Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ribbe & Loff

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ribbe & Loff
Arrangørorganisasjon: Sentrum OK
Dato: lørdag 8 desember 2018

D 17-

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann UlvestadBækkelagets SK26.39
2Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK28.18+1.39
3Lone BrochmannBækkelagets SK28.48+2.09
4Louise OramBækkelagets SK31.57+5.18
5Maren NorderudIL Tyrving32.49+6.10
6Britta FismenFossum IF33.52+7.13
7Dagrun MelkildHeming Orientering34.26+7.47
8Agnethe HasliGjø-Vard OL34.35+7.56
9Svenja KernstockVBIL36.21+9.42
9Helena AxelssonNydalens SK36.21+9.42
11Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering36.30+9.51
12Audrun UtskarpenOslostudentenes IK36.58+10.19
13Anne Kristine NorderudIL Tyrving37.19+10.40
14Randi HøilundSentrum OK37.22+10.43
15May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering37.38+10.59
16Linn Mei WaalerMåren OK37.47+11.08
17Hege WangLillomarka OL38.10+11.31
18Cecilie AndersenPrivat38.27+11.48
19Sharon BroadwellIL GeoForm42.07+15.28
20Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL42.15+15.36
21Margrete EngzeliusAsker Skiklubb44.03+17.24
22Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering45.33+18.54
23Liv PaltielPrivat45.54+19.15
24Signe Astrup ArnesenHeming Orientering46.23+19.44
25Barbara KaroliSentrum OK46.46+20.07
26Linda FredhOK Moss50.45+24.06
27Deborah KaroliSentrum OK1.05.05+38.26
28Aina GrymyrHaugerud IF1.10.17+43.38

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi NilstadIL Tyrving48.37
2Nora UrsinBærum Kommune48.51+0.14
3Kjersti ThoStabæk IF54.55+6.18
4Unni DrageHaugerud IF59.33+10.56

H 17-

52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut HålandTeam Innova23.31
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb24.45+1.14
3Thomas NipenBækkelagets SK24.49+1.18
4Halvor SaunesNydalens SK24.55+1.24
5Mathias NipenBækkelagets SK25.35+2.04
6Ivar SeierstadIL GeoForm25.40+2.09
7Anselm ReichenbachOppsal Orientering25.51+2.20
8Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering25.57+2.26
9Lars Steinar HefreBø OL26.34+3.03
10Jørn SundbyLarvik OK26.38+3.07
11Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering26.53+3.22
12Knut Harald HyllesethSentrum OK27.07+3.36
13Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering27.41+4.10
14Dag Steinar RagvinBø OL27.58+4.27
15Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL28.12+4.41
16Knut BårtveitBø OL28.37+5.06
17Jeff AbrahamsenÅs-NMBU Orientering29.07+5.36
18Stein BlomsethVålerengens IF29.28+5.57
19Torstein HoleNydalens SK29.47+6.16
20Harald IweIL GeoForm30.00+6.29
21Morten Tangen FredhOK Moss30.25+6.54
22Kristian ØstermannHeming Orientering30.34+7.03
23Olav HoldenSkyblazers30.56+7.25
24Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering31.04+7.33
25Torgrim SoterudBø OL31.33+8.02
26Thor HobækGassecure BIL31.50+8.19
27Martin ReichenbachOppsal Orientering32.05+8.34
28Tom KristensenLarvik OK32.19+8.48
29Egil Reidar OsnesPrivat32.23+8.52
30Bjørn HaugeNydalens SK32.31+9.00
31Terje MelsomFossum IF33.24+9.53
32Lasse ArnesenHeming Orientering33.45+10.14
33Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering34.08+10.37
34Tobias R. HyllesethSentrum OK34.18+10.47
35Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK34.27+10.56
36Stefan KernstockVBIL35.00+11.29
37Tor RingstadHedrum OL35.41+12.10
38Håkon JendalFossum IF35.57+12.26
39Eirik TandrevoldFossum IF36.17+12.46
40Uno HanslienPrivat37.40+14.09
41Jon LahlumIL GeoForm37.59+14.28
42Harald RikheimPrivat39.07+15.36
43Tor Gunnar SaakvitnePrivat39.23+15.52
44Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering39.48+16.17
45Andreas GehrmannPrivat40.16+16.45
46Thor NorderudIL Tyrving47.41+24.10
Magne OmestadNydalens SKaktiv
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orienteringdiskvalifisert
Dag WangLillomarka OLdiskvalifisert
Johnny PumaSentrum OKdiskvalifisert
Guttorm L EggeOslostudentenes IKdiskvalifisert
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 60-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm33.57
2Kjell WintherOppsal Orientering34.29+0.32
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF34.32+0.35
4Are EriksenOslostudentenes IK35.11+1.14
5Bjørn GrindeOslostudentenes IK36.28+2.31
6Per SchancheAsker Skiklubb36.35+2.38
7Terje Wiig MathisenNydalens SK38.24+4.27
8Alf PettersenIL Tyrving38.57+5.00
8Helge RevhaugRingerike OL38.57+5.00
10Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm39.01+5.04
11Rune HultgreenIL GeoForm39.05+5.08
12Harald BaugerOK Moss40.31+6.34
13Pål Woldstad HanssenEiker OL40.34+6.37
14John Thomas PetersenNittedal OL42.30+8.33
15Øyvind GylverAsker Skiklubb42.49+8.52
16Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF42.56+8.59
17Geir TrøanKolbotn og Skimt OL43.09+9.12
18Olav NipenIL Tyrving44.51+10.54
19Per OngstadPrivat45.51+11.54
20Bjørn EgnerHeming Orientering49.09+15.12
21Jon FanavollKamp/Vestheim IF54.43+20.46
22Jon C. FougnerHeming Orientering59.44+25.47
Sigurd HaugerudIL GeoFormdiskvalifisert
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert

H 16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Fredrik BorgIL Koll29.51
2Sigurd RødnesOppsal Orientering30.36+0.45
3Felix R. HyllesethSentrum OK41.55+12.04
4Jørgen LerFet OL47.48+17.57
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kathinka Zahl HagenFossum IF35.37
2Elise Wærp HaugeNydalens SK38.21+2.44
3Helene Bjørkvold JendalFossum IF39.28+3.51
4Jenny WinsvoldSentrum OK39.59+4.22
Mona WattsonPrivatdiskvalifisert
Eline BlekastadPrivatdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor