Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 8
Arrangørorganisasjon: IL Imås
Dato: onsdag 12 juni 2019

Austre Moland IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Reidar GrøsleH3 B-nivå (3)1.23.56+17.2529.27

Birkenes IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Trygve LølandH4 A-nivå kort (15)52.39+9.1415.02
8Bjørn StormoenH4 A-nivå kort (15)59.58+16.3317.08

Froland IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jonas Skajå OlimstadH2 C-nivå (5)1.04.53+14.3333.58
Markus Skaja OlimstadN1 Nybegynner (11)fullført

Hisøy OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigrun ErlandsenD3 B-nivå (2)1.00.3121.14
2Tuva Krafft MyhrenD3 B-nivå (2)1.24.00+23.2929.28
5Einar EskiltH5 A-nivå lang (5)1.19.41+39.1618.47
9Widar Taxth LølandH4 A-nivå kort (15)1.01.48+18.2317.39
14Steinar FjeldsbergH4 A-nivå kort (15)1.15.40+32.1521.37
Hannah Broers DamsgaardN1 Nybegynner (11)fullført
Inger Marie Broers DamsgaardN1 Nybegynner (11)fullført
Malin HaugeD5 A-nivå lang (1)brutt

Hope IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mads Henrik SandnesH5 A-nivå lang (5)58.00+17.3513.40

IF Trauma

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranH4 A-nivå kort (15)43.2512.24
2Tone HirschD4 A-nivå kort (2)1.12.52+4.4620.49
2Gustav HagerupH1 Nybegynner (3)1.09.42+14.1742.14
3Johan HagerupH1 Nybegynner (3)1.09.47+14.2242.17
10Inge SkjæveslandH4 A-nivå kort (15)1.02.47+19.2217.56
13Geir Henrik HirschH4 A-nivå kort (15)1.13.35+30.1021.01
Mia HirschD4 A-nivå kort (2)brutt

IK Grane Arendal Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenD5 A-nivå lang (1)58.5113.52
1Stig AlvestadH5 A-nivå lang (5)40.259.31
2Peder Kristen PedersenH2 C-nivå (5)53.24+3.0427.57
2Morten BenestadH3 B-nivå (3)1.07.27+0.5623.40
2Sivert Møklegård PihlH5 A-nivå lang (5)54.13+13.4812.47
3Andrea Malene NilsenD2 C-nivå (7)56.30+4.0529.34
3Morten RognmoH2 C-nivå (5)53.31+3.1128.01
4Ingrid RingvollD2 C-nivå (7)59.23+6.5831.05
4Geir Jonny RingvollH5 A-nivå lang (5)1.10.08+29.4316.32
6Gunnar Dag TøråH4 A-nivå kort (15)53.31+10.0615.17
7Glenn  Ager-WickH4 A-nivå kort (15)54.30+11.0515.34
12Kjell Walter SørensenH4 A-nivå kort (15)1.06.19+22.5418.56
15Odd UtstumoH4 A-nivå kort (15)1.48.35+1.05.1031.01
Maline DuusN1 Nybegynner (11)fullført
Kaia Eveline NilsenN1 Nybegynner (11)fullført
Anne RingvollN1 Nybegynner (11)fullført
Ine MikkelsenD4 A-nivå kort (2)brutt

IL Imås

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenD4 A-nivå kort (2)1.08.0619.27
1Simen ØveråsH2 C-nivå (5)50.2026.21
2Wenche UlvshusD2 C-nivå (7)52.30+0.0527.29
5Alida Røed HaalandD2 C-nivå (7)1.19.04+26.3941.23
6Andrea EvenstadD2 C-nivå (7)1.19.06+26.4141.24
6Elise HarkestadD2 C-nivå (7)1.19.06+26.4141.24
11Jan Petter LaugenH4 A-nivå kort (15)1.04.13+20.4818.20
Tuva Fjone GautefallN1 Nybegynner (11)fullført
Theodore HancockN1 Nybegynner (11)fullført
Anne HarkestadN1 Nybegynner (11)fullført
Thomas HarkestadN1 Nybegynner (11)fullført
Andreas Daland RandgaardN1 Nybegynner (11)fullført
Anniken Thomsen ØveråsD3 B-nivå (2)brutt
Sander ØveråsH3 B-nivå (3)brutt
Magnus Gautefall NicolaisenH4 A-nivå kort (15)brutt

Kristiansand OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Thorbjørn VærpH4 A-nivå kort (15)49.18+5.5314.05
4John HansenH4 A-nivå kort (15)49.34+6.0914.09
Linn Carina DalandD4 A-nivå kort (2)brutt

Lia Idrettslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunda BringsverdD2 C-nivå (7)52.2527.26

Lia Idrettslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Inge KlepstadH2 C-nivå (5)59.33+9.1331.10

Lia Idrettslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Stein R. JensenH4 A-nivå kort (15)brutt

OK Sør

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vidar Georg YdseH4 A-nivå kort (15)44.11+0.4612.37

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ole Petter VestølH5 A-nivå lang (5)brutt

Øyestad IF allianse

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mariann BjørkliD1 Nybegynner (2)56.5934.32
1Mats Johan Mjaaland BodalH1 Nybegynner (3)55.2533.35
1Kenneth AnonsenH3 B-nivå (3)1.06.3123.20
2Siri Christine MjaalandD1 Nybegynner (2)57.00+0.0134.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor