Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten - 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten - 3
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 22 mai 2019

N-åpen

1 450 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elise HaugenSarpsborg OL17.4112.11
0Celine HeckenesTrøsken IL25.3717.40
0Johanne Øby KlavestadFredrikstad SK25.3217.36
0Tilde Dal NntvetTrøsken IL36.2925.09
0Lucas Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken IL20.4114.15
0Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK24.3316.55
0Håkon BryggenHalden SK14.189.51
0Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SK24.4217.02
0Elise Holm NedrebøOK Moss19.0513.09
0Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL16.4011.29
0Trym StrømbergFredrikstad SK17.5212.19
0Live Ek HedlundTrøsken IL36.3225.11
Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OLikke startet

D 9-10

1 775 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK14.037.54
2Vilma DanevadFredrikstad SK21.24+7.2112.03

D 11-12

1 775 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK10.265.52
2Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK12.39+2.137.07
3Emma Aune JakobsenOK Moss13.06+2.407.22
4Malin Husebye AamodtFredrikstad SK13.07+2.417.23
5Erle Elise WoldOK Moss14.15+3.498.01
6Ingrid SteinslandFredrikstad SK14.37+4.118.14
7Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL17.09+6.439.39
8Sofie Holm NedrebøOK Moss21.27+11.0112.05

D 13-14

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugeSarpsborg OL14.126.45
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK14.17+0.056.48
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL15.49+1.377.31
4Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL15.52+1.407.33
5Elma Sagli GudimIndre Østfold OK17.00+2.488.05
6Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK31.09+16.5714.50

D 13-16C

1 775 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde KlausenFredrikstad SK17.289.50
2Hermine AndersenSarpsborg OL18.40+1.1210.30
Hanna L  WilhemsenSarpsborg OLikke startet

D 17-

2 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lizzie InghamHalden SK13.295.23
2Aurora GjølsjøOK Moss14.24+0.555.45
3Jo ShepherdHalden SK14.27+0.585.46
4Marit KahrsFredrikstad SK14.51+1.225.56
5Hedda Raadal BjørloHalden SK15.18+1.496.07
6Anja WingstedtHalden SK16.04+2.356.25
7Runa Lien BackstrømHalden SK17.13+3.446.53
8Helena ÅsbergSarpsborg OL17.53+4.247.09
9Marie Lindløv JensenOK Moss18.29+5.007.23
10Guro BryggenHalden SK18.36+5.077.26
11Karoline AuneHalden SK18.45+5.167.30
12Marte Sletten BergslandTrøsken IL19.59+6.307.59
13Tonje HolmOK Moss20.50+7.218.20
14Hanne WoldOK Moss21.05+7.368.26
15Randi Brevig AuneHalden SK21.09+7.408.27
16Alexandra AngvollFredrikstad SK21.12+7.438.28
17Adine IngesenFredrikstad SK21.15+7.468.30
18Britt Stine StrandFredrikstad SK21.21+7.528.32
19Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL22.17+8.488.54
20Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK28.59+15.3011.35
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKdiskvalifisert
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossikke startet

D 50-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Lerche RaadalHalden SK18.057.14
2Tone Karina IngesenSarpsborg OL18.28+0.237.23
3Wenche LindløvSarpsborg OL19.47+1.427.54
4Heidi BørstadSarpsborg OL23.44+5.399.29

H 9-10

1 775 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Halvor Ek HedlundTrøsken IL27.1215.19
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL20.1611.25
Sondre StrømbergFredrikstad SK16.389.22
Ville Emil WingstedtHalden SK15.288.42
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert

H 11-12

1 775 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL13.087.23
2Peder  KjerkeritTrøsken IL13.42+0.347.43
3Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL14.41+1.338.16
4Teodor NilsenTrøsken IL39.37+26.2922.19
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKikke startet
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLikke startet
Peder KjerkreitTrøsken ILikke startet

H 13-14

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK11.425.34
2Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL11.49+0.075.37
3Elias MosebekkHalden SK13.55+2.136.37
4Audun NordbyFredrikstad SK14.15+2.336.47
5Martin BryggenHalden SK15.04+3.227.10
6Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK16.53+5.118.02
7Sivert FinstadFredrikstad SK17.27+5.458.18
8Elias ThoresenHalden SK18.26+6.448.46

H 13-16C

1 775 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marius PersenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 17-

2 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK11.144.29
2Jesse LaukkarinenHalden SK11.27+0.134.34
3Christopher LadimOK Moss12.49+1.355.07
4Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL12.58+1.445.11
5Tore SandvikHalden SK13.02+1.485.12
6Erik BlågestadFredrikstad SK13.54+2.405.33
7Alf Kristian HelleHalden SK14.01+2.475.36
8Anders LundeVarteig OL14.16+3.025.42
9Jonatan AuneHalden SK14.25+3.115.46
10Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK14.35+3.215.50
11Martin BrækkeHalden SK14.37+3.235.50
12Henning Bratland CarlsenOK Moss14.46+3.325.54
13Morten FredhOK Moss15.01+3.476.00
14Runar Saur ModahlFredrikstad SK15.10+3.566.04
15Eirik ImrikFredrikstad SK15.18+4.046.07
16Bjørn BrækkeHalden SK15.24+4.106.09
17Jakob TorgersenHalden SK16.13+4.596.29
18Pål AngvollFredrikstad SK18.03+6.497.13
19Anders BrynildsenFredrikstad SK18.48+7.347.31
20Johannes HedlundTrøsken IL23.31+12.179.24

H 50-

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BjørnerødOK Moss14.005.36
2Øystein JensenSarpsborg OL16.02+2.026.24
3Tor Ragnar AndersenHalden SK16.55+2.556.46
4Jens Erik MjølnerødHalden SK17.12+3.126.52
5Ole IngesenSarpsborg OL17.17+3.176.54
6Odd-Ragnar PettersenOK Moss19.07+5.077.38
7Per Olaf KlemsdalVarteig OL26.48+12.4810.43
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLikke startet

D-16

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK15.196.07
2Amalie LøkkebergFredrikstad SK16.59+1.406.47
3Marie Lien BackstrømHalden SK17.05+1.466.50
4Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.30+3.117.24
5Emma Helene OlsenHalden SK19.01+3.427.36
6Julie Sophie WoldOK Moss19.23+4.047.45

H-16

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert PoppeFredrikstad SK13.255.22
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK13.58+0.335.35
3Ludvik SætherFredrikstad SK14.06+0.415.38
4Alfred BjørnerødOK Moss14.20+0.555.44
5Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK15.35+2.106.14
6Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK15.48+2.236.19
7Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL20.04+6.398.01
Sondre LadimOK Mossdiskvalifisert
Herman Lien BackstrømHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival