Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 1 desember 2018

D17

5 120 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL42.438.20
2Elin BjervaLarvik OK45.18+2.358.50
3Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL45.28+2.458.52
4Hilde VassendPorsgrunn OL46.24+3.419.03
5Sara MathisenPorsgrunn OL47.18+4.359.14
6Gry AakreSkien OK56.41+13.5811.04
7Siv WiersdalenPorsgrunn OL57.16+14.3311.11
8Hanne HerumOK Skeidi57.18+14.3511.11
9Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL57.19+14.3611.11
10Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.06.17+23.3412.56
11Astrid BrevikStokke IL1.07.15+24.3213.08
12Rita RaastadSkien OK1.07.20+24.3713.09
13Gro PedersenOK Skeidi1.07.35+24.5213.11
14Tonny LindquistOK Skeidi1.13.33+30.5014.21
Anikken Gjein DybvikStokke ILdiskvalifisert
Katrine van RaaijHedrum OLdiskvalifisert
Mai Britt BjørkSandefjord OKikke startet
Margareta BrynhildsenStokke ILikke startet

D16

5 120 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL38.497.34
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn39.29+0.407.42
3Kristin Melby JacobsenLardal OL42.56+4.078.23
4Mina SchjervenLardal OL43.19+4.308.27
5Ingrid MobråthenBotne SK46.11+7.229.01
6Eline SchjervenLardal OL46.31+7.429.05
7Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK46.32+7.439.05
8Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL46.38+7.499.06
9Ida Sofie HjortlandLarvik OK46.44+7.559.07
10Ragne KlavenesSandefjord OK49.56+11.079.45
11Maria GrovanOL Tønsberg og omegn54.08+15.1910.34
12Annika van RaaijHedrum OL56.51+18.0211.06
13Maren Sofie FremstadLarvik OK57.00+18.1111.07
14Vilde Aakre LeistadSkien OK57.01+18.1211.08
14Pernille ZagarLarvik OK57.01+18.1211.08
16Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL57.42+18.5311.16
17Julie Skårdal AasenPorsgrunn OL1.06.38+27.4913.00
18Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1.06.44+27.5513.02
19Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.07.06+28.1713.06
20Lise StrømSandefjord OK1.08.44+29.5513.25
Ingeborg EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Lillian MyrlandPorsgrunn OLdiskvalifisert
Linn StrømSandefjord OKdiskvalifisert
Emilie JohansenSandefjord OKikke startet
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnikke startet

H16

5 120 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benjamin GjoneSandefjord OK37.287.19
2Tobias MathisenPorsgrunn OL37.38+0.107.21
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn37.40+0.127.21
4Viljan van RaaijHedrum OL37.44+0.167.22
5Theodor BjørkSandefjord OK37.50+0.227.23
6Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn37.57+0.297.24
7Kristoffer FjæreHedrum OL38.28+1.007.30
8Halvard KornmoPorsgrunn OL38.58+1.307.36
9Hallvard TjentlandLardal OL39.03+1.357.37
10Åsmund SlokvikNotodden OL39.04+1.367.37
11Henrik Kaupang LyeLarvik OK39.08+1.407.38
12Jonas EikåsSandefjord OK39.28+2.007.42
13Gabriel GjoneSandefjord OK39.31+2.037.43
14Henrik R HoltHedrum OL43.16+5.488.27
15Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL45.51+8.238.57
16Gaute NysæterSkien OK46.24+8.569.03
17Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn47.09+9.419.12
18Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn50.43+13.159.54
19Brage EikåsSandefjord OK50.44+13.169.54
20Hallgeir BrevikStokke IL53.24+15.5610.25
21Henrik Repstad StoremyrIL Hauken54.06+16.3810.33
22Magnus SigurdssonStokke IL56.27+18.5911.01
23Martin DybvikStokke IL56.29+19.0111.01
24Niclas GunnerødStokke IL56.32+19.0411.02
25Martin AusenPorsgrunn OL57.34+20.0611.14
26Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn1.06.16+28.4812.56
27Sindre Flatin ErichsenSkien OK1.22.35+45.0716.07
Leo RollefsenSkien OKdiskvalifisert
Max Jonas Gjærum WeiserSkien OKdiskvalifisert
Anders KlavenesSandefjord OKbrutt
Cornelius BjørkSandefjord OKikke startet
Magnus BrodinPorsgrunn OLikke startet

H17

5 120 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL32.476.24
2Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn37.26+4.397.18
3Rasmus MathisenPorsgrunn OL37.36+4.497.20
4Skjalg NysæterSkien OK37.38+4.517.21
5Frode NysæterSkien OK38.03+5.167.25
6Gisle NysæterSkien OK38.07+5.207.26
7Anders Kristian HoltHedrum OL38.16+5.297.28
8Erling GrammeltvedtOK Skeidi38.26+5.397.30
9Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL38.41+5.547.33
10Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn38.46+5.597.34
11Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL39.17+6.307.40
12Trond GjelstadSandefjord OK39.24+6.377.41
13Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL39.43+6.567.45
14Åsmund HasaasOK Skeidi39.47+7.007.46
15Lars FremstadLarvik OK39.50+7.037.46
16Jørn SundbyLarvik OK39.51+7.047.46
17Knut W MathisenPorsgrunn OL40.00+7.137.48
18Jens TjentlandLardal OL40.03+7.167.49
19Tom KristensenLarvik OK40.06+7.197.49
20Petter LøeNotodden OL42.10+9.238.14
21Ole FlaattenOK Skeidi42.29+9.428.17
22Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn42.33+9.468.18
23Knut GjoneSandefjord OK42.39+9.528.19
24Øyvind FlaattenOK Skeidi42.58+10.118.23
25Per Olav GulbrandsenLarvik OK43.01+10.148.24
26Jo Børre EikåsSandefjord OK43.14+10.278.26
27Henrik WennerstrandPorsgrunn OL43.15+10.288.26
28Morten HamreIL Hauken43.36+10.498.30
29Knut Ivar JohansenSandefjord OK43.49+11.028.33
30Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL45.11+12.248.49
31Espen RaastadSkien OK45.57+13.108.58
32Lars Rune LieOK Skeidi46.30+13.439.04
33Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL46.55+14.089.09
34Bjørn PollandOK Skeidi47.21+14.349.14
35Roar MathisenOL Tønsberg og omegn48.11+15.249.24
36Einar KlavenesSandefjord OK50.00+17.139.45
37Inge GlittumOK Skeidi50.06+17.199.47
38Sveinung RekaaNotodden OL50.14+17.279.48
39Jan GlittumOK Skeidi51.09+18.229.59
40Eelco van RaaijHedrum OL56.55+24.0811.06
41Bjørn LiePorsgrunn OL57.23+24.3611.12
42Dag AusenPorsgrunn OL57.35+24.4811.14
43Jostein MehammerPorsgrunn OL57.44+24.5711.16
44Atle RemmePorsgrunn OL58.17+25.3011.23
45Morten AndresenOK Skeidi1.05.39+32.5212.49
46Harald OmlandSkien OK1.06.07+33.2012.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
47Arild RørholtOK Skeidi1.06.35+33.4813.00
48Per Einar StrømHedrum OL1.06.45+33.5813.02
49Jon Øivind PedersenOK Skeidi1.06.57+34.1013.04
50Kay JørgensenPorsgrunn OL1.09.47+37.0013.37
51Hugo A. ChristensenNotodden OL1.10.02+37.1513.40
52Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.13.24+40.3714.20
53Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.26.51+54.0416.57
Mathias GløersenBækkelagets SKbrutt
Jørgen FrøydLarvik OKikke startet
Arve GlittumOK Skeidiikke startet
Thore KornmoPorsgrunn OLikke startet
Harald KvisliNotodden OLikke startet
Jørn MyrlandNotodden OLikke startet
Fredrik PollandOK Skeidiikke startet
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor