Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ribbe & Loff

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ribbe & Loff
Arrangørorganisasjon: Sentrum OK
Dato: lørdag 8 desember 2018

Asker Skiklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Henrik Fredriksen AasH 17- (52)24.45+1.14
6Per SchancheH 60- (24)36.35+2.38
15Øyvind GylverH 60- (24)42.49+8.52
21Margrete EngzeliusD 17- (28)44.03+17.24

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mariann UlvestadD 17- (28)26.39
2Mai Elin B. WatsonD 17- (28)28.18+1.39
3Thomas NipenH 17- (52)24.49+1.18
3Lone BrochmannD 17- (28)28.48+2.09
4Louise OramD 17- (28)31.57+5.18
5Mathias NipenH 17- (52)25.35+2.04

Bø OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Lars Steinar HefreH 17- (52)26.34+3.03
14Dag Steinar RagvinH 17- (52)27.58+4.27
16Knut BårtveitH 17- (52)28.37+5.06
25Torgrim SoterudH 17- (52)31.33+8.02

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Pål Woldstad HanssenH 60- (24)40.34+6.37

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Jørgen LerH 16 (5)47.48+17.57

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kathinka Zahl HagenD 16 (6)35.37
2Nora UrsinD 60- (4)48.51+0.14
3Richard Zeiner-GundersenH 60- (24)34.32+0.35
3Helene Bjørkvold JendalD 16 (6)39.28+3.51
6Britta FismenD 17- (28)33.52+7.13
31Terje MelsomH 17- (52)33.24+9.53
38Håkon JendalH 17- (52)35.57+12.26
39Eirik TandrevoldH 17- (52)36.17+12.46

Gassecure BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Thor HobækH 17- (52)31.50+8.19

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Agnethe HasliD 17- (28)34.35+7.56

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Unni DrageD 60- (4)59.33+10.56
28Aina GrymyrD 17- (28)1.10.17+43.38

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ove MartinsenH 60- (24)diskvalifisert

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
37Tor RingstadH 17- (52)35.41+12.10

Heming Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Dagrun MelkildD 17- (28)34.26+7.47
11Magnus Eide-FredriksenH 17- (52)26.53+3.22
20Bjørn EgnerH 60- (24)49.09+15.12
22Kristian ØstermannH 17- (52)30.34+7.03
22Jon C. FougnerH 60- (24)59.44+25.47
24Signe Astrup ArnesenD 17- (28)46.23+19.44
32Lasse ArnesenH 17- (52)33.45+10.14
Ola Peter Krohn GjessingH 17- (52)diskvalifisert

IL GeoForm

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vidar BerteigH 60- (24)33.57
6Ivar SeierstadH 17- (52)25.40+2.09
10Stig Hultgreen KarlsenH 60- (24)39.01+5.04
11Rune HultgreenH 60- (24)39.05+5.08
19Sharon BroadwellD 17- (28)42.07+15.28
20Harald IweH 17- (52)30.00+6.29
41Jon LahlumH 17- (52)37.59+14.28
Sigurd HaugerudH 60- (24)diskvalifisert

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christian Fredrik BorgH 16 (5)29.51

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Randi NilstadD 60- (4)48.37
5Maren NorderudD 17- (28)32.49+6.10
8Alf PettersenH 60- (24)38.57+5.00
13Anne Kristine NorderudD 17- (28)37.19+10.40
18Olav NipenH 60- (24)44.51+10.54
46Thor NorderudH 17- (52)47.41+24.10

Kamp/Vestheim IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Odd Eide-FredriksenH 60- (24)42.56+8.59
21Jon FanavollH 60- (24)54.43+20.46

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Geir TrøanH 60- (24)43.09+9.12

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Jørn SundbyH 17- (52)26.38+3.07
28Tom KristensenH 17- (52)32.19+8.48

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Trine Marit Justad RaaenD 17- (28)42.15+15.36

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Hege WangD 17- (28)38.10+11.31
Dag WangH 17- (52)diskvalifisert

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Linn Mei WaalerD 17- (28)37.47+11.08

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14John Thomas PetersenH 60- (24)42.30+8.33

Norges Bank BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Jan Tore HenriksenH 17- (52)28.12+4.41

Nydalens SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Elise Wærp HaugeD 16 (6)38.21+2.44
4Halvor SaunesH 17- (52)24.55+1.24
7Terje Wiig MathisenH 60- (24)38.24+4.27
9Helena AxelssonD 17- (28)36.21+9.42
19Torstein HoleH 17- (52)29.47+6.16
30Bjørn HaugeH 17- (52)32.31+9.00
35Fredrik Norløff-MathisenH 17- (52)34.27+10.56
Magne OmestadH 17- (52)aktiv

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Harald BaugerH 60- (24)40.31+6.34
21Morten Tangen FredhH 17- (52)30.25+6.54
26Linda FredhD 17- (28)50.45+24.06

Oppsal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kjell WintherH 60- (24)34.29+0.32
2Sigurd RødnesH 16 (5)30.36+0.45
7Anselm ReichenbachH 17- (52)25.51+2.20
27Martin ReichenbachH 17- (52)32.05+8.34
Per-Ivar NikolaisenH 17- (52)diskvalifisert
Alfred NikolaisenH 16 (5)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Are EriksenH 60- (24)35.11+1.14
5Bjørn GrindeH 60- (24)36.28+2.31
12Audrun UtskarpenD 17- (28)36.58+10.19
Guttorm L EggeH 17- (52)diskvalifisert

Privat

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Cecilie AndersenD 17- (28)38.27+11.48
19Per OngstadH 60- (24)45.51+11.54
23Liv PaltielD 17- (28)45.54+19.15
29Egil Reidar OsnesH 17- (52)32.23+8.52
40Uno HanslienH 17- (52)37.40+14.09
42Harald RikheimH 17- (52)39.07+15.36
43Tor Gunnar SaakvitneH 17- (52)39.23+15.52
45Andreas GehrmannH 17- (52)40.16+16.45
Mona WattsonD 16 (6)diskvalifisert
Eline BlekastadD 16 (6)diskvalifisert

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Helge RevhaugH 60- (24)38.57+5.00

Sentrum OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Felix R. HyllesethH 16 (5)41.55+12.04
4Jenny WinsvoldD 16 (6)39.59+4.22
12Knut Harald HyllesethH 17- (52)27.07+3.36
14Randi HøilundD 17- (28)37.22+10.43
25Barbara KaroliD 17- (28)46.46+20.07
27Deborah KaroliD 17- (28)1.05.05+38.26
34Tobias R. HyllesethH 17- (52)34.18+10.47
Johnny PumaH 17- (52)diskvalifisert

Skyblazers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23Olav HoldenH 17- (52)30.56+7.25

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Kjersti ThoD 60- (4)54.55+6.18

Team Innova

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Knut HålandH 17- (52)23.31

VBIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Svenja KernstockD 17- (28)36.21+9.42
36Stefan KernstockH 17- (52)35.00+11.29

Vålerengens IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Stein BlomsethH 17- (52)29.28+5.57

Ås-NMBU Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Per Henning BjervaH 17- (52)25.57+2.26
11Wendy FjellstadD 17- (28)36.30+9.51
13Jo Inge FjellstadH 17- (52)27.41+4.10
15May Bente BrurbergD 17- (28)37.38+10.59
17Jeff AbrahamsenH 17- (52)29.07+5.36
22Ellen-Christine KorenD 17- (28)45.33+18.54
24Halvor SteinsholtH 17- (52)31.04+7.33
33Ivar MaalenH 17- (52)34.08+10.37
44Vincent EijsinkH 17- (52)39.48+16.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor