Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 4
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: onsdag 15 mai 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 dager! (var først til å svare)

D1 Nybegynner

1 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katrine FoneGjerstad IL24.1712.59
2Julia Broers DamsgaardHisøy OK30.18+6.0116.12
3Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK30.50+6.3316.29
4Selma Marie AasVegårshei IL31.42+7.2516.57
5Signe HageliaVegårshei IL35.06+10.4918.46
Gina HageliaGjerstad ILdiskvalifisert

D2 C-nivå

2 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Broers DamsgaardHisøy OK26.3111.37
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK26.42+0.1111.42
3Marita AanonsenØyestad IF allianse30.16+3.4513.16
4Rikke WernersenØyestad IF allianse32.08+5.3714.05

D3 B-nivå

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Fidje GrytingGjerstad IL28.5810.43
2Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse36.54+7.5613.39
3Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse50.30+21.3218.42
3Tonje JohnsenØyestad IF allianse50.30+21.3218.42

D4 A-nivå kort

4 330 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri HageliaGjerstad IL49.0211.19
2Anette Fidje BerganVegårshei IL50.59+1.5711.46
2Mia HirschIF Trauma50.59+1.5711.46
4Tone HirschIF Trauma1.03.38+14.3614.41
5Marianne HaugeHisøy OK1.05.38+16.3615.09
6Siri BjorvandBirkenes IL1.15.26+26.2417.25
7Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse1.16.46+27.4417.43

D5 A-nivå lang

5 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK59.3410.33
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.05.07+5.3311.32

H1 Nybegynner

1 870 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorbjørn LøddesølHisøy OK31.1316.41
2Terje FlatenVegårshei IL31.27+0.1416.49
3Ivar FlatenVegårshei IL31.34+0.2116.52
4Johan HagerupIF Trauma31.42+0.2916.57
5Steinar SundeVegårshei IL33.01+1.4817.39
6Torstein SundeVegårshei IL33.26+2.1317.52
7Erik Broers DamsgaardHisøy OK38.09+6.5620.24

H2 C-nivå

2 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FlatenVegårshei IL28.1412.22
2Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering33.04+4.5014.30
3Oskar HageliaVegårshei IL33.58+5.4414.53
4Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering40.53+12.3917.55
Raafat ZahranIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H3 B-nivå

2 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SundeVegårshei IL34.0412.37
2Knut OwingVegårshei IL39.01+4.5714.27
3Kurt Johan DalenHisøy OK41.52+7.4815.30
4Knut Åge NormannIK Grane Arendal Orientering44.42+10.3816.33
5Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering44.57+10.5316.38
6Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering45.45+11.4116.56
7Reidar GrøsleAustre Moland IL46.25+12.2117.11
8Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering47.19+13.1517.31
9Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering49.26+15.2218.18
10Dag PettersenIL Express54.19+20.1520.07

H4 A-nivå kort

4 330 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling FredriksenIF Trauma44.0010.09
2Bjørn Idar SætranIF Trauma47.42+3.4211.00
3Øyvind HelsørFroland IL50.19+6.1911.37
4Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse52.11+8.1112.03
5Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering52.27+8.2712.06
6Arild FlatenVegårshei IL55.47+11.4712.52
7Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering56.39+12.3913.04
8Øyvin SimonsenIL Imås57.31+13.3113.16
9Jørn BerganVegårshei IL58.48+14.4813.34
10Geir Henrik HirschIF Trauma58.50+14.5013.35
11Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering59.23+15.2313.42
12Kjell SandåkerIL Imås59.45+15.4513.47
13Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse59.47+15.4713.48
14Inge HaugeHisøy OK1.01.17+17.1714.09
15Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering1.03.16+19.1614.36
16Kristen DalandIL Imås1.03.38+19.3814.41
17Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering1.04.08+20.0814.48
18Arne Kristian SkiftenesIL Imås1.05.52+21.5215.12
19Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering1.07.07+23.0715.30
20Finn PettersenGjerstad IL1.10.40+26.4016.19
21Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering1.13.06+29.0616.52
22Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.18.38+34.3818.09
23Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering1.18.54+34.5418.13
24Stein R. JensenLia IL1.31.56+47.5621.13
25Inge SkjæveslandIF Trauma1.32.27+48.2721.21
26Henrik Andreas TømtIL Imås1.44.11+1.00.1124.03
Carl Tore SundquistØyestad IF alliansebrutt
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orienteringbrutt

H5 A-nivå lang

5 640 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart37.226.37
2Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering45.09+7.478.00
3Anders VestølVegårshei IL45.20+7.588.02
4Jon NilsenVegårshei IL49.34+12.128.47
5Tallak Olav GrytingGjerstad IL50.10+12.488.53
6Per Olav NærestadIF Trauma50.14+12.528.54
7Terje UrfjellIL Imås56.02+18.409.56
8Håvard NilsenVegårshei IL59.54+22.3210.37
9Mads Henrik SandnesHope IL1.00.20+22.5810.41
10Helge FossøyØyestad IF allianse1.00.34+23.1210.44
11Per Kristian TømtIL Imås1.04.45+27.2311.28
12Svein RoslandHope IL1.06.54+29.3211.51
13Andreas SommerfeltVegårshei IL1.14.05+36.4313.08
14Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.16.51+39.2913.37

N1 Nybegynner

1 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Didrik GauslåFroland ILfullført
Gudrun Fidje GrytingGjerstad ILfullført
Kristina Fidje GrytingGjerstad ILfullført
Gunhild HageliaGjerstad ILfullført
Oliver Bakken HageliaGjerstad ILfullført
Vemund HelsørFroland ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor