Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 12
Arrangørorganisasjon: Froland IL
Dato: onsdag 4 september 2019

D1 Nybegynner

1 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Haslekås SolheimIF Trauma10.029.02
2Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering10.31+0.299.28
3Hannah Broers DamsgaardHisøy OK17.20+7.1815.36
4Julia Broers DamsgaardHisøy OK18.39+8.3716.48
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKdiskvalifisert

D2 C-nivå

1 630 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering17.3310.46
2Ellen MollestadNOTEAM18.54+1.2111.35
3Tonje JohnsenØyestad IF allianse21.38+4.0513.16
4Ellen TerjesenØyestad IF allianse21.44+4.1113.20
5Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering28.11+10.3817.17
6Mariann BjørkliØyestad IF allianse28.30+10.5717.29
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D3 B-nivå

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse25.5912.59
2Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering31.10+5.1115.35
3Anne Karin StigemoIL Imås43.54+17.5521.57
4Ingeborg BøbelIL Imås45.47+19.4822.53
Ann Mari StudsrudHisøy OKdiskvalifisert

D4 A-nivå kort

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK19.459.52
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering21.23+1.3810.41
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering24.05+4.2012.02
4Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse24.37+4.5212.18
5Marianne HaugeHisøy OK27.14+7.2913.37
6Johanne TerjesenØyestad IF allianse28.08+8.2314.04
7Tuva Krafft MyhrenHisøy OK28.35+8.5014.17

D5 A-nivå lang

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering21.578.53

H1 Nybegynner

1 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Francis EskiltHisøy OK26.1123.35

H2 C-nivå

1 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering22.1313.37
2Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering22.49+0.3613.59

H3 B-nivå

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen SolheimIF Trauma25.0512.32
2Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering27.40+2.3513.50
3Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering30.00+4.5515.00
4Reidar GrøsleAustre Moland IL39.00+13.5519.30
Nils-Henrik PedersenHisøy OKdiskvalifisert

H4 A-nivå kort

2 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranIF Trauma18.529.26
2Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering22.17+3.2511.08
3Ole-Herman CappelenHisøy OK23.15+4.2311.37
4Jan JohnsenØyestad IF allianse23.53+5.0111.56
5Kristen DalandIL Imås25.11+6.1912.35
6Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering25.26+6.3412.43
7Per Magne HoffHisøy OK26.41+7.4913.20
7Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse26.41+7.4913.20
9Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering26.42+7.5013.21
10Inge SkjæveslandIF Trauma27.18+8.2613.39
11Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse27.51+8.5913.55
12Øyvin SimonsenIL Imås28.41+9.4914.20
13Widar Taxth LølandHisøy OK28.47+9.5514.23
14Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering34.22+15.3017.11
15Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering37.49+18.5718.54
Inge HaugeHisøy OKdiskvalifisert
Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H5 A-nivå lang

2 470 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL18.137.22
2Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering19.29+1.167.53
3Per Olav NærestadIF Trauma20.33+2.208.19
4Eivind FjærbuFroland IL21.24+3.118.39
5Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering24.39+6.269.58
6Svein RoslandHope IL24.54+6.4110.04
7Even FossumIK Grane Arendal Orientering27.03+8.5010.57
8Per Kristian TømtIL Imås28.05+9.5211.22
9Henrik Andreas TømtIL Imås29.32+11.1911.57
10Arild FlatenVegårshei IL29.38+11.2511.59
11Steinar FjeldbergHisøy OK29.58+11.4512.07
12Ole Petter VestølVegårshei IL30.05+11.5212.10
13Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering31.47+13.3412.52
14Einar EskiltHisøy OK33.06+14.5313.24
15Egil FossumIK Grane Arendal Orientering34.18+16.0513.53
16Arne ThorstensenIF Trauma40.12+21.5916.16
Per Torstein TerjesenØyestad IF alliansediskvalifisert

N1 Nybegynner

1 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maline DuusIK Grane Arendal Orienteringfullført
Oda Angelica EskiltHisøy OKfullført
Didrik GauslåFroland ILfullført
Vemund HelsørFroland ILfullført
Ånon Haslekås SolheimIF Traumafullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor