Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 8
Arrangørorganisasjon: IL Imås
Dato: onsdag 12 juni 2019

D1 Nybegynner

1 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann BjørkliØyestad IF allianse56.5934.32
2Siri Christine MjaalandØyestad IF allianse57.00+0.0134.32

D2 C-nivå

1 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunda BringsverdLia Idrettslag52.2527.26
2Wenche UlvshusIL Imås52.30+0.0527.29
3Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering56.30+4.0529.34
4Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering59.23+6.5831.05
5Alida Røed HaalandIL Imås1.19.04+26.3941.23
6Andrea EvenstadIL Imås1.19.06+26.4141.24
6Elise HarkestadIL Imås1.19.06+26.4141.24

D3 B-nivå

2 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrun ErlandsenHisøy OK1.00.3121.14
2Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.24.00+23.2929.28
Anniken Thomsen ØveråsIL Imåsbrutt

D4 A-nivå kort

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås1.08.0619.27
2Tone HirschIF Trauma1.12.52+4.4620.49
Linn Carina DalandKristiansand OKbrutt
Mia HirschIF Traumabrutt
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringbrutt

D5 A-nivå lang

4 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering58.5113.52
Malin HaugeHisøy OKbrutt

H1 Nybegynner

1 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats Johan Mjaaland BodalØyestad IF allianse55.2533.35
2Gustav HagerupIF Trauma1.09.42+14.1742.14
3Johan HagerupIF Trauma1.09.47+14.2242.17

H2 C-nivå

1 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen ØveråsIL Imås50.2026.21
2Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering53.24+3.0427.57
3Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering53.31+3.1128.01
4Inge KlepstadLia Idrettslag59.33+9.1331.10
5Jonas Skajå OlimstadFroland IL1.04.53+14.3333.58

H3 B-nivå

2 850 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth AnonsenØyestad IF allianse1.06.3123.20
2Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering1.07.27+0.5623.40
3Reidar GrøsleAustre Moland IL1.23.56+17.2529.27
Sander ØveråsIL Imåsbrutt

H4 A-nivå kort

3 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranIF Trauma43.2512.24
2Vidar Georg YdseOK Sør44.11+0.4612.37
3Thorbjørn VærpKristiansand OK49.18+5.5314.05
4John HansenKristiansand OK49.34+6.0914.09
5Trygve LølandBirkenes IL52.39+9.1415.02
6Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering53.31+10.0615.17
7Glenn  Ager-WickIK Grane Arendal Orientering54.30+11.0515.34
8Bjørn StormoenBirkenes IL59.58+16.3317.08
9Widar Taxth LølandHisøy OK1.01.48+18.2317.39
10Inge SkjæveslandIF Trauma1.02.47+19.2217.56
11Jan Petter LaugenIL Imås1.04.13+20.4818.20
12Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering1.06.19+22.5418.56
13Geir Henrik HirschIF Trauma1.13.35+30.1021.01
14Steinar FjeldsbergHisøy OK1.15.40+32.1521.37
15Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.48.35+1.05.1031.01
Stein R. JensenLia Idrettslagbrutt
Magnus Gautefall NicolaisenIL Imåsbrutt

H5 A-nivå lang

4 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering40.259.31
2Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering54.13+13.4812.47
3Mads Henrik SandnesHope IL58.00+17.3513.40
4Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.10.08+29.4316.32
5Einar EskiltHisøy OK1.19.41+39.1618.47
Ole Petter VestølVegårshei ILbrutt

N1 Nybegynner

1 650 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Maline DuusIK Grane Arendal Orienteringfullført
Tuva Fjone GautefallIL Imåsfullført
Theodore HancockIL Imåsfullført
Anne HarkestadIL Imåsfullført
Thomas HarkestadIL Imåsfullført
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orienteringfullført
Markus Skaja OlimstadFroland ILfullført
Andreas Daland RandgaardIL Imåsfullført
Anne RingvollIK Grane Arendal Orienteringfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor