3110.09
11Arve GlittumOK Skeidi1.48.31+9.3910.09
12Sture OttesenIndre Østfold OK1.48.37+9.4510.10
13Jack BjørnsenKristiansand OK1.48.42+9.5010.10
14Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL1.48.49+9.5710.11
15Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)1.50.48+11.5610.22
16Øystein KildahlØstmarka OK1.50.54+12.0210.23
17Trond OlsenLøten o-lag1.50.58+12.0610.23
18Jens Kr KoplandModum OL1.51.01+12.0910.23
19Jess RasmussenViborg Orienteringsklub1.51.04+12.1210.24
20Kjell MarksetIL Koll1.51.08+12.1610.24
21Morten DueMåren OK1.51.13+12.2110.25
22Jon BjørgumKristiansand OK1.51.15+12.2310.25
23Harald HoviSkien OK1.51.17+12.2510.25
24Kjell Einar AndersenVarteig OL1.51.20+12.2810.25
25Karl Aasmund ErøyOK Moss1.51.28+12.3610.26
26Hallvard FjærLillomarka OL1.51.37+12.4510.27
27Einar JensenNydalens SK1.51.54+13.0210.28
28Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1.52.20+13.2810.31
29Erik NæssØstmarka OK1.56.52+18.0010.56
30Sören JonssonNydalens SK1.58.51+19.5911.08
31Petter GullikstadRøros IL2.00.10+21.1811.15
32Ivar RefslandTyrving IL2.00.20+21.2811.16
33Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK2.01.47+22.5511.24
34Tor Ragnar AndersenHalden SK2.08.17+29.2512.01
35Geir Holm GundersenKonnerud IL2.08.48+29.5612.03
36Per OsenVestre Akers SK2.09.01+30.0912.05
37Jan Morten AndersenSturla, IF2.09.52+31.0012.09
38Jørn HaugerudIndre Østfold OK2.10.33+31.4112.13
39Helge EriksenByåsen IL2.13.51+34.5912.32
40Bjørn ÅstorpSarpsborg OL2.15.56+37.0412.44
41Axel BromanderOK Moss2.16.13+37.2112.45
42Eirik NordbrødenHalden SK2.16.22+37.3012.46
43Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK2.16.46+37.5412.48
44Per Kristian EkebergTyrving IL2.19.17+40.2513.02
45Ørjan Eirik ValestrandFana IL2.20.55+42.0313.12
46Nikolay KrupnovTyrving IL2.27.41+48.4913.50
47Kai MidtskogenBotne SK2.33.12+54.2014.21
48Bjørn WilladssenHeming Orientering2.33.47+54.5514.24
49Alf PettersenTyrving IL2.42.29+1.03.3715.13
50Tormod ØvergaardVestre Akers SK2.51.06+1.12.1416.01
51Ketil ÅstebølOppsal Orientering3.03.12+1.24.2017.09
52Søren GermannOK GORM3.10.28+1.31.3617.50
53Arne KildalVestre Akers SK3.26.47+1.47.5519.22
54John HofossHadeland OL3.31.08+1.52.1619.46
55Gert RebsdorfDe Hårdes Klub3.45.08+2.06.1621.05
56Kai Jostein BergersenEidskog OL4.35.41+2.56.4925.49
Tore SagvoldenØstmarka OKdiskvalifisert
Martin GranlyLillomarka OLikke startet
Jan SteinegerGneist, ILikke startet
Øivind SæbøKristiansand OKikke startet Last ned GPS-spor i gpx-format

H65

8 725 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag1.18.579.02
2Bjørn GrindeIL GeoForm1.29.17+10.2010.13
3Einar Kristian LundeVarteig OL1.30.19+11.2210.21
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb1.30.28+11.3110.22
5Widar TrømborgSande Sportsklubb1.30.48+11.5110.24
6Sveinung RekaaNotodden OL1.31.28+12.3110.28
7Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1.33.46+14.4910.44
8Ola BroxOL Toten-Troll1.34.25+15.2810.49
9Terje WikstrømRingsaker OK1.35.08+16.1110.54
10Johan Toverud JensenNydalens SK1.41.51+22.5411.40
11Morten JohannessenRøyken OL1.41.59+23.0211.41
12Petter F. JohannessenSturla, IF1.42.05+23.0811.42
13Anders MalmbergKvarnsvedens GoIF OK1.42.27+23.3011.44
14Trond SyversenOK Øst1.42.31+23.3411.44
15Magne VollenOslostudentenes IK1.46.11+27.1412.10
16Erik SørensenAllerød OK1.46.30+27.3312.12
17Ove OalandGanddal IL1.48.18+29.2112.24
18Dag MoeKristiansand OK1.48.31+29.3412.26
19Erik LindstrømModum OL1.48.50+29.5312.28
20Bent GalborgenIndre Østfold OK1.50.34+31.3712.40
21Vidar ElvekrokEiker OL1.51.09+32.1212.44
22Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.53.11+34.1412.58
23Ole Jørgen HommerenTrøsken IL1.59.28+40.3113.41
24Knut HaugOL Vallset/Stange2.01.41+42.4413.56
25Ragnar Niemi BergStokke IL2.06.26+47.2914.29
26Arvid GalborgenEds SK2.12.21+53.2415.10
27Torbjørn NørbechRingerike OL2.13.21+54.2415.17
28Bjarne ChistensenSilkeborg OK2.26.24+1.07.2716.46
29Olav ØsthagenOL Vallset/Stange2.29.23+1.10.2617.07
30Rune HalkeVestre Akers SK3.52.11+2.33.1426.36
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert
Finn IngwersenHorsens OKdiskvalifisert
Are EriksenOslostudentenes IKikke startet
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd ILikke startet
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet
Per ØhlckersTyrving ILikke startet
Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OKikke startet

H70

8 250 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering1.25.5110.24
2Tor TrøanHadeland OL1.30.41+4.5010.59
3Eldar BørsumBækkelagets SK1.32.22+6.3111.11
4Finn PettersenGjerstad IL1.32.27+6.3611.12
5Trygve LølandBirkenes IL1.32.54+7.0311.15
6Hans Roar BakkenEiker OL1.35.06+9.1511.31
7Willy GrønstadGimle IF1.36.06+10.1511.38
8Helge LyeTyrving IL1.41.16+15.2512.16
9Anders WaageFreidig1.41.19+15.2812.16
10Geir ArnesenBærums Skiklub1.42.21+16.3012.24
11Jon FærdenKolbotn og Skimt OL1.42.37+16.4612.26
12Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb1.42.53+17.0212.28
13John Thomas PetersenNittedal OL1.47.09+21.1812.59
14Øistein HagenOK Øst1.47.14+21.2312.59
15Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.53.16+27.2513.43
16Anders SellgrenSigtuna OK1.53.33+27.4213.45
17Bjørn SteenBø OL1.54.06+28.1513.49
18Ola BækkevoldOK Moss1.54.11+28.2013.50
19Knut G KarlsenHeming Orientering1.54.38+28.4713.53
20Jan-Erik FredriksenIndre Østfold OK1.55.42+29.5114.01
21Hasse BergstrømTyrving IL1.58.56+33.0514.24
22Runar KittilsenStokke IL1.59.11+33.2014.26
23Geir TrøanKolbotn og Skimt OL2.01.49+35.5814.45
24Ottar StangTrøsken IL2.12.45+46.5416.05
25Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL2.15.13+49.2216.23
26Tom WahlgrenSarpsborg OL2.17.13+51.2216.37
27Kåre ThorbjørnsenLarvik OK2.20.41+54.5017.03
28Øivind BergetSarpsborg OL2.21.12+55.2117.06
29Atle RemmePorsgrunn OL2.21.39+55.4817.10
30Rolf GjølbergLarvik OK2.22.03+56.1217.13
31Hans StordalOL Tønsberg og omegn2.26.44+1.00.5317.47
32Per Oscar SaugestadOK Moss2.59.40+1.33.4921.46
Kristen DalandIL Imåsdiskvalifisert
Kjell Audun SundsdalMelum ILdiskvalifisert
Poul BobachAalborg OKikke startet
Kjell LangsrudOK Østikke startet

H75

5 575 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK1.15.1413.29
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.15.37+0.2313.33
3Gunnar ØsterbøFreidig1.16.05+0.5113.38
4Henrik HvoslefIK Stern1.16.07+0.5313.39
5Magnus LandstadFreidig1.20.03+4.4914.21
6Trond FeiringHamar OK1.22.39+7.2514.49
7Torleif StephansenNidarøst OK1.22.44+7.3014.50
8Kjell StenstadvoldTyrving IL1.30.39+15.2516.15
9Helge BjaalandHeming Orientering1.38.07+22.5317.35
10Jan JansenOK Moss1.39.42+24.2817.53
11Kjell Gorm RøkkeTyrving IL1.40.20+25.0617.59
12Magnar ØvreåsBotne SK1.43.15+28.0118.31
13Lars Åge SeimGimle IF1.44.46+29.3218.47
14Trygve FosseGimle IF1.46.46+31.3219.09
15Knut LindløvOK Moss1.46.52+31.3819.10
16Knut JørgensenSarpsborg OL1.49.44+34.3019.40
17Thor PalmgrenHalden SK1.50.15+35.0119.46
18Thorolf TrolsrudBotne SK1.52.14+37.0020.07
19Klaus EngenEidskog OL2.01.07+45.5321.43
20Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst2.07.16+52.0222.49
21Erik Anders JensenDe Hårdes Klub2.08.56+53.4223.07
22Per Chr. EvensenSarpsborg OL2.10.52+55.3823.28
23Arne SvartedalTrøsken IL2.32.24+1.17.1027.20
24Kåre KnudsenIL GeoForm2.32.27+1.17.1327.20
25Arne ØfsthusAsker Skiklubb2.32.31+1.17.1727.21
26Tom IbsenLommedalens IL3.36.19+2.21.0538.48
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Leif BråtenHeming Orienteringdiskvalifisert
Harald LundhaugOK Mossdiskvalifisert
Knut Erik ØstengenOMEGAdiskvalifisert
Ingar HåkonsenKongsberg OLikke startet

H80

4 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering1.16.3618.01
2Oddvar GjelstadSandefjord OK1.16.46+0.1018.03
3Jon Vegard LundeLillehammer OK1.17.16+0.4018.10
4Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.41.08+24.3223.47
5Odd KletteliBækkelagets SK1.42.28+25.5224.06
6Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.48.22+31.4625.29
7Ola AaldeFreidig1.52.50+36.1426.32
8Knut Kristen HangeraasIL GeoForm2.27.28+1.10.5234.41
9Harald WibyeOK Moss2.30.21+1.13.4535.22

H 85-

4 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar JørundlandOK Sør2.39.1237.27

Damer åpen

8 250 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vigdis HobølOppsal Orientering1.16.129.14
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.24.33+8.2110.14
3Aurora FossøyNTNUI1.24.39+8.2710.15
4Lea-Rebekka TonjerNydalens SK1.24.48+8.3610.16
5Hege KullerudKonnerud IL1.25.06+8.5410.18
6Randi HøilundFet OL1.25.10+8.5810.19
7Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering1.25.54+9.4210.24
7Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering1.25.54+9.4210.24
9Marie Hammer IversenØstmarka OK1.29.20+13.0810.49
10Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1.29.34+13.2210.51
11Lea TaraldsvikVarteig OL1.29.52+13.4010.53
12Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa1.30.06+13.5410.55
13Helena AxelssonNydalens SK1.30.26+14.1410.57
14Anne Guro NøklebyRingerike OL1.35.38+19.2611.35
15Cecilie Wærp HaugeNydalens SK1.36.25+20.1311.41
16Anne Mette SchmidtOK Pan Århus1.36.33+20.2111.42
17Elin KallesonOppsal Orientering1.36.42+20.3011.43
18Marie Lindløv JensenOK Moss1.37.08+20.5611.46
19Cathrine LillestrandTrøsken IL1.37.14+21.0211.47
20Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1.37.27+21.1511.48
21Roisin LongNydalens SK1.37.31+21.1911.49
22Iris HolstTyrving IL1.38.44+22.3211.58
23Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.39.41+23.2912.04
24Malin HaugeHisøy OK1.43.17+27.0512.31
25Elise Stordal AalerudTønsberg og omegn OK1.52.19+36.0713.36
26Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering1.52.27+36.1513.37
27Ruth VingerhagenAsker Skiklubb1.53.20+37.0813.44
28Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett1.54.38+38.2613.53
29Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL1.54.55+38.4313.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
30Turid Zagar NesLarvik OK1.56.30+40.1814.07
31Ingeborg KvarmeSturla, IF2.00.17+44.0514.34
32Ann-Karin LestebergKongsberg OL2.02.06+45.5414.48
33Kersti KärnerAllerød OK2.05.49+49.3715.15
34Line Bar-NathanLillomarka OL2.10.00+53.4815.45
35Line Drange RuudRøyken OL2.23.17+1.07.0517.22
36Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK2.50.09+1.33.5720.37
37Elise Utzen KellerHorsens OK3.16.19+2.00.0723.47
38Andrea HöhnkeHorsens OK3.16.20+2.00.0823.47
Ida SyversenRøyken OLbrutt
Anna Sofie HoffKristiansand OKikke startet
Anna-Thekla TonjerElverum OKikke startet

Herrer åpen

8 725 m, 127 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Pettersen AasAsker Skiklubb58.196.41
2Aslak HeimdalNTNUI1.02.23+4.047.08
3Anton NavichenkaSävedalens AIK1.02.26+4.077.09
4Petter Marki ErichsenKristiansand OK1.02.30+4.117.09
5Øyvind Eliassen-SkalleHarstad OL1.02.35+4.167.10
6Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.02.40+4.217.10
7Thomas RuudOppsal Orientering1.02.49+4.307.11
8Ludvig RødnesOppsal Orientering1.02.54+4.357.12
9Børge BrenåsVarteig OL1.08.32+10.137.51
10Simen A BjøringsøyNydalens SK1.08.34+10.157.51
11Kenneth SandvoldEiker OL1.08.36+10.177.51
12Stig Carlson StrandhagenRøyken OL1.08.52+10.337.53
13Audun FingarsenElverum OK1.08.57+10.387.54
14Ebbe Møller NielsenOK Pan Århus1.09.02+10.437.54
15Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.09.06+10.477.55
16Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.09.16+10.577.56
17Inge LindsethNydalens SK1.09.21+11.027.56
18Jørn SundbyLarvik OK1.10.20+12.018.03
19Kristian KullerudKonnerud IL1.10.28+12.098.04
20Henrik Drange RuudRøyken OL1.10.32+12.138.05
21Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.10.39+12.208.05
22Morten MoslandOppsal Orientering1.10.48+12.298.06
23Atgeir TakleAsker Skiklubb1.10.49+12.308.06
24Gard LindsethNydalens SK1.11.06+12.478.08
25Magnus Skauge OliversenTrøsken IL1.13.53+15.348.28
26Sigmund HansenGjø-Vard OL1.14.15+15.568.30
27Sigurd RavnanOL Toten-Troll1.15.23+17.048.38
28Oskar ArnevikRingerike OL1.15.33+17.148.39
29Sander ArnevikRingerike OL1.15.36+17.178.39
30Anders GustafssonSturla, IF1.15.46+17.278.41
31Vegard LineNydalens SK1.16.13+17.548.44
32William Resvoll SkaugOppsal Orientering1.16.34+18.158.46
33Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.17.09+18.508.50
34Esben Ø PedersenOK GORM1.20.41+22.229.14
35Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.20.55+22.369.16
36John RundeKristiansand OK1.20.59+22.409.16
37Tor RingstadHedrum OL1.21.13+22.549.18
38Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL1.21.21+23.029.19
39Dag Arne LierIndre Østfold OK1.22.10+23.519.25
40Kasper EngesetTyrving IL1.22.33+24.149.27
41Per Magnus DahlElverum OK1.22.46+24.279.29
42Simen FritznerNittedal OL1.22.49+24.309.29
43Stian OverskeidIndre Østfold OK1.22.51+24.329.29
44Stein BlomsethLillomarka OL1.22.55+24.369.30
45Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.22.57+24.389.30
46Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.23.00+24.419.30
47Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb1.23.04+24.459.31 Last ned GPS-spor i gpx-format
48Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.23.08+24.499.31
49Christoffer SlettenRaumar Orientering1.23.16+24.579.32
50Christian KorvaldNordmarka Skiorienteringsklubb1.23.18+24.599.32
51Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK1.23.23+25.049.33
52Roger WiikSturla, IF1.23.32+25.139.34
53Joar Dørum KleivaElverum OK1.23.34+25.159.34
54Kjetil Rasmussen ModalsliFossum IF1.23.38+25.199.35
55Olav HasaasFossum IF1.23.50+25.319.36
56Stian SvaeØstmarka OK1.24.14+25.559.39
57Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.24.52+26.339.43
58Didrik BredesenLillomarka OL1.24.54+26.359.43
59Lars BerglundRingerike OL1.25.38+27.199.48
60Michael ErtmannAllerød OK1.26.27+28.089.54
61Bjørge PedersenNydalens SK1.28.51+30.3210.11
62Hans JevanordFossum IF1.29.42+31.2310.16
63Terje HenriksenAsker Skiklubb1.30.09+31.5010.19
64Oskar KaaløySandefjord OK1.30.36+32.1710.23
65Eirik DaleTyrving IL1.30.47+32.2810.24
66Kristian VadHorsens OK1.31.48+33.2910.31
67Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.32.51+34.3210.38
68Håkon JendalFossum IF1.33.04+34.4510.40
69Aksel OlsenAsker Skiklubb1.33.10+34.5110.40
70Arild NyhaugAsker Skiklubb1.33.12+34.5310.40
71Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering1.33.13+34.5410.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
72Rune Kristian MorkNotodden OL1.34.38+36.1910.50
73Lars Eliassen SkalleHarstad OL1.34.54+36.3510.52
74Eivind EnghRaumar Orientering1.35.04+36.4510.53
75Petter GlorvigenElverum OK1.35.10+36.5110.54
76Roar KullerudSarpsborg OL1.37.45+39.2611.12
77Per  KaarbyNOTEAM1.37.51+39.3211.12
78Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.39.59+41.4011.27
79Nicklas MønsterHorsens OK1.40.31+42.1211.31
80Raymond BerntzenFet OL1.40.37+42.1811.31
81Henrik HenriksenHorsens OK1.40.43+42.2411.32
82Fredrik SaugestadNydalens SK1.40.55+42.3611.33
83Torgeir SkjønhaugFet OL1.41.11+42.5211.35
84Per MønsterHorsens OK1.41.14+42.5511.36
85Øyvind LarsenIndre Østfold OK1.41.26+43.0711.37
86Peter KildenOK Pan Århus1.43.47+45.2811.53
87Thomas Damm AlsOK Pan Århus1.43.50+45.3111.54
88Thomas HornbækOK Pan Århus1.43.52+45.3311.54
89Morten KuskOK Pan Århus1.46.20+48.0112.11
90Juha VienaRingerike OL1.46.38+48.1912.13
91Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.49.16+50.5712.31
92Sigbjørn ModalsliFossum IF1.51.32+53.1312.46
93Erik ThorstensenIL GeoForm1.51.35+53.1612.47
94Arnstein DaleOL Vallset/Stange1.51.52+53.3312.49
95Stein MellaOppsal Orientering1.52.39+54.2012.54
96Jens Nandrup NielsenIndre Østfold OK1.53.20+55.0112.59
97Axel DamgaardOL Trollo1.54.01+55.4213.04
98Pål  SchmidtFrölunda OL1.57.54+59.3513.30
99Johan MyglandIL GeoForm1.59.31+1.01.1213.41
100Even ErlienGjø-Vard OL1.59.40+1.01.2113.42
101Dag AndersenVarteig OL2.00.01+1.01.4213.45
102Ole Martin NodenesIL GeoForm2.00.17+1.01.5813.47
103Tom GrettebergBotne SK2.02.57+1.04.3814.05
104Eirik SkavhellenBotne SK2.03.47+1.05.2814.11
105Jon Marius IversenVerdal OK2.04.25+1.06.0614.15
106Martin BirkelundAsker Skiklubb2.07.54+1.09.3514.39
107Simen ElvhaugRaumar Orientering2.09.45+1.11.2614.52
108Ola NilsenOppsal Orientering2.10.57+1.12.3815.00
109Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering2.13.21+1.15.0215.17
110Bjørn LiePorsgrunn OL2.13.36+1.15.1715.18
111Roy GjerdingOK Moss2.14.59+1.16.4015.28
112Per Kristian OtterslandNydalens SK2.28.30+1.30.1117.01
113Knut Olav FarbrotTrøsken IL2.38.04+1.39.4518.06
114Jens-Henrik SimonsenOK Øst2.38.55+1.40.3618.12
115Per Olaf KlemsdalVarteig OL2.39.22+1.41.0318.15
116Thor NorderudTyrving IL3.02.34+2.04.1520.55
Assaf Bar-NathanLillomarka OLdiskvalifisert
Morten BreimoOK Mossdiskvalifisert
Trond FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert
Christopher G HøeRaumar Orienteringdiskvalifisert
Egon LundsrudOK Mossdiskvalifisert
Bassen MichelsenFossum IFdiskvalifisert
Yngve MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Albin SchmidtFrölunda OLdiskvalifisert
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Anders WindvikSandefjord OKdiskvalifisert
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
August Asheim BirkelandNTNUIikke startet
Gaute FriestadNTNUIikke startet
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OLikke startet
Balder Hasvik LarsenHalden SKikke startet
Steen HolmegaardOK GORMikke startet
Terje LarsenHalden SKikke startet
Kim RokkjærOK Pan Århusikke startet
Marius StrandseterRøyken OLikke startet

Damer åpen B

4 125 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vendula HaldinHalden SK46.3411.17
2Julie EikelandOL Tønsberg og omegn59.18+12.4414.22
3Celine YtternesKolbotn og Skimt OL59.33+12.5914.26
4Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK59.48+13.1414.29
5Torun DyrkornEiker OL1.00.23+13.4914.38
6Ann Helen Aabogen-HaugaardIndre Østfold OK1.01.14+14.4014.50
7Kirsten GjermstadKonnerud IL1.01.23+14.4914.52
8Kristin HjortlandLarvik OK1.07.01+20.2716.14
9Astrid RognstadHadeland OL1.08.01+21.2716.29
10Ella BerstadHeming Orientering1.08.04+21.3016.30
11Ellen Horn-JohansenSturla, IF1.09.40+23.0616.53
12Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering1.11.55+25.2117.26
13Stine AustadRaumar Orientering1.13.14+26.4017.45
14Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.13.39+27.0517.51
15Hanne MongNOTEAM1.14.16+27.4218.00
16Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering1.16.27+29.5318.32
17Berthe TesloHadeland OL1.16.35+30.0118.33
18Reidun BraathenOK Moss1.16.36+30.0218.34
19Anisa KlobucistaHadeland OL1.16.39+30.0518.34
20Tove TesdalIndre Østfold OK1.16.52+30.1818.38
21Marit Pedersen-HomlskauTrøsken IL1.18.32+31.5819.02
22Inger SvalandOL Vallset/Stange1.19.56+33.2219.22
23Mette SpangbergKonnerud IL1.23.33+36.5920.15
24Lene FlessebergKongsberg OL1.23.36+37.0220.16
25Katrine HolenØstmarka OK1.23.59+37.2520.21
26Eli Tufte HanssenEiker OL1.24.29+37.5520.28
27Kristine Sparre KnudsenStokke IL1.34.23+47.4922.52
28Marianne LøkenOK Moss1.37.49+51.1523.42
29Merete UndelandSturla, IF1.39.34+53.0024.08
30Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.40.37+54.0324.23
31Else MoeTorridal IL1.46.25+59.5125.47
32Tove Hedegaard AndersenOK Pan Århus1.51.56+1.05.2227.08
33Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering2.46.25+1.59.5140.20
Linn Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert
Lene Anett KillingmoOK Østdiskvalifisert
Gunn Elin RudiHadeland OLdiskvalifisert
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Mie ZagarLarvik OKdiskvalifisert
Jane Karine HelmersenFet OLikke startet
Marion Halvorsen NustadLillehammer OKikke startet
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet

Herrer åpen B

4 125 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn ChristiansenØstmarka OK51.1212.24
2Thorbjørn VærpKristiansand OK52.07+0.5512.38
3Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering52.38+1.2612.45
4Torgeir StrandhagenRøyken OL58.39+7.2714.13
5Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL1.00.45+9.3314.43
6David HanssonOL Tønsberg og omegn1.02.29+11.1715.08
7Phil ConwayKongsberg OL1.03.10+11.5815.18
8Hans Jørgen VadHorsens OK1.04.20+13.0815.35
9Kim IversenØstmarka OK1.06.42+15.3016.10
10Gaute LindaasElverum OK1.06.57+15.4516.13
11Johannes ArnøFet OL1.07.54+16.4216.27
12Karl Anton UndelandSturla, IF1.10.32+19.2017.05
13John Harald JohansenOppsal Orientering1.12.10+20.5817.29
14Lasse Løkken GulheimKolbotn og Skimt OL1.12.29+21.1717.34
15Stian LundteppenElverum OK1.13.57+22.4517.55
16Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.14.24+23.1218.02
17Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering1.16.32+25.2018.33
18Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.18.27+27.1519.01
19Audun HvenekildeOppsal Orientering1.19.45+28.3319.20
20Jan SveenRaumar Orientering1.22.37+31.2520.01
21Kristoffer Løkken GulheimKolbotn og Skimt OL1.29.10+37.5821.36
22Jakob GilljamØstmarka OK1.34.00+42.4822.47
23Mathias BerganFet OL1.34.16+43.0422.51
24Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK1.34.50+43.3822.59
25Steinar VingerhagenSarpsborg OL1.45.54+54.4225.40
26Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn1.45.59+54.4725.41
27Petter FureOppsal Orientering1.46.19+55.0725.46
28Oddbjørn BergersenEidskog OL1.51.51+1.00.3927.06
29Roger SkulstadEidskog OL1.51.52+1.00.4027.07
30Kaare HanssonMalmö OK1.52.53+1.01.4127.21
31Arne LandeBø OL2.01.43+1.10.3129.30
32Arild GimseHeming Orientering2.07.18+1.16.0630.51
33Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn2.28.03+1.36.5135.53
Ólavur MortensenOslostudentenes IKdiskvalifisert
Svere StrandLierbygda OLdiskvalifisert
Jens Egil RostadOL Toten-Trollikke startet
Torgeir StenstadOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor