Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D11-12 | D13-14 | D15-16 | D35 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D75 | D80 | D 85- | H -10 | H11-12 | H13-14 | H15-16 | H35 | H40 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H75 | H80 | H 85- | Damer åpen | Herrer åpen | Damer åpen B | Herrer åpen B

H55

10 675 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø1.31.47
2Atle DengerudSteinkjer OK1.31.56+0.09
3Jim OlaussenHalden SK1.32.02+0.15
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.32.06+0.19
5Jon Steinar MjølnerødHalden SK1.32.09+0.22
6Asbjørn AarvikNittedal OL1.32.16+0.29
7Gløer O WinsvoldSentrum OK1.32.23+0.36
8Axel WasseniusUddevalla OK1.32.28+0.41
9Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL1.32.51+1.04
10Sindre LangaasNydalens SK1.33.02+1.15
11Tore KjølsethNydalens SK1.40.30+8.43
12Sjur LangedalNydalens SK1.40.32+8.45
13Nils Petter FremmingHeming Orientering1.40.37+8.50
14Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK1.52.40+20.53
15Jan-Ove BråthenOK Øst1.52.44+20.57
16Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.52.48+21.01
17Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.52.50+21.03
18Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.53.26+21.39
19Børge BrubækKongsberg OL1.54.33+22.46
20Bjørn Henning GrandalTyrving IL1.54.53+23.06
21Fridtjof JebsenFossum IF1.54.59+23.12
22Arne DirdalLarvik OK1.55.15+23.28
23Troels ChristensenDe Hårdes Klub1.58.47+27.00
24Egil EideTyrving IL1.59.10+27.23
25Per Jacob ØlstadFet OL1.59.17+27.30
26Jan Petter HansenIL Gular1.59.53+28.06
27Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb2.00.30+28.43
28Morten KildeboHalden SK2.00.47+29.00
29Tore Voss FagervoldBærums Skiklub2.00.53+29.06
30Espen RaastadSkien OK2.01.07+29.20
31Tormod StrandMåren OK2.03.40+31.53
32Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering2.04.40+32.53
33Geir FrøytlogEgersund OK2.05.53+34.06
34Kenn H. KristensenDe Hårdes Klub2.06.58+35.11
35Dag SyversenSarpsborg OL2.09.57+38.10
36Torkjel NesheimTyrving IL2.15.26+43.39
37Thomas UllnerDe Hårdes Klub2.15.56+44.09
38John YtternesKolbotn og Skimt OL2.16.45+44.58
39Odd-Ragnar PettersenOK Moss2.16.58+45.11
40Peer StiansenNydalens SK2.17.28+45.41
41Onno VerberneOL Toten-Troll2.22.02+50.15
42Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett2.26.06+54.19
43Per Ole DahlsrudNydalens SK2.29.48+58.01
44Øyvind HelmersenFet OL2.34.14+1.02.27
45Erik HøivoldKongsberg OL2.36.10+1.04.23
46Even Woldstad HanssenEiker OL2.39.05+1.07.18
47Torgeir BrandalKongsberg OL2.51.49+1.20.02
48Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK2.52.17+1.20.30
49John LerliMelhus IL3.08.59+1.37.12
50Tom RådahlTyrving IL3.16.00+1.44.13
51Thor Inge TollehaugEiker OL3.38.24+2.06.37
Bjørn BakkevigHeming Orienteringdiskvalifisert
Bo EngdahlIL Kolldiskvalifisert
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Bjørn HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert
Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Hallvard BergTyrving ILikke startet
Leif Kåre BessebergEiker OLikke startet
Stig HeirAsker Skiklubbikke startet
Petter LøeNotodden OLikke startet
Geir PaulsenOL Trollelgikke startet
Helge StubberudNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor