Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 4
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 21 november 2018

Lang A

4 700 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL38.368.12
2Cornelius BjørkSandefjord OK39.06+0.308.19
3Rasmus MathisenPorsgrunn OL41.26+2.508.48
4Jørn SundbyLarvik OK44.49+6.139.32
5Jørgen FrøydLarvik OK45.04+6.289.35
6Halvard KornmoPorsgrunn OL47.01+8.2510.00
7Arne DirdalLarvik OK49.45+11.0910.35
8Kine GulliksenBækkelagets SK49.59+11.2310.38
9Marius MartinsenSandefjord OK50.14+11.3810.41
10Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL50.24+11.4810.43
11Une HoltermannPorsgrunn OL54.43+16.0711.38
12Gabriel GjoneSandefjord OK54.48+16.1211.39
13Benjamin GjoneSandefjord OK54.50+16.1411.40
14Jonas EikåsSandefjord OK54.51+16.1511.40
15Tom KristensenLarvik OK54.54+16.1811.40
16Kristin Melby JacobsenLardal OL55.46+17.1011.51
17Trond GjelstadSandefjord OK55.49+17.1311.52
18Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL57.07+18.3112.09
19Sturle FurlandSandefjord OK57.10+18.3412.09
20Per Olav GulbrandsenLarvik OK57.20+18.4412.11
21Jon SkriubakkenPorsgrunn OL57.22+18.4612.12
22Dag AusenPorsgrunn OL58.59+20.2312.32
23Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.15.10+36.3415.59
24Peder RauanLarvik OK1.15.49+37.1316.07
25Hanne VassendPorsgrunn OL1.19.29+40.5316.54
26Jo Børre EikåsSandefjord OK1.20.44+42.0817.10
27Henrik Kaupang LyeLarvik OK1.36.17+57.4120.29
Anders Kristian HoltHedrum OLdiskvalifisert
Tone StoklandSandefjord OKbrutt
Jan GatevoldPorsgrunn OLikke startet
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet

Kort A

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore KornmoPorsgrunn OL33.27
2Espen RaastadSkien OK40.10+6.43
3Frode RobertsenOTO40.13+6.46
4Espen JohnsenHedrum OL45.13+11.46
5Hilde VassendPorsgrunn OL45.27+12.00
6Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL46.42+13.15
7Eli Marie WiigPorsgrunn OL50.43+17.16
8Tom AasrumHedrum OL51.56+18.29
9Ludvig JohnsenHedrum OL52.10+18.43
10Elling AakreNOTEAM52.16+18.49
11Hanne HerumNOTEAM52.30+19.03
12Kjell MeenPorsgrunn OL1.07.09+33.42
13Atle RemmePorsgrunn OL1.12.10+38.43
14Helge FossheimHedrum OL1.15.19+41.52
15Brage EikåsSandefjord OK1.17.06+43.39
16Wenche EikåsSandefjord OK1.17.09+43.42
17Harald OmlandSkien OK1.21.14+47.47
18Per Øystein AndersenLarvik OK1.32.09+58.42
19Magne KlovningPorsgrunn OL1.32.23+58.56
20Tone Sølie LysnesHedrum OL1.33.46+1.00.19
21Elin BordøyHedrum OL1.33.48+1.00.21
Stine ArntzenSandefjord OKdiskvalifisert
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKdiskvalifisert
Per Henrik ZagarLarvik OKdiskvalifisert
Ingrid MobråthenBotne SKbrutt
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKikke startet
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKikke startet
Martin NaufHedrum OLikke startet

C-løypa

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Solberg FredheimSandefjord OK33.19
2Daniella GjoneSandefjord OK35.54+2.35
3Maren Sofie FremstadLarvik OK35.56+2.37
4Knut GjoneSandefjord OK36.45+3.26
5Ragnar HillestadLardal OL36.53+3.34
6Trond FossSandefjord OK36.56+3.37
7Rolf LyePorsgrunn OL40.53+7.34
8Kristin JohanssonHedrum OL56.09+22.50
9Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK59.22+26.03
10Sigrid Bakken HamreLarvik OK59.27+26.08
Vigdis Bakken HamreLarvik OKikke startet
Anna Strøm JuliussenSandefjord OKikke startet
Rita RaastadSkien OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor