Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 11
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 28 august 2019

D1 Nybegynner

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Haslekås SolheimIF Trauma20.2612.41

D2 C-nivå

1 480 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse19.5113.24
2Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering22.00+2.0914.51
3Tone Hilde EskelandFroland IL26.03+6.1217.36
4Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering28.42+8.5119.23
5Merete MortensenØyestad IF allianse39.20+19.2926.34
6Sara MortensenØyestad IF allianse39.24+19.3326.37
7Ann-Malen EngenesØyestad IF allianse39.26+19.3526.38

D3 B-nivå

2 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse38.0414.55
2Ann Mari StudsrudHisøy OK1.07.08+29.0426.19
3Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.10.32+32.2827.39
Ingeborg BøbelIL Imåsdiskvalifisert
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Anne Karin StigemoIL Imåsdiskvalifisert

D4 A-nivå kort

2 910 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone HirschIF Trauma45.1415.32
2Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering51.18+6.0417.37
3Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering53.27+8.1318.22
4Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering56.57+11.4319.34
5Sigrun ErlandsenHisøy OK1.05.57+20.4322.39
6Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.06.46+21.3222.56
7Johanne TerjesenØyestad IF allianse1.11.14+26.0024.28
Mia HirschIF Traumadiskvalifisert

D5 A-nivå lang

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering35.2810.44

H1 Nybegynner

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik HS LandsverkIK Grane Arendal Orientering28.2117.36

H2 C-nivå

1 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Skajå OlimstadFroland IL17.2811.48
2Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering17.39+0.1111.55
3Heine Johansen SmedsaasHisøy OK21.39+4.1114.37
4Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering32.06+14.3821.41
5Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering32.15+14.4721.47

H3 B-nivå

2 550 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering32.2012.40
2Espen SolheimIF Trauma43.29+11.0917.03
3Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering43.42+11.2217.08
4Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering44.51+12.3117.35
5Reidar GrøsleAustre Moland IL47.12+14.5218.30
6Knut Åge NormannIK Grane Arendal Orientering48.30+16.1019.01
7Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering49.51+17.3119.32
8Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1.21.06+48.4631.48

H4 A-nivå kort

2 910 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranIF Trauma34.4911.57
2Henrik Andreas TømtIL Imås41.26+6.3714.14
3Trygve LølandBirkenes IL41.57+7.0814.24
4Inge HaugeHisøy OK43.15+8.2614.51
5Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering45.36+10.4715.40
6Inge SkjæveslandIF Trauma46.00+11.1115.48
7Øyvin SimonsenIL Imås47.14+12.2516.13
8Are SkindloIF Trauma47.55+13.0616.27
9Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering49.11+14.2216.54
10Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse49.24+14.3516.58
11Geir Henrik HirschIF Trauma50.56+16.0717.30
12Kjell SandåkerIL Imås51.20+16.3117.38
13Glenn SolbergFroland IL52.16+17.2717.57
14Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering1.00.05+25.1620.38
15Widar Taxth LølandHisøy OK1.02.21+27.3221.25
16Øystein Bedford PedersenIL Express1.04.33+29.4422.10
17Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering1.14.40+39.5125.39
18Rolf MikkelsenIL Imås1.14.46+39.5725.41
19Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.22.29+47.4028.20

H5 A-nivå lang

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL37.3111.22
2Ole Petter VestølVegårshei IL38.58+1.2711.48
3Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering39.36+2.0512.00
4Øyvind HelsørFroland IL39.48+2.1712.03
5Per Kristian TømtIL Imås41.25+3.5412.33
6Svein RoslandHope IL47.18+9.4714.20
7Geir BråtenVegårshei IL49.43+12.1215.03
8Even FossumIK Grane Arendal Orientering52.15+14.4415.50
9Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse58.19+20.4817.40
10Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.02.50+25.1919.02
11Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.08.34+31.0320.46
Arne ThorstensenIF Traumabrutt

N1 Nybegynner

1 610 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren AanonsenØyestad IF alliansefullført
Didrik GauslåFroland ILfullført
Vemund HelsørFroland ILfullført
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orienteringfullført
Markus Skaijå OlimstadFroland ILfullført
Anne RingvollIK Grane Arendal Orienteringfullført
Otto Johansen SmedsaasHisøy OKfullført
Ånon SolheimIF Traumafullført
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orienteringfullført
Håkon S BlakstadHisøy OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor