Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp nr 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp nr 3
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 29 mai 2019

N-åpen

1 760 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonatan AarnesStjørdals-Blink Orienteringfullført
Ole Einar AndresenMalvik ILfullført
Sofie Laura AndresenMalvik ILfullført
Stian AntonsenFreidigfullført
Eystein AskeFreidigfullført
Emmy Sofie BjørnsenByåsen ILfullført
Anton Bostad HerailNidarøst OKfullført
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen ILfullført
Andrea  BrynhilsdsvollFreidigfullført
Martin Buseth ØrkeFreidigfullført
Jannis ColdeweyFreidigfullført
Firmin CoudertFreidigfullført
Amund DenstadNidarøst OKfullført
Åsne DenstadNidarøst OKfullført
Fernand DutilleuxNidarøst OKfullført
Sigve Ertshus AndersenFreidigfullført
Sander Grande MoldenFreidigfullført
Synnøve Guldbækhei KjelsbuByåsen ILfullført
Vilde HaalandWing OKfullført
Sigurd HalsFreidigfullført
Olise HammerFreidigfullført
Valentin KampferNidarøst OKfullført
Bjørn Isak Pedersen KarlsvikByåsen ILfullført
Joel KrabsethByåsen ILfullført
Endre KroghFreidigfullført
Alva Krohn-BottenFreidigfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Clara LeroyerFreidigfullført
Oline H LindWing OKfullført
Aron Manstad - HulaasNidarøst OKfullført
Mathias Tvete MartinsenByåsen ILfullført
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OKfullført
Sara Grande MoldenFreidigfullført
Inga MoxnessByåsen ILfullført
Filip Leonard NolteFreidigfullført
Hedvig Norstad HolmemoFreidigfullført
LIda Sofie PedersenByåsen ILfullført
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidigfullført
Ingrid Bergljot Raanes-FjelnsethFreidigfullført
Martin Randli EldenFreidigfullført
Oda Randli EldenFreidigfullført
Linus Rise DanielsenFreidigfullført
Leif Roman MoserFreidigfullført
Emma RyggFreidigfullført
Arn Mathias SkjulsvikWing OKfullført
Edith Skovholt BonnemarieFreidigfullført
Frøya SolbakkenWing OKfullført
Kristian Stokke SelnesFreidigfullført
Vegard  SundalByåsen ILfullført
Vilde SyrtvedtFreidigfullført
Ida SyrtveitFreidigfullført
Einar SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Guro SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Hans Henrik Vesteraas ThaulowNidarøst OKfullført
Johan Alert Vesteraas ThaulowNidarøst OKfullført
Tobias Vesteraas ThaulowNidarøst OKfullført
Olivia ToscaniFreidigfullført
Sigurd UtneWing OKfullført
Eva van DuinenByåsen ILfullført
Rebekka van DuinenByåsen ILfullført
Eskil Vestvik NordermoenFreidigfullført
Peter Jøsang WithWing OKfullført
Sanna WoldenByåsen ILfullført
Sindre WoldenByåsen ILfullført
Anouk WäflerFreidigfullført
Molly Wågø-WaresFreidigfullført
Paul KampferNidarøst OKdiskvalifisert
Linus Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert
Even Hoff BjørklundNidarøst OKikke startet
Jenny Lauvstad BrenneByåsen ILikke startet
Christian GabrielsenByåsen ILikke startet

D -10

1 730 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eva AmundsenFreidig26.0415.04
Agnes Arneberg AustrheimFreidig19.5811.32
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK30.5717.53
Alice CarrickNidarøst OK45.1426.08
Selma Lund EikremFreidig30.5317.51
Maja Ertshus AndersenFreidig27.3515.56
Eira Forsbak AsplemFreidig26.2915.18
Ida Grønvik KvalenFreidig34.0919.44
Lily Alexandra MorganMalvik IL28.5016.40
Malin RianStjørdals-Blink Orientering24.5914.26
Maja Sjøgren CarlsenFreidig22.4713.10
Irene Storler SnøfuglFreidig25.2114.39
Marit Storler SnøfuglFreidig16.189.25
Alice Skovholt BonnemaireFreidigikke startet

D 11-12

2 290 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL19.198.26
2Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering21.36+2.179.25
3Ingeborg KolstadWing OK23.38+4.1910.19
4Annika Lund EikremFreidig24.53+5.3410.51
5Hedda SæbøNidarøst OK26.16+6.5711.28
6Guro HaalandWing OK26.38+7.1911.37
7Saga Melbye-BergWing OK28.31+9.1212.27
8Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering28.51+9.3212.35
9Emma ImslandWing OK30.26+11.0713.17
10Agnes Wullum-VestadWing OK34.00+14.4114.50
11Mari Lauvstad BrenneByåsen IL35.32+16.1315.31
12Eline Jøsang WithWing OK36.02+16.4315.44
13Sigrid HægstadByåsen IL36.40+17.2116.00
14Ingrid Elvestad GabrielsenByåsen IL37.31+18.1216.22
15Anna F. HøysæterWing OK37.33+18.1416.23
16Vilde Nordgård LeirenByåsen IL40.27+21.0817.39
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet
Jenny HalsøyFreidigikke startet

D 11-12N

1 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK23.1713.22
2Mari UlebergWing OK25.55+2.3814.53

D 13-14

2 770 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Wollan BenumByåsen IL24.558.59
2Sigrid HaugskottOL Trollelg25.22+0.279.09
3Una KittilsenFreidig25.53+0.589.20
4Marita AskeFreidig27.41+2.469.59
5Maria Strømdal WikFreidig28.38+3.4310.20
6Lina Storler SnøfuglFreidig30.18+5.2310.56
7Malin Nordgård LeirenByåsen IL30.39+5.4411.03
8Juni Hagelid NorheimFreidig31.36+6.4111.24
9Nora HalvorsenFreidig31.38+6.4311.25
10Eira Ausen FossmarkFreidig31.40+6.4511.25
11Ine Bohnhorst TegdanFreidig32.12+7.1711.37
12Astrid Berge MjølhusOL Trollelg34.25+9.3012.25
13Tora KittilsenFreidig35.01+10.0612.38
14Nora Sumstad HanssenByåsen IL37.42+12.4713.36
15Solveig Louise NissenFreidig38.12+13.1713.47
16Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering58.27+33.3221.06

D 13-16C

2 290 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annelie Roob HerzogNidarøst OK35.1615.24
2Kamilla BarstadNidarøst OK35.54+0.3815.40
3Karina BarstadNidarøst OK35.55+0.3915.41
4Anna Heksem LeraandOL Trollelg41.32+6.1618.08

D 13-16N

2 290 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora HafsmoByåsen IL24.5810.54
2Johanna Thørring KrogstadByåsen IL28.44+3.4612.32
3Leah Korsnes VinjeNidarøst OK30.20+5.2213.14
4Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK30.22+5.2413.15
5Maya El DeekNidarøst OK30.39+5.4113.23
Emma Hokstad-SørliByåsen ILikke startet

D 15-16

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig26.438.05
2Mathea Spets StorhovFreidig29.17+2.348.52
3Ane Malene KolstadFreidig31.18+4.359.29
4Anna Aurora NolteFreidig36.05+9.2210.56
5Silje Marie NissenFreidig46.35+19.5214.06
Vilde Talgø-KristiansenFreidigikke startet

D 17-20

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tale Tannvik SkeiFreidig34.4310.31
2Hanne Helmine RogstadNidarøst OK46.30+11.4714.05
3Andrine VikenByåsen IL48.41+13.5814.45
4Stine AuneNidarøst OK50.58+16.1515.26
5Maren VikenByåsen IL51.28+16.4515.35

H -10

1 730 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig27.1715.46
Torvin Bergh-HansenByåsen IL18.4210.48
Erlend GrønliFreidig13.578.03
Aksel HanssenByåsen IL18.0110.24
Leo Benjamin MorganMalvik IL23.4713.44
Olav MoxnessByåsen IL16.229.27
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering15.519.09
Martin Sæther LevinFreidig25.3914.49
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig17.5910.23
Sindre Uthus GuldsethByåsen IL26.2915.18
Kristian Wollan BenumByåsen IL15.379.01
Johannes Krohn-BottenFreidigikke startet
Sigurd Wold AaldeFreidigikke startet

H 11-12

2 290 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias LeroyerFreidig16.057.01
2Anders Berge MjølhusOL Trollelg17.12+1.077.30
3Dagfinn StenvikByåsen IL20.15+4.108.50
4Sivert Sæther LevinFreidig21.09+5.049.14
5Emil Aleksander NolteFreidig21.19+5.149.18
6Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering22.48+6.439.57
7Sven NevinFreidig23.11+7.0610.07
8Torstein AamByåsen IL24.15+8.1010.35
9Markus RekstadByåsen IL25.11+9.0610.59
10Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering26.17+10.1211.28
11Bo Lindahl-RønningFreidig27.06+11.0111.50
12Jens Anton AndresenMalvik IL31.51+15.4613.54
13Sivert FolgerøFreidig32.36+16.3114.14
14Finn Einar BrandsenMalvik IL38.10+22.0516.40
15Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK1.10.41+54.3630.51
16Ferdinand WistNidarøst OK1.11.43+55.3831.19
Haakon AskimFreidigikke startet
Johannes StordalByåsen ILikke startet
Odin Bang LukassenWing OKikke startet

H 11-12N

1 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Luc Bostad HérailNidarøst OK24.3814.09
2Lukas van DuinenByåsen IL32.27+7.4918.38

H 13-14

2 770 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig19.026.52
2Tristan HalvorsenFreidig21.13+2.117.39
3Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL24.05+5.038.41
4Alf Petter LynumFreidig28.22+9.2010.14
5Herman Bruchmüller SundtByåsen IL29.11+10.0910.32
6Jørgen AuneByåsen IL31.17+12.1511.17
7Hallvard HellevikFreidig33.28+14.2612.04
8Ådne StordalByåsen IL33.31+14.2912.05
9Aslak MoxnessByåsen IL36.25+17.2313.08
10Jakob Jøsang WithWing OK36.30+17.2813.10
11Vegard Lereim StorliFreidig37.15+18.1313.26
12Alfred F. HøysæterWing OK37.31+18.2913.32
13Sofus H LindWing OK41.32+22.3014.59
14Sander M JensenByåsen IL52.14+33.1218.51
15Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK54.21+35.1919.37
Ludvik Storler SnøfuglFreidigbrutt
Aksel VikenByåsen ILikke startet
Loke Strøm HaugsnesWing OKikke startet
Imre Overgård FremstadByåsen ILikke startet

H 13-16C

2 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar FlatvadByåsen IL22.279.48
2Sindre TrønsdalByåsen IL52.08+29.4122.45
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H 13-16N

2 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk Ulsaker HøveByåsen IL28.4212.31
Andreas UtkilenByåsen ILbrutt

H 15-16

3 890 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle Grønvik EkraFreidig31.398.08
2Iver Dalsaune ThunFreidig32.11+0.328.16
3Vemund MølnvikFreidig34.39+3.008.54
4Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig35.55+4.169.13
5Emil GrønliFreidig36.04+4.259.16
6Erlend AuneByåsen IL36.35+4.569.24
7Emil Reinertsen LeroyerFreidig36.48+5.099.27
8Petter Andreas LonaWing OK36.55+5.169.29
9August Hopstad NykvistWing OK37.56+6.179.45
10Kristoffer LerliMelhus IL40.05+8.2610.18
11Sverre HellevikFreidig41.22+9.4310.38
12Tord RomundstadNidarøst OK45.32+13.5311.42
13Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg57.14+25.3514.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
Magne GuttvikWing OKikke startet

H 15-20B

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tage Kulset MerakeråsFreidig38.3613.56
2Mathias Enebak IversenFreidig43.22+4.4615.39
3Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL46.41+8.0516.51
4Oskar StorlerMelhus IL1.03.41+25.0522.59

H 17-20

3 890 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon SæternesByåsen IL31.328.06
2Johannes LangaasNidarøst OK38.43+7.119.57
3Erling Eide HustvedtWing OK56.06+24.3414.25
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Gabriel CallananWing OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival