Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 2
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 24 april 2019

D1 Nybegynner

1 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Broers DamsgaardHisøy OK7.047.04
2Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering8.46+1.428.46
3Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering9.25+2.219.25
4Julia Broers DamsgaardHisøy OK10.07+3.0310.07
5Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK10.19+3.1510.19
6Frida HegglandHisøy OK11.24+4.2011.24
7Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering12.30+5.2612.30
8Merete MortensenØyestad IF allianse13.26+6.2213.26
9Ann-Malen EngenesØyestad IF allianse13.27+6.2313.27
10Hege Katrine EngenesØyestad IF allianse13.28+6.2413.28
11Maline DuusIK Grane Arendal Orientering13.31+6.2713.31
12Maia BodalØyestad IF allianse14.24+7.2014.24
13Maren AanonsenØyestad IF allianse18.44+11.4018.44

D2 C-nivå

1 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse25.2913.28
2Marita AanonsenØyestad IF allianse26.39+1.1014.06
2Rikke WernersenØyestad IF allianse26.39+1.1014.06
4Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering40.15+14.4621.17
5Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering41.17+15.4821.50
6Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering42.51+17.2222.40

D3 A-nivå kort

2 110 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse26.3812.37
2Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering37.30+10.5217.46
3Tove FossnesHisøy OK39.04+12.2618.30
4Inger SkjæveslandIF Trauma41.04+14.2619.27
5Anne Karin StigemoIL Imås41.34+14.5619.41
6Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering48.45+22.0723.06
7Ann Mari StudsrudHisøy OK49.15+22.3723.20
8Ingeborg BøbelIL Imås51.46+25.0824.32
9Therese NilsenIL Imås52.05+25.2724.41

D4 A-nivå kort

2 110 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering24.4911.45
2Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering25.39+0.5012.09
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK25.44+0.5512.11
4Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering26.51+2.0212.43
5Johanne TerjesenØyestad IF allianse27.02+2.1312.48
6Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering27.23+2.3412.58
7Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering27.48+2.5913.10
8Tone HirschIF Trauma28.15+3.2613.23
9Eva Johanne RotevatnHisøy OK29.04+4.1513.46
10Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse30.47+5.5814.35
11Tuva Krafft MyhrenHisøy OK32.02+7.1315.10
12Arnhild U. BråtenVegårshei IL34.27+9.3816.19
13Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering35.34+10.4516.51
14Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK35.35+10.4616.51

D5 A-nivå lang

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering24.1210.31
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK26.00+1.4811.18
3Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse31.31+7.1913.42
Siri BjorvandBirkenes ILdiskvalifisert

H1 Nybegynner

1 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SundquistØyestad IF allianse9.089.08
2emilian odderdalØyestad IF allianse10.35+1.2710.35
3Vemund HelsørFroland IL10.54+1.4610.54
4Mats BodalØyestad IF allianse11.53+2.4511.53
5Didrik GauslåFroland IL14.19+5.1114.19
6Johan Francis EskiltHisøy OK16.52+7.4416.52

H2 C-nivå

1 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering32.0917.00
2Jonas Skajå OlimstadFroland IL33.02+0.5317.28
3Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering36.56+4.4719.32
4Raafat ZahranIK Grane Arendal Orientering54.59+22.5029.05
5Norman UglandØyestad IF allianse57.25+25.1630.22

H3 A-nivå kort

2 110 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Henrik HirschIF Trauma25.3112.05
2Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering27.45+2.1413.09
3Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering31.53+6.2215.06
4Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering33.20+7.4915.47
5Reidar GrøsleAustre Moland IL35.20+9.4916.44
6Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering44.42+19.1121.11
Magne BlågestadIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Bjørn BratlandIF Traumadiskvalifisert
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H4 A-nivå kort

2 110 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranIF Trauma22.0610.28
2Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering23.10+1.0410.58
3Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering23.28+1.2211.07
4Henrik Andreas TømtIL Imås23.31+1.2511.08
5Glenn SolbergFroland IL24.23+2.1711.33
6Inge SkjæveslandIF Trauma24.40+2.3411.41
7Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering25.15+3.0911.58
8Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering26.16+4.1012.26
9Einar Krafft MyhrenHisøy OK26.54+4.4812.44
10Øyvin SimonsenIL Imås26.58+4.5212.46
11Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse27.02+4.5612.48
12Carl Tore SundquistØyestad IF allianse27.16+5.1012.55
13Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering27.36+5.3013.04
14Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering27.39+5.3313.06
15Kristen DalandIL Imås28.09+6.0313.20
16Jan JohnsenØyestad IF allianse29.07+7.0113.47
17Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering29.52+7.4614.09
18Stein R. JensenLia IL31.11+9.0514.46
19Øivind StenstadOddersjaa SSK34.00+11.5416.06
20Gunnar MoulandØyestad IF allianse35.38+13.3216.53
Rolf MikkelsenIL Imåsdiskvalifisert

H5 A-nivå lang

2 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL15.536.54
2Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering16.48+0.557.18
3Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering17.59+2.067.49
4Stig DalsørenKristiansand OK19.42+3.498.33
5Per Olav NærestadIF Trauma19.59+4.068.41
6Erling FredriksenIF Trauma21.23+5.309.17
7Ole Petter VestølVegårshei IL23.36+7.4310.15
8Helge FossøyØyestad IF allianse23.58+8.0510.25
9Mads Henrik SandnesHope IL24.01+8.0810.26
10Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering24.07+8.1410.29
11Per Kristian TømtIL Imås24.11+8.1810.30
12Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse25.06+9.1310.54
13Oluf BøckmanKristiansand OK25.10+9.1710.56
14Geir BråtenVegårshei IL25.22+9.2911.01
15Øyvind HelsørFroland IL25.29+9.3611.04
16Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse25.37+9.4411.08
17Egil FossumIK Grane Arendal Orientering27.36+11.4312.00
18Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering30.05+14.1213.04
19Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering31.38+15.4513.45
Terje UrfjellIL Imåsdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival