Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 1
Arrangørorganisasjon: Øyestad IF allianse
Dato: onsdag 10 april 2019

D1 Nybegynner

1 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Broers DamsgaardHisøy OK15.5313.27
2Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering21.35+5.4218.17
3Maren AanonsenØyestad IF allianse24.52+8.5921.04
4Maia Christina Mjaaland BodalØyestad IF allianse27.16+11.2323.06
5Julia Broers DamsgaardHisøy OK27.48+11.5523.33
6Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK27.51+11.5823.36

D2 C-nivå

1 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse28.2114.19
2Marie JørgensenHisøy OK43.52+15.3122.09
3Gunda Marie BringsverdLia IL45.02+16.4122.44
4Wenche UlvshusIL Imås45.11+16.5022.49
5Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering53.56+25.3527.14
Ellen TerjesenØyestad IF alliansediskvalifisert

D3 B-nivå

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering27.4113.10
2Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering30.26+2.4514.29
3Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering31.06+3.2514.48
4Tone Hilde EskelandFroland IL34.29+6.4816.25
5Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma34.58+7.1716.39
6Anne Karin StigemoIL Imås35.22+7.4116.50
7Ingeborg BøbelIL Imås37.34+9.5317.53
8Kristin Krafft MyhrenHisøy OK42.53+15.1220.25
9Ann Mari StudsrudHisøy OK50.18+22.3723.57

D4 A-nivå kort

2 860 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL36.3712.48
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering37.17+0.4013.02
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK37.22+0.4513.03
4Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering39.51+3.1413.56
5Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering41.37+5.0014.33
6Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse42.53+6.1614.59
7Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering44.20+7.4315.30
8Åshild SimonsenIL Imås45.30+8.5315.54
9Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering45.33+8.5615.55
10Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse46.19+9.4216.11
11Siri BjorvandBirkenes IL49.00+12.2317.07
12Sigrun ErlandsenHisøy OK50.37+14.0017.41
13Tuva Krafft MyhrenHisøy OK54.49+18.1219.10
14Johanne TerjesenØyestad IF allianse55.57+19.2019.33
15Johannes RuhavenHisøy OK59.21+22.4420.45
Jorunn  AarrestadNOTEAMdiskvalifisert
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D5 A-nivå lang

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering40.2610.38
2Malin HaugeHisøy OK47.31+7.0512.30

H1 Nybegynner

1 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Francis H  EskiltHisøy OK10.348.57
2Vemund HelsørFroland IL18.43+8.0915.51
3Didrik GauslåFroland IL20.49+10.1517.38
4Magnus SundkvistØyestad IF allianse21.11+10.3717.57
5Emilian TrondsenNOTEAM23.49+13.1520.11
6Mats Johan Mjaaland BodalØyestad IF allianse26.02+15.2822.03
7Erik Broers DamsgaardHisøy OK32.08+21.3427.13

H2 C-nivå

1 980 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering30.5415.36
2Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering31.09+0.1515.43
3Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma42.13+11.1921.19
4Finn LøvgrenIL Express1.07.39+36.4534.10

H3 B-nivå

2 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar FjeldbergHisøy OK22.2910.42
2Torgrim Espolin JohnsonFroland IL28.37+6.0813.37
3Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering29.01+6.3213.49
4Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse29.35+7.0614.05
5Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering30.11+7.4214.22
6Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering30.35+8.0614.33
7Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering34.09+11.4016.15
8Øyvind BratlandIF Trauma34.45+12.1616.32
9Øivind SvensenIL Imås36.49+14.2017.31
10Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering37.01+14.3217.37
11Reidar GrøsleAustre Moland IL37.52+15.2318.01
12Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering43.24+20.5520.40
Nils-Henrik PedersenHisøy OKdiskvalifisert

H4 A-nivå kort

2 860 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranIF Trauma33.0811.35
2Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse33.21+0.1311.39
3Jon BjørgumKristiansand OK33.38+0.3011.45
4Geir BråtenVegårshei IL35.57+2.4912.34
5Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering36.33+3.2512.46
6Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse37.05+3.5712.57
7Glenn Ager-WiikIK Grane Arendal Orientering38.10+5.0213.20
8Jan JohnsenØyestad IF allianse38.14+5.0613.22
9Ole-Herman CappelenHisøy OK38.15+5.0713.22
10Øivind StenstadOddersjaa SSK38.36+5.2813.29
11Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse38.57+5.4913.37
12Carl Tore SundquistØyestad IF allianse39.50+6.4213.55
13Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering39.53+6.4513.56
14Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering40.54+7.4614.18
15Øyvin SimonsenIL Imås41.59+8.5114.40
16Kristen DalandIL Imås42.59+9.5115.01
17Inge HaugeHisøy OK43.04+9.5615.03
18Henrik Andreas TømtIL Imås44.27+11.1915.32
19Kjell SandåkerIL Imås46.27+13.1916.14
20Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering47.09+14.0116.29
21Inge SkjæveslandIF Trauma47.25+14.1716.34
22Einar Krafft MyhrenHisøy OK48.10+15.0216.50
23Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering48.43+15.3517.02
24Kåre JørgensenHisøy OK48.44+15.3617.02
25Stein R. JensenLia IL48.45+15.3717.02
26Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering49.52+16.4417.26
27Helge ChristensenHisøy OK51.09+18.0117.53
28Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering51.47+18.3918.06
29Helge KristensenOK Sør51.59+18.5118.10
30Øystein Bedford PedersenIL Express54.55+21.4719.12
31Dag PettersenIL Express56.53+23.4519.53
32Erling LauvrakIL Imås1.04.28+31.2022.32
33Rolf MikkelsenIL Imås1.08.32+35.2423.57
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Øystein VågsnesIF Traumadiskvalifisert

H5 A-nivå lang

3 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Heddeland MartensKristiansand OK31.088.11
2Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering31.22+0.148.15
3Petter Marki ErichsenKristiansand OK32.34+1.268.34
4Anders VestølVegårshei IL32.37+1.298.35
5Brage TakleKristiansand OK34.04+2.568.57
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK34.37+3.299.06
7Trygve Børte NomelandKristiansand OK36.39+5.319.38
8Stig DalsørenKristiansand OK37.27+6.199.51
9Per Olav NærestadIF Trauma37.28+6.209.51
10Per Kristian TømtIL Imås43.28+12.2011.26
11Ole Petter VestølVegårshei IL45.37+14.2912.00
12Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering48.09+17.0112.40
13Erlend Odd BergeKristiansand OK50.56+19.4813.24
14Einar EskiltHisøy OK52.09+21.0113.43
15Øyvind HelsørFroland IL54.42+23.3414.23
16Egil FossumIK Grane Arendal Orientering59.05+27.5715.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor