Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollnatta og natt-O-toget

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta og natt-O-toget
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 2 november 2019

Klasser: Visa alla | Troll-kort | Trolloween | Troll-Mellom | Troll-Lang | natt-O-toget D13-14 | natt-O-toget H13-14 | natt-O-toget D15-16 | natt-O-toget H15-16

Trollnatta Mellom

137 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Isabel AamodtBækkelagets SKfullført
Jnny AskeliUllensakerfullført
Kjetil N AspelundNydalens SKfullført
Even AsplinIL Kollfullført
Tina BakkehøiNydalens SKfullført
Henny BergIL Kollfullført
Max Bryhn BergstrømTyrving ILfullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Ylva Bohlin BlondalIL Kollfullført
Anna BorgIL Kollfullført
André BregardIL Kollfullført
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Magnus BruusgaardIL Kollfullført
Valeria ChristiansenHeming Orienteringfullført
Johanne Volsing dahlIL Kollfullført
Selja Boldingh DebernardNydalens SKfullført
Sofie Weider Egnerfullført
Fride Engen EliassenIL Kollfullført
Erika EliassonIL Kollfullført
Susanne EriksenTyrving ILfullført
Selma Evju-WarnkenIL Kollfullført
Emma Margrethe FinstadRaumar Orienteringfullført
Lars August FjellheimIL Kollfullført
Synne FjellheimIL Kollfullført
Aurora Sommerfeldt FlodenAsker Skiklubbfullført
Jonathan FodstadIL Kollfullført
Martin Mikkelsen ForosFossum IFfullført
Alva Forsbergfullført
Lilja Forsbergfullført
Marie Fosser-KildalHeming Orienteringfullført
Magnus Syversen GihleOppsal Orienteringfullført
Tirill GivingHeming Orienteringfullført
Nora GjethammerHeming Orienteringfullført
Tind Kirvil Haaland TjoreNydalens SKfullført
Andreas HagemoIL Kollfullført
Lars HagemoIL Kollfullført
Ildri HarstadIL Kollfullført
Trygve HarstadIL Kollfullført
Ida HartmannRøyken OLfullført
Åsmund Braathen HaugIL Kollfullført
Theo HodneHeming Orienteringfullført
Otto Rygh HoltenNydalens SKfullført
Kaisa Hovland-sundeKonnerud ILfullført
Solveig Klokk HveemIL Kollfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Ove Tvete InngjerdingenIL Kollfullført
Aksel Høyer JacobsenTyrving ILfullført
Marius Haugen JohnsenNydalens SKfullført
Mio Haugen JohnsenNydalens SKfullført
Camilla JulandIL Kollfullført
Kristian KaiserSturla, IFfullført
Folmer Nielsen KlevSturla, IFfullført
Snorre Nielsen KlevSturla, IFfullført
Jakob Refvem KolderupIL Kollfullført
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SKfullført
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringfullført
Sverre Øen LandstadIL Kollfullført
Aurora LangmoenLynfullført
Håkon Juell LarsenTyrving ILfullført
Jakob Namløs LassenIL Kollfullført
Tuva Namløs LassenKorsvollfullført
August Myklebust LeopolderIL Kollfullført
Stian LillegårdLillomarka OLfullført
Jens Peder Lillerud SlagsvoldHeming Orienteringfullført
Alexander LindefjeldIL Kollfullført
Franka Maria Loftesnesfullført
Hans LyeNydalens SKfullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Hugo MackenzieNydalens SKfullført
Sarah Bergh Madsenfullført
Linn MalmbergTyrving ILfullført
Sebastian MalmbergTyrving ILfullført
Anniken McclimansIL Kollfullført
Ole Martin McClimansIL Kollfullført
Oskar R Melandfullført
Aksel MichaelsenJardarfullført
Hannah MittelbachIL Kollfullført
Sara MjaalandLynfullført
Ola MyklatunTyrving ILfullført
Ola MyklatunTyrving ILfullført
Ole Jacob MyklebustIL Kollfullført
Eike NilsenIL Kollfullført
Jens Vilmer NoerLynfullført
Jørgen Milo NoerLynfullført
Sigrid Hausken NordbergNydalens SKfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Berglind Moe Nordstrandfullført
Esten Valentin NybråtenTyrving ILfullført
Max Alexander NybråtenTyrving ILfullført
Ester Møll NyiriNydalens SKfullført
Astrid NäsholmIL Kollfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringfullført
Isak OkkenhaugIL Kollfullført
Ingvild OlsenIL Kollfullført
Einar Bryhni OpsethIL Kollfullført
Liv Bryhni OpsethIL Kollfullført
Julian Osnes-RingenLynfullført
Nora Parrfullført
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orienteringfullført
Tiri E. Rasch-HalvorsenHeming Orienteringfullført
Noah RosselandKollfullført
Tuva R RothLynfullført
Sunniva Drange RuudRøyken OLfullført
Mari Oraug RyghIL Kollfullført
Cornelia Sande-RønningenHeming Orienteringfullført
Sofie Nerigård SandvikIL Kollfullført
Astrid SejerstedIL Kollfullført
Live SejerstedIL Kollfullført
Johanna W SigernesIL Kollfullført
Valdemar Hellerud SireKonnerud ILfullført
Ella SjöqvistIL Kollfullført
William SjöqvistIL Kollfullført
Erling SkaugNydalens SKfullført
Noah Skjerve-HansenNydalens SKfullført
Solveig Lillerud SlagsvoldHeming Orienteringfullført
Klara Soma SlåstadRaumar Orienteringfullført
Mone Småge-HilsenKonnerud ILfullført
Silje SpjelkavikTyrving ILfullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Conrad Levin StrømmeKollfullført
Jacob Lyche SvindlandJardarfullført
Julie Lyche SvindlandJardarfullført
Aksel Johannes Sætnan ValioIL Kollfullført
Ava Viktoria Sætnan ValioIL Kollfullført
Sigrid Anea Sætnan ValioIL Kollfullført
Nora SørebøIL Kollfullført
Sondre SørebøIL Kollfullført
Olivia Løberg TangenIL Kollfullført
William Løberg TangenIL Kollfullført
Eva Ølchers TorkildsenIL Kollfullført
Magnus UglandHeming Orienteringfullført
Alma A ValstadIL Kollfullført
Sindre Klausen VegganFossum IFfullført
Ingrid Louise Wadahl SweetmanIL Kollfullført
Oliver Alexander Wadahl SweetmanIL Kollfullført
Marie Nikolaisen ØstbergIL Kollfullført
Nils Nikolaisen ØstbergIL Kollfullført
Oskar ArnesenOppsal Orienteringinaktiv
Mari Oraug RyghNydalens SKinaktiv
Simen Bryhn BergstrømTyrving ILikke startet
Mats Emrik Grandumikke startet
Sigurd GrandumGeoformikke startet
Trond KildalHeming Orienteringikke startet
Åse Helen Myklebust LeopolderIL Kollikke startet
Eirik Finborud ReigstadIL Kollikke startet
Jørgen ReuschHeming Orienteringikke startet
Elias Leonhard RiederFossum IFikke startet
Valdemar Hellerud SireKonnerud ILikke startet
Aksel Johannes Sætnan ValioIL Kollikke startet
Sigrid Anea Sætnan ValioIL Kollikke startet
Herman VeslumOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor