Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollnatta og natt-O-toget

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta og natt-O-toget
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 2 november 2019

Trollnatta kort

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Annebella IL Kollfullført
Eva Arnkværnfullført
Isak Arnkværnfullført
Erik BråtenIL Kollfullført
Paulina DahlIL Kollfullført
Olai DahleIL Kollfullført
Ales Dalsethfullført
Caroline HoltedahlIL Kollfullført
Christoffer HoltedahlIL Kollfullført
Inga HveemIL Kollfullført
Sigrid IngjerdBækkelagets SKfullført
Gustav KolderupIL Kollfullført
Herman KolderupIL Kollfullført
Haakon Korvaldfullført
Oline Korvaldfullført
Einar KristensenHeming Orienteringfullført
Hermine Lind-Klevfullført
Oscar Lind-Klevfullført
Håkon NicolaysenIL Kollfullført
Håkon Davik NicolaysenIL Kollfullført
Petra Noerfullført
Einar Petersonfullført
Knut Reigstadfullført
Edvin SlåstadRaumar Orienteringfullført
Hedda SpjelkavikTyrving ILfullført
Ada SørebøIL Kollfullført
Ingrid TesliIL Kollfullført
Johannes TesliIL Kollfullført
Tolleiv Thomsenfullført
Tindre Magnus TrondsenHaugsbygdfullført
Håkon UglandHeming Orienteringfullført
Arnulf WaarumIL Kollfullført
Tollev Steigen WaarumIL Kollfullført

Trollnatta Trolloween

130 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Karoline IL Kollfullført
Wanting fullført
Gregers AlbiniusIL Kollfullført
Julie Moe Andersenfullført
Amalie BaardsgaardLynfullført
Martine BaardsgaardLynfullført
Simen BakkeIL Kollfullført
Sofia Bakkenfullført
Astrid Bekkelundfullført
Vegard Bekkelundfullført
Demian Bezkorovainyifullført
Idunn Hasle BruksåsRøyken OLfullført
Anders Nikolai BullHeming Orienteringfullført
Kamilla EideIL Kollfullført
Alvin Eide-FredriksenKamp/Vestheimfullført
Henrik Espe-Skjetnefullført
Elias Evjen-BørresenIL Kollfullført
Andreas Evju-WarnkenIL Kollfullført
Oskar FermRøyken OLfullført
Vilja FinstadRaumar Orienteringfullført
Johannes Flatelandfullført
Olav Flatelandfullført
Sonja FlodenKjelsåsfullført
Embla FredheimLillomarka OLfullført
Vilde FredheimLillomarka OLfullført
Ida GivingHeming Orienteringfullført
Sonia GjestvangIL Kollfullført
Helene Gram-JarvaagIL Kollfullført
Henrik Gram-JarvaagIL Kollfullført
Håkon Gram-JarvaagIL Kollfullført
Mats Emrik Grandumfullført
Sigurd GrandumGeoformfullført
Bjørn Ingemar Greenfullført
Karin Annika Greenfullført
Jo Paltiel Hanslienfullført
Mathias HartmannRøyken OLfullført
Vilde HaugIL Kollfullført
Sabina HedaiatiNydalens SKfullført
Saga Heenfullført
Edvard HeidIL Kollfullført
William HeidIL Kollfullført
Elna Heirengfullført
Hedda Heirengfullført
Josefine HellandIL Kollfullført
Lauritz Nissen HellerudIL Kollfullført
SIndre HolmboeTyrving ILfullført
Lexi HusebyIL Kollfullført
Marius JacobsenTyrving ILfullført
Lovise JohannesenIL Kollfullført
Mio Haugen JohnsenNydalens SKfullført
Viola Haugen JohnsenNydalens SKfullført
Rasmus JordheimIL Kollfullført
Thomas JulandIL Kollfullført
Jonas W KarlsenLynfullført
Lisa W KarlsenLynfullført
Bernhard KjøraasIL Kollfullført
Gustav KolderupIL Kollfullført
Herman KolderupIL Kollfullført
Kristine KorenNydalens SKfullført
Arne LandmarkIL Kollfullført
Magnus LandmarkIL Kollfullført
Ivar LandstadIL Kollfullført
Gabriel Lecrecqfullført
Maia Balchen LudvigsenIL Kollfullført
Minna Balchen LudvigsenIL Kollfullført
Håkon Løbergfullført
Ingeborg LøbergIL Kollfullført
Marie MedhusIL Kollfullført
Tobias Melandfullført
Aksel MouhlerIL Kollfullført
Elias NickelsenIL Kollfullført
Eirik Davik NicolaysenIL Kollfullført
Håkon Davik NicolaysenIL Kollfullført
Maja NybråtenTyrving ILfullført
Ester Møll NyiriNydalens SKfullført
Leo NyrudIL Kollfullført
Astrid NäsholmIL Kollfullført
Atle NäsholmIL Kollfullført
Isak OkkenhaugIL Kollfullført
Olivia ParrKjelsåsfullført
THORA PausNydalens SKfullført
Torstein Pausfullført
Emily PetersNydalens SKfullført
Eirik Finborud ReigstadIL Kollfullført
Sondre RekaaRøyken OLfullført
Tiril RekaaRøyken OLfullført
Jørgen ReuschHeming Orienteringfullført
Agnes Kolle RigenholtNydalens SKfullført
Ulla Synnøve RigenholtNydalens SKfullført
Ada RodemNydalens SKfullført
Mads RodemNydalens SKfullført
Henning Rudshaugfullført
Johanne RystadNydalens SKfullført
Simon RystadNydalens SKfullført
Erling SkaugKjelsåsfullført
Vemund Brevig SkunckeRøyken OLfullført
Ingvild SLagsvoldHeming Orienteringfullført
Tiril SlagsvoldHeming Orienteringfullført
Ida Solheimfullført
Jakob SolhemOppsal Orienteringfullført
Christian SteinskogIL Kollfullført
Selma SteneNydalens SKfullført
Anton StenerudIL Kollfullført
Mathias StenshallIL Kollfullført
Tora Natås StoksethNydalens SKfullført
Tiril Stoll-MorjordIL Kollfullført
Sunniva Berg StorliNydalens SKfullført
Emil Sveenfullført
Elias Tangelandfullført
Julie Tangelandfullført
Marius Tangelandfullført
Hanna Tekstenfullført
Morten ThomassenNydalens SKfullført
Amalie TonjerNydalens SKfullført
Linde TonjerNydalens SKfullført
Ingrid Ølchers TorkildsenIL Kollfullført
Thorvald Ullerøfullført
Marie ValmotNydalens SKfullført
Ole ValmotNydalens SKfullført
Iben ValstadIL Kollfullført
Barbo VangenIL Kollfullført
Vemund VegganRøafullført
Snorre Heen Vikfullført
Sigurd VindingIL Kollfullført
Anna Oline WangsvikIL Kollfullført
Edvard WergelandIL Kollfullført
Erlend WergelandIL Kollfullført
Leon Wernerfullført
William Wiklundfullført
Mathias Nikolaisen ØstbergIL Kollfullført

Trollnatta Mellom

137 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Isabel AamodtBækkelagets SKfullført
Jnny AskeliUllensakerfullført
Kjetil N AspelundNydalens SKfullført
Even AsplinIL Kollfullført
Tina BakkehøiNydalens SKfullført
Henny BergIL Kollfullført
Max Bryhn BergstrømTyrving ILfullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Ylva Bohlin BlondalIL Kollfullført
Anna BorgIL Kollfullført
André BregardIL Kollfullført
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Magnus BruusgaardIL Kollfullført
Valeria ChristiansenHeming Orienteringfullført
Johanne Volsing dahlIL Kollfullført
Selja Boldingh DebernardNydalens SKfullført
Sofie Weider Egnerfullført
Fride Engen EliassenIL Kollfullført
Erika EliassonIL Kollfullført
Susanne EriksenTyrving ILfullført
Selma Evju-WarnkenIL Kollfullført
Emma Margrethe FinstadRaumar Orienteringfullført
Lars August FjellheimIL Kollfullført
Synne FjellheimIL Kollfullført
Aurora Sommerfeldt FlodenAsker Skiklubbfullført
Jonathan FodstadIL Kollfullført
Martin Mikkelsen ForosFossum IFfullført
Alva Forsbergfullført
Lilja Forsbergfullført
Marie Fosser-KildalHeming Orienteringfullført
Magnus Syversen GihleOppsal Orienteringfullført
Tirill GivingHeming Orienteringfullført
Nora GjethammerHeming Orienteringfullført
Tind Kirvil Haaland TjoreNydalens SKfullført
Andreas HagemoIL Kollfullført
Lars HagemoIL Kollfullført
Ildri HarstadIL Kollfullført
Trygve HarstadIL Kollfullført
Ida HartmannRøyken OLfullført
Åsmund Braathen HaugIL Kollfullført
Theo HodneHeming Orienteringfullført
Otto Rygh HoltenNydalens SKfullført
Kaisa Hovland-sundeKonnerud ILfullført
Solveig Klokk HveemIL Kollfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Ove Tvete InngjerdingenIL Kollfullført
Aksel Høyer JacobsenTyrving ILfullført
Marius Haugen JohnsenNydalens SKfullført
Mio Haugen JohnsenNydalens SKfullført
Camilla JulandIL Kollfullført
Kristian KaiserSturla, IFfullført
Folmer Nielsen KlevSturla, IFfullført
Snorre Nielsen KlevSturla, IFfullført
Jakob Refvem KolderupIL Kollfullført
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SKfullført
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringfullført
Sverre Øen LandstadIL Kollfullført
Aurora LangmoenLynfullført
Håkon Juell LarsenTyrving ILfullført
Jakob Namløs LassenIL Kollfullført
Tuva Namløs LassenKorsvollfullført
August Myklebust LeopolderIL Kollfullført
Stian LillegårdLillomarka OLfullført
Jens Peder Lillerud SlagsvoldHeming Orienteringfullført
Alexander LindefjeldIL Kollfullført
Franka Maria Loftesnesfullført
Hans LyeNydalens SKfullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Hugo MackenzieNydalens SKfullført
Sarah Bergh Madsenfullført
Linn MalmbergTyrving ILfullført
Sebastian MalmbergTyrving ILfullført
Anniken McclimansIL Kollfullført
Ole Martin McClimansIL Kollfullført
Oskar R Melandfullført
Aksel MichaelsenJardarfullført
Hannah MittelbachIL Kollfullført
Sara MjaalandLynfullført
Ola MyklatunTyrving ILfullført
Ola MyklatunTyrving ILfullført
Ole Jacob MyklebustIL Kollfullført
Eike NilsenIL Kollfullført
Jens Vilmer NoerLynfullført
Jørgen Milo NoerLynfullført
Sigrid Hausken NordbergNydalens SKfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Berglind Moe Nordstrandfullført
Esten Valentin NybråtenTyrving ILfullført
Max Alexander NybråtenTyrving ILfullført
Ester Møll NyiriNydalens SKfullført
Astrid NäsholmIL Kollfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringfullført
Isak OkkenhaugIL Kollfullført
Ingvild OlsenIL Kollfullført
Einar Bryhni OpsethIL Kollfullført
Liv Bryhni OpsethIL Kollfullført
Julian Osnes-RingenLynfullført
Nora Parrfullført
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orienteringfullført
Tiri E. Rasch-HalvorsenHeming Orienteringfullført
Noah RosselandKollfullført
Tuva R RothLynfullført
Sunniva Drange RuudRøyken OLfullført
Mari Oraug RyghIL Kollfullført
Cornelia Sande-RønningenHeming Orienteringfullført
Sofie Nerigård SandvikIL Kollfullført
Astrid SejerstedIL Kollfullført
Live SejerstedIL Kollfullført
Johanna W SigernesIL Kollfullført
Valdemar Hellerud SireKonnerud ILfullført
Ella SjöqvistIL Kollfullført
William SjöqvistIL Kollfullført
Erling SkaugNydalens SKfullført
Noah Skjerve-HansenNydalens SKfullført
Solveig Lillerud SlagsvoldHeming Orienteringfullført
Klara Soma SlåstadRaumar Orienteringfullført
Mone Småge-HilsenKonnerud ILfullført
Silje SpjelkavikTyrving ILfullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Conrad Levin StrømmeKollfullført
Jacob Lyche SvindlandJardarfullført
Julie Lyche SvindlandJardarfullført
Aksel Johannes Sætnan ValioIL Kollfullført
Ava Viktoria Sætnan ValioIL Kollfullført
Sigrid Anea Sætnan ValioIL Kollfullført
Nora SørebøIL Kollfullført
Sondre SørebøIL Kollfullført
Olivia Løberg TangenIL Kollfullført
William Løberg TangenIL Kollfullført
Eva Ølchers TorkildsenIL Kollfullført
Magnus UglandHeming Orienteringfullført
Alma A ValstadIL Kollfullført
Sindre Klausen VegganFossum IFfullført
Ingrid Louise Wadahl SweetmanIL Kollfullført
Oliver Alexander Wadahl SweetmanIL Kollfullført
Marie Nikolaisen ØstbergIL Kollfullført
Nils Nikolaisen ØstbergIL Kollfullført
Simen Bryhn BergstrømTyrving ILikke startet
Mats Emrik Grandumikke startet
Sigurd GrandumGeoformikke startet
Trond KildalHeming Orienteringikke startet
Åse Helen Myklebust LeopolderIL Kollikke startet
Eirik Finborud ReigstadIL Kollikke startet
Jørgen ReuschHeming Orienteringikke startet
Elias Leonhard RiederFossum IFikke startet
Valdemar Hellerud SireKonnerud ILikke startet
Aksel Johannes Sætnan ValioIL Kollikke startet
Sigrid Anea Sætnan ValioIL Kollikke startet
Herman VeslumOppsal Orienteringikke startet

Trollnatta Lang

86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eira Harbo-HaaseRøyken OL-39.33
2Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK18.06+18.06
3Helene ScheeleNydalens SK18.45+18.45
4Alma Rygh HoltenNydalens SK19.00+19.00
5Karl Oraug RyghIL Koll21.13+21.13
6Jakob KolderupIL Koll21.24+21.24
7Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK22.55+22.55
8Iver AarsethNydalens SK23.12+23.12
9Jone Rygh HoltenNydalens SK24.51+24.51
10Marthea Haaland TjoreNydalens SK25.44+25.44
11Henni Hattestad KristensenHeming Orientering26.02+26.02
12Oline Soma SlåstadRaumar Orientering26.14+26.14
13Alasdair MackenzieNydalens SK26.25+26.25
14Amund SaugestadNydalens SK26.27+26.27
15Aksel Victor SanchisHeming Orientering26.35+26.35
16Henrik Mikkelsen ForosFossum IF26.44+26.44
17Josefine Oraug RyghNydalens SK27.15+27.15
18Iben Johansen-BarliOppsal Orientering27.48+27.48
19Alfred TeigNydalens SK27.57+27.57
20Markus HirschBækkelagets SK28.25+28.25
21August Lea KabbeNydalens SK29.07+29.07
21Alfred Holtan SanderudLillomarka OL29.07+29.07
23Ingrid KjerkreitHeming Orientering30.47+30.47
24Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering30.55+30.55
25Silja BerstadHeming Orientering31.58+31.58
26Max Skjerpen HusebyNydalens SK32.19+32.19
27Synne Syversen GihleOppsal Orientering32.20+32.20
28Otto Figenschou PiraHeming Orientering32.39+32.39
29Astrid ReuschHeming Orientering32.43+32.43
30Andreas N AspelundNydalens SK32.57+32.57
31Maximilian MackenzieNydalens SK33.19+33.19
32Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL33.21+33.21
33Ellinor ThommessenHeming Orientering33.24+33.24
34Celine Amlie BrennaHeming Orientering33.29+33.29
35Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering33.36+33.36
36Martin Amlie BrennaHeming Orientering33.38+33.38
37Marie ThorstensenLyn Ski34.39+34.39
38Lavrans HirschTyrving IL35.37+35.37
39Vetle Mathias KlovlandLyn37.14+37.14
40Alexander KolderupLyn37.45+37.45
41Trygve Skogly PedersenHolmen IF37.46+37.46
42Tinde Marie KlovlandLyn37.49+37.49
43Eira Kanutte Holm TrondsenHaugsbygd38.00+38.00
44Julie Puntervold KolderupLyn38.04+38.04
44Tekla Ovidie Holm TrondsenHaugsbygd38.04+38.04
46Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll38.06+38.06
47Magnus RiiseIL Koll38.12+38.12
48Erlend MyhreTyrving IL38.41+38.41
49Simen Lian MortensenIL Koll39.03+39.03
50Caroline SlungaardHeming Orientering40.15+40.15
51Emil SkaugNydalens SK40.19+40.19
52Magnus MolundTyrving IL43.28+43.28
53Nils NikolaisenOppsal Orientering43.57+43.57
54Clara WeiszNydalens SK44.10+44.10
55Alfred NikolaisenOppsal Orientering44.13+44.13
56Ingrid BakkehøiNydalens SK46.39+46.39
57Jakob Weider EgnerFossum IF47.48+47.48
58Lea Hagen-BoldinghTyrving IL48.09+48.09
59Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK48.11+48.11
60Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK48.30+48.30
61Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK49.54+49.54
62Vilma ThomassenNydalens SK49.58+49.58
63Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering52.21+52.21
64Åse LuråsOppsal Orientering52.34+52.34
65Ingrid Himle-HoplandTyrving IL54.58+54.58
66Henrikke BertnesTyrving IL55.03+55.03
67Josefine Piepiorka SvenssonRøyken OL56.14+56.14
68Bernard Moksness KjøraasIL Koll56.37+56.37
69Thomas JulandIL Koll56.45+56.45
70Maren Julie FinstadRaumar Orientering57.44+57.44
71Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering57.47+57.47
72Maria ÅrdalHeming Orientering57.50+57.50
72Elise Marie S. BullHeming Orientering57.50+57.50
74Signe Drange RuudRøyken OL59.47+59.47
75Torstein Røseid1.10.57+1.10.57
76Adriana Alcubilla-HansenIL Koll1.11.24+1.11.24
77Eivind Røseid1.12.02+1.12.02
78Marlene KeilholzRøyken OL1.14.18+1.14.18
79Selma Jacobsen1.14.20+1.14.20
Elias MolundTyrving ILdiskvalifisert
Sondre HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Halvor HolmboeIL Kolldiskvalifisert
Hedda Breitdiskvalifisert
Tiril MyklatunTyrving ILdiskvalifisert
Sebastian Breitdiskvalifisert
Isabel Alcubilla-HansenIL Kolldiskvalifisert
Nils FrøystadIL Kollikke startet
Oliver GjethammerHeming Orienteringikke startet
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFikke startet
Idun Skjerve-HansenNydalens SKikke startet
Sigmund ØlstadFet OLikke startet

Natt-O-toget D13-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL31.38
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering33.18+1.40
3Eira Skaarer WiklundNydalens SK33.23+1.45
4Ane HustvedtOppsal Orientering33.25+1.47
5Mari AarsethNydalens SK33.26+1.48
6Marie ScheeleNydalens SK33.31+1.53
7Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering39.46+8.08
8Gunde TumelionisFossum IF39.48+8.10
9Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering39.50+8.12
10Hanne Wærp HaugeNydalens SK54.35+22.57
11Mari KallesonOppsal Orientering54.37+22.59
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud ILikke startet

Natt-O-toget H13-14

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon BogasonLillomarka OL31.35
2Tobias Tronbøl LiumIL Koll31.44+0.09
3Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK32.00+0.25
4Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL32.09+0.34
5Jonathan WoodhouseLillomarka OL33.32+1.57
6Rasmus D. EastwoodLillomarka OL34.10+2.35
7Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering34.38+3.03
8Marius Juell LarsenTyrving IL35.04+3.29
9Eskil HafskjoldNydalens SK1.26.48+55.13
10Rasmus MackenzieNydalens SK1.27.11+55.36
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Gabriel SolemOppsal Orienteringdiskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Mons Sætre-LorentzenFet OLikke startet

Natt-O-toget D15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin Melby JacobsenLardal OL30.16
2Marie SaugestadNydalens SK32.32+2.16
3Ragnhild Mathea HelmersenFet OL34.26+4.10
4Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF34.33+4.17
5Elise Wærp HaugeNydalens SK34.52+4.36
6Kathinka Zahl HagenFossum IF41.06+10.50
Ingrid MobråthenBotne SKikke startet

Natt-O-toget H15-16

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering25.32
2Philip Lehmann RomørenFossum IF25.37+0.05
3Marius E. AamodtOppsal Orientering31.41+6.09
4Axel AaldeNydalens SK31.46+6.14
5Kasper Bakken UlsethNydalens SK31.53+6.21
6Anders Håvard LarsenNydalens SK32.05+6.33
7Rolf Andreas BergNydalens SK33.20+7.48
8Jonas AarsethNydalens SK34.43+9.11
9Birk Felland SætnanFossum IF39.35+14.03
Simen Rønning JohansenMåren OKdiskvalifisert
Kristian Juell LarsenTyrving ILdiskvalifisert
Sindre Vie StrislandFossum IFdiskvalifisert
Rolf Andreas BergNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor