Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oppdal 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oppdal 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 23 juni 2019

N-åpen

1 460 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eva Dreier BjørnaasFrol ILfullført
Edith Skovholt BonnemaireFreidigfullført
Oskar Elias HeggesetFreidigfullført
Sverre August HeggesetFreidigfullført
Clara LeroyerFreidigfullført
Mikkel Ibsen LervågVelledalen ILfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Anton NomelandByåsen ILfullført
Una NomelandByåsen ILfullført
Martin NæveIL Leikfullført
Vera SandquistOL Trollelgfullført
Sindre VefsnmoByåsen ILfullført

D 9-10

1 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eira Forsbak AsplemFreidig17.0410.52
Ida Grønvik KvalenFreidig20.4113.10
Lina SandquistOL Trollelg16.1410.20
Maja Sjøgren CarlsenFreidig16.3310.32
Irene Storler SnøfuglFreidig14.359.17
Marit Storler SnøfuglFreidig12.348.00

D 11-12

2 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg KolstadWing OK30.1810.58

D 13-14

3 220 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria Strømdal WikFreidig27.108.26
2Tora KittilsenFreidig30.39+3.299.31
3Lina Storler SnøfuglFreidig31.53+4.439.54
4Una KittilsenFreidig32.39+5.2910.08
5Sigrid HaugskottOL Trollelg32.40+5.3010.08
6Marie Wollan BenumByåsen IL33.53+6.4310.31
7Solveig Louise NissenFreidig36.48+9.3811.25
8Nora HalvorsenFreidig44.41+17.3113.52
9Ine Bohnhorst TegdanFreidig44.51+17.4113.55
Marita AskeFreidigikke startet
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OKikke startet

D 15-16

3 540 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig29.538.26
2Anna Aurora NolteFreidig31.33+1.408.54
3Trude MarkhusVerdal OK34.35+4.429.46
4Ane Malene KolstadFreidig35.02+5.099.53
5Vilde Talgø-KristiansenFreidig37.46+7.5310.40
6Mari EidsmoFreidig38.28+8.3510.51
7Mari Grøtli SvergjaKvikne IL38.37+8.4410.54
8Mathea Baglo BjørkengVerdal OK41.47+11.5411.48

D 17-20

3 820 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg32.348.31
2Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK34.56+2.229.08
3Mari Kilskar GrevskottFrol IL35.10+2.369.12
4Maria Ulseth SylteFreidig41.56+9.2210.58
5Vera MelkildFreidig44.04+11.3011.32
6Stine AuneNidarøst OK47.53+15.1912.32
7Hanne Helmine RogstadNidarøst OK56.04+23.3014.40
Anna RenolenWing OKikke startet

D 21-

5 140 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadNTNUI44.298.39
2Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF49.06+4.379.33
3Pernille Ibsen LervågVelledalen IL53.17+8.4810.21
4Pauline Røstum BellingmoOL Gaula55.33+11.0410.48
5Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL1.12.30+28.0114.06
Helen PalmerByåsen ILikke startet

D 40-

3 820 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottOL Trollelg39.0110.12
2Anne Mette GrøtliKvikne IL48.07+9.0612.35
3Kari Tønset GuttvikWing OK52.54+13.5313.50

D 50-

3 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rine HanssenByåsen IL29.138.15
2Heidi ArnesenFreidig31.03+1.508.46
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL36.54+7.4110.25
4Hilde ForbordMalvik IL41.52+12.3911.49
5Mai Iren AlmåsIL Leik49.33+20.2013.59

D 60-

3 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL35.5911.00
2Ingrid Lien JohnsenByåsen IL41.07+5.0812.34
3Stina ElfvingByåsen IL46.18+10.1914.09

D 70-

3 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katharina Mo BergeFreidig44.3013.36
2Torid KvaalFreidig45.17+0.4713.50

H 9-10

1 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sturla August IdlandEmblem IL17.2711.06
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL11.127.08

H 11-12

2 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas AlstadFrol IL17.346.21
2Johannes StordalByåsen IL29.29+11.5510.40

H 13-14

3 220 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL27.098.25
2Tristan HalvorsenFreidig28.33+1.248.51
3Alf Petter LynumFreidig29.29+2.209.09
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL30.31+3.229.28
5Vegard Lereim StorliFreidig32.22+5.1310.03
6Ådne StordalByåsen IL35.17+8.0810.57
7Herman Bruchmüller SundtByåsen IL38.39+11.3012.00
8Aksel VikenByåsen IL44.47+17.3813.54
9Ludvik Storler SnøfuglFreidig46.01+18.5214.17
10Eivind NæveIL Leik49.53+22.4415.29

H 15-16

3 820 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK23.066.02
2Ådne Krogstad StendahlFrol IL29.37+6.317.45
3Vetle Grønvik EkraFreidig30.27+7.217.58
4Iver Dalsaune ThunFreidig33.23+10.178.44
5Petter Andreas LonaWing OK34.19+11.138.59
6Emil Reinertsen LeroyerFreidig35.08+12.029.11
7Emil GrønliFreidig36.48+13.429.38
8Iver Gjedrem LundVerdal OK38.37+15.3110.06
9Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK39.22+16.1610.18
10Magne GuttvikWing OK46.07+23.0112.04
11August Hopstad NykvistWing OK47.06+24.0012.19
12Tord RomundstadNidarøst OK51.57+28.5113.35

H 17-20

5 530 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig34.306.14
2Oskar Spets StorhovFreidig37.55+3.256.51
3Anders HaugskottOL Trollelg38.44+4.147.00
4Jonas GrønliFreidig39.23+4.537.07
5Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK40.04+5.347.14
6Tobias AlstadFrol IL43.02+8.327.46
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL44.01+9.317.57
8Simen Spets StorhovFreidig44.45+10.158.05
9Mikkel HoltFreidig47.54+13.248.39
10Lars SandstadFreidig49.53+15.239.01
11Mathias VindalFreidig51.19+16.499.16
12Kristian Fredrik LynumFreidig51.40+17.109.20
13Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL59.22+24.5210.44
14Håkon HolstadFreidig1.03.50+29.2011.32
Hallvar HallanOK Skøynarbrutt
Nikolai RenolenWing OKikke startet
Håvard VeieOK Skøynarikke startet

H 21-

5 530 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anton SjökvistFredrikstad SK31.415.43
2Martin VisterFrol IL33.31+1.506.03
3Isak BergsetFrol IL34.01+2.206.09
4Sindre JohannessenFreidig36.50+5.096.39
5Mattis HoltFreidig37.34+5.536.47
6Lars Hol MoholdtWing OK38.24+6.436.56
7Magnus MaagSøllerød OK38.42+7.016.59
8Ola KeiseråsIL Leik39.02+7.217.03
9Johan Asphjell BjørnaasFrol IL39.56+8.157.13
10Håvard Mo VaadalNTNUI40.08+8.277.15
11Lars OwrenFreidig40.19+8.387.17
12Jørgen TegdanFreidig43.26+11.457.51
13Olav Andreas RemmenOL Trollelg43.52+12.117.55
14Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI49.03+17.228.52
15Agnar RenolenWing OK56.42+25.0110.15
16Sindre Engzelius GylverNTNUI1.05.18+33.3711.48
Øyvind WiggenByåsen ILbrutt

H 40-

5 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Skjalg StordalByåsen IL47.209.12
Olle MalmringFreidigdiskvalifisert

H 50-

4 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon RøstumOL Gaula30.157.12
2Jens Even StorhovFreidig31.53+1.387.35
3Frode HaugskottOL Trollelg35.08+4.538.21
4Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg37.29+7.148.55
5Stig Magnar LøvåsFreidig38.49+8.349.14
6Arne GrevskottFrol IL39.27+9.129.23
7Einar LundVerdal OK39.55+9.409.30
8Bjørn P. LøvåsNidarøst OK41.20+11.059.50
9Lars Erik StrømsnesMalvik IL41.32+11.179.53
10Øystein WiggenByåsen IL44.18+14.0310.32
11Stein MarkhusVerdal OK48.34+18.1911.33
Geir PaulsenOL Trollelgikke startet

H 60-

3 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerByåsen IL34.219.42
2Geir OwrenFreidig40.38+6.1711.28
3Helge EriksenByåsen IL42.42+8.2112.03

H 70-

3 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders WaageFreidig33.1510.10
2Gunnar ØsterbøFreidig36.40+3.2511.12
3Frode StensrudOL Trollelg39.26+6.1112.03
4Leif RøhjellByåsen IL43.03+9.4813.09
5Magnus LandstadFreidig45.25+12.1013.53
6Roar ForbordMalvik IL49.52+16.3715.14
Elling FrøvollSturla, IFdiskvalifisert

Utvikling N

1 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Birk Ulsaker HøveByåsen IL10.216.35

Utvikling C

2 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend GrønliFreidig21.307.47
Tuva SnøfuglVerdal OK32.3511.48
Sindre TrønsdalByåsen IL44.5116.15

Utvikling B

3 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Brage AsplemFreidig41.4412.57
Olav Gjedrem LundVerdal OK1.10.4221.57

Direkte AL

5 530 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild NomelandByåsen IL40.437.21
2Rolf AlstadFrol IL53.35+12.529.41
3Håkon Støen GussiåsVeidekke BIL53.57+13.149.45
4Maja BergerByåsen IL58.24+17.4110.33
5Fredrik PerssonWing OK58.40+17.5710.36
6Wenche DrøyvoldByåsen IL1.06.17+25.3411.59
7Fredrik SandquistOL Trollelg1.07.35+26.5212.13
8Anthony LeroyerFreidig1.12.35+31.5213.07
9Hanne VefsnmoByåsen IL1.13.16+32.3313.14
10Mathias LeroyerFreidig1.16.34+35.5113.50
11Astrid Øyre SlindOppdal IL1.36.38+55.5517.28
12Eivind Sjøgren OlsenFreidig1.37.50+57.0717.41
Terje DrøyvoldByåsen ILdiskvalifisert

Direkte AK

3 540 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Angell-PetersenFreidig28.258.01
2Bjørnar LynumFreidig28.36+0.118.04
3Kristoffer Strømdal WikFreidig29.54+1.298.26
4Trond BenumByåsen IL35.57+7.3210.09
5Fredrik IdlandEmblem IL38.00+9.3510.44
6Tina Strømdal WikFreidig41.24+12.5911.41
7Arild HeggesetFreidig42.53+14.2812.06
8Rune VikenByåsen IL43.33+15.0812.18
9Jon VindalWing OK46.37+18.1213.10
10Margot Bolstad LynumFreidig47.59+19.3413.33
11Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL51.18+22.5314.29
12Kjetil SundtByåsen IL1.04.48+36.2318.18
13Vemund MølnvikFreidig1.11.41+43.1620.14
August MaskeFreidigdiskvalifisert

Direkte B

3 220 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Ola NæveIL Leik36.5811.28
2Ingrid Wollan BenumByåsen IL37.44+0.4611.43
3Erik StrømsnesMalvik IL39.39+2.4112.18
4Ingvil SnøfuglFreidig41.03+4.0512.44
5Tage Kulset MerakeråsFreidig42.19+5.2113.08
6Dagfinn StenvikByåsen IL46.29+9.3114.26
7Jørgen StenvikByåsen IL48.57+11.5915.12
8Marie Nielsen SolhaugStjørdalsblink53.18+16.2016.33
9Ingerid ReinertsenFreidig54.56+17.5817.03
10Trond TaraldsenMalvik IL59.11+22.1318.22
11Arne GuttvikWing OK1.03.10+26.1219.37
12Kato NykvistWing OK1.05.44+28.4620.24
13Judit SandquistOL Trollelg1.07.28+30.3020.57
14Mona Elisabeth Gjedrem LundVerdal OK1.16.24+39.2623.43

Direkte C

2 760 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cato HøveByåsen IL20.207.22
2Trude ForsbakFreidig30.09+9.4910.55
3Eli StenvikByåsen IL37.34+17.1413.36
4Heidi K. StendahlFrol IL37.53+17.3313.43

H -80

3 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul ForsethOL Trollelg1.08.4421.01
2Ola AaldeFreidig1.28.53+20.0927.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor