Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 9
Arrangørorganisasjon: Gjerstad IL
Dato: onsdag 19 juni 2019

Froland IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Markus Skaiå OlimstadH1 Nybegynner (1)14.1510.57
2Tone Hilde EskelandD3 B-nivå (2)51.27+6.1421.26
6Jonas Skajå OlimstadH2 C-nivå (7)48.13+22.3128.21

Gjerstad IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Siri HageliaD5 A-nivå lang (2)50.02+3.2712.49
2Anders  SkorstølH3 B-nivå (6)36.38+2.1615.15
4Hanna Mathea  Skaro-GamstD1 Nybegynner (6)25.42+14.3819.46
5Gina HageliaD1 Nybegynner (6)25.47+14.4319.50
6Daniel SalvesenH3 B-nivå (6)1.43.01+1.08.3942.55
6Tore FidjeH4 A-nivå kort (14)58.30+12.3917.43
Gudrun Fidje GrytingN1 Nybegynner (7)fullført
Ole Jørgen Gryting HafredalN1 Nybegynner (7)fullført
Audun PettersenH5 A-nivå lang (13)diskvalifisert

Hisøy OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Julia Broers DamsgaardD2 C-nivå (3)36.5221.41
2Ingrid Broers DamsgaardD2 C-nivå (3)37.08+0.1621.50
3Inger Marie Broers DamsgaardD2 C-nivå (3)37.15+0.2321.54
4Tuva Krafft MyhrenD4 A-nivå kort (6)1.16.13+23.5323.05
5Erik Broers DamsgaardH2 C-nivå (7)43.43+18.0125.42
10Vidar Taxth LølandH4 A-nivå kort (14)1.01.47+15.5618.43
13Inge HaugeH4 A-nivå kort (14)1.04.39+18.4819.35
Kristin Krafft MyhrenD3 B-nivå (2)ikke startet

Hope IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Svein RoslandH5 A-nivå lang (13)56.49+17.2214.34

IF Trauma

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Espen SolheimH3 B-nivå (6)34.2214.19
1Bjørn Idar SætranH4 A-nivå kort (14)45.5113.53
2Ine Haslekås SolheimD1 Nybegynner (6)17.12+6.0813.13
2Mia HirschD4 A-nivå kort (6)53.18+0.5816.09
2Are SkindloH4 A-nivå kort (14)50.36+4.4515.20
3Vilde Haslekås SolheimD1 Nybegynner (6)17.50+6.4613.43
5Tone HirschD4 A-nivå kort (6)1.27.50+35.3026.36
5Henrik Chr. HirschH4 A-nivå kort (14)55.34+9.4316.50
6Guro Haslekås SolheimD1 Nybegynner (6)26.10+15.0620.07
8Geir Henrik HirschH4 A-nivå kort (14)1.00.09+14.1818.13
Oda Haslekås SolheimN1 Nybegynner (7)fullført
Ånon Haslekås SolheimN1 Nybegynner (7)fullført

IK Grane Arendal Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andrea Malene NilsenD1 Nybegynner (6)11.048.30
1Christine MikkelsenD5 A-nivå lang (2)46.3511.56
1Stig AlvestadH5 A-nivå lang (13)39.2710.06
2Sivert Møklegård PihlH5 A-nivå lang (13)44.42+5.1511.27
3Morten RognmoH2 C-nivå (7)35.21+9.3920.47
4Kjell Walter SørensenH4 A-nivå kort (14)54.09+8.1816.24
5Morten BenestadH3 B-nivå (6)58.45+24.2324.28
7Peder Kristen PedersenH2 C-nivå (7)48.37+22.5528.35
12Magnus FossumH5 A-nivå lang (13)1.07.54+28.2717.24
14Odd UtstumoH4 A-nivå kort (14)1.28.52+43.0126.55
Kaia Eveline NilsenN1 Nybegynner (7)fullført
Lise MikkelsenD4 A-nivå kort (6)diskvalifisert

IL Imås

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Rolf MikkelsenH3 B-nivå (6)53.18+18.5622.12
4Per Kristian TømtH5 A-nivå lang (13)51.51+12.2413.17
7Øyvin SimonsenH4 A-nivå kort (14)59.13+13.2217.56
9Henrik Andreas TømtH4 A-nivå kort (14)1.01.14+15.2318.33
11Kjell SandåkerH4 A-nivå kort (14)1.02.07+16.1618.49
12Kristen DalandH4 A-nivå kort (14)1.03.28+17.3719.13

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Arne Håkon JørgensenH4 A-nivå kort (14)52.52+7.0116.01

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjørnar OlsrødH5 A-nivå lang (13)49.20+9.5312.38

Vegårshei IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arnhild U. BråtenD3 B-nivå (2)45.1318.50
1Anette BerganD4 A-nivå kort (6)52.2015.51
1Olav BerganH2 C-nivå (7)25.4215.07
2Jørgen FlatenH2 C-nivå (7)32.02+6.2018.50
3Emma Smeland NygårdseterD4 A-nivå kort (6)56.13+3.5317.02
3Knut OwingH3 B-nivå (6)52.53+18.3122.02
4Oskar HageliaH2 C-nivå (7)38.56+13.1422.54
5Ole Petter VestølH5 A-nivå lang (13)52.49+13.2213.32
6Sten Åge NygårdseterH5 A-nivå lang (13)53.38+14.1113.45
7Arild FlatenH5 A-nivå lang (13)54.27+15.0013.57
9Jakob HageliaH5 A-nivå lang (13)58.41+19.1415.02
10Andreas SommerfeltH5 A-nivå lang (13)1.01.16+21.4915.42
11Geir BråtenH5 A-nivå lang (13)1.03.15+23.4816.13
Eline BerganN1 Nybegynner (7)fullført
Signe HageliaN1 Nybegynner (7)fullført
Knut SundeH4 A-nivå kort (14)ikke startet
Anders VestølH5 A-nivå lang (13)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor