Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranløpet
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: fredag 14 juni 2019

Gjerstad IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Siri HageliaD 35- (9)17.509.23
11Audun PettersenH 40- (25)33.29+10.0611.30
12Finn PettersenH 40- (25)33.58+10.3511.40

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Widar Taxth LølandH 40- (25)43.29+20.0614.56

Hope IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Svein RoslandH 40- (25)29.37+6.1410.10

IF Trauma

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tone HirschD 35- (9)20.05+2.1510.34
2Erling FredriksenH 40- (25)23.42+0.198.08
3Bjørn Idar SætranH 40- (25)28.17+4.549.43
16Geir Henrik HirschH 40- (25)36.42+13.1912.36
18Inge SkjæveslandH 40- (25)37.02+13.3912.43
23Bjørn BratlandH 40- (25)1.00.14+36.5120.41
Mia HirschA-Åpen 2,9 km.ikke startet

IK Grane Arendal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ranveig KvifteD 35- (9)22.55+5.0512.03
6Finn Ole JørgensenH 40- (25)30.24+7.0110.26
8Gunnar Dag TøråH 40- (25)31.36+8.1310.51
9Kjell Walter SørensenH 40- (25)32.58+9.3511.19
Lone BartnikD 35- (9)diskvalifisert
Sverre ValvikH 40- (25)diskvalifisert
Anne-Heidrun RisdalD 35- (9)ikke startet

IL Express

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Øystein Bedford PedersenH 40- (25)58.17+34.5420.01

IL Imås

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Per Kristian TømtH 40- (25)29.02+5.399.58
5Kari Timenes LaugenD 35- (9)26.29+8.3913.56
6Anne Karin StigemoD 35- (9)32.44+14.5417.13
7Kjell SandåkerH 40- (25)31.00+7.3710.39
8Ingeborg BøbelD 35- (9)37.14+19.2419.35
10Øyvin SimonsenH 40- (25)33.08+9.4511.23
14Kristen DalandH 40- (25)35.32+12.0912.12
17Jan Petter LaugenH 40- (25)36.46+13.2312.38
24Rolf MikkelsenH 40- (25)1.11.04+47.4124.25
Therese NilsenD 35- (9)brutt
Arne Kristian SkiftenesH 40- (25)ikke startet

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tove HeimdalD 35- (9)21.39+3.4911.23

Lia IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Stein R. JensenH 40- (25)43.23+20.0014.54

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Gjertrud SandåkerD 35- (9)32.45+14.5517.14

Vegårshei IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oskar HageliaA-Åpen 1,9 km. (1)52.1627.30
1Sten Åge NygårdseterH 40- (25)23.238.02
13Jakob HageliaH 40- (25)34.20+10.5711.47
14Knut SundeH 40- (25)35.32+12.0912.12

Øyestad IF allianse

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Gunnar MoulandH 40- (25)50.03+26.4017.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor