Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Freidigstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Freidigstafetten
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 18 mai 2019

NTNUI

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 4D15 (7)2.14.27
1. Åsne Skram Trømborg36.17136.171
2. Solveig Blindheim48.382+4.511.24.55100.00
3. Marta Ulvensøen49.324+5.452.14.27100.00
2NTNUI 5H15 (21)2.15.46+2.37
1. Herman Ryen Martinsen50.228+7.1950.228+7.19
2. Sindre Østgulen Deisz44.292+1.061.34.514-4+6.16-1.03
3. Rasmus Rørholt Theisen40.5512.15.462-2+2.37-3.39
3NTNUI 1D15 (7)2.19.00+4.33
1. Anna Ulvensøen39.012+2.4439.012+2.44
2. Åse Bergan55.135+11.261.34.144+2+9.19+6.35
3. Ingunn Egeberg Vári44.462+0.592.19.003-1+4.33-4.46
4NTNUI 3D15 (7)2.26.53+12.26
1. Jorunn Kvakland46.255+10.0846.255+10.08
2. Marit Rønning Skoglund52.064+8.191.38.3150+13.36+3.28
3. Gry Granstedt48.223+4.352.26.534-1+12.26-1.10
5NTNUI 2H15 (21)2.25.43+12.34
1. Kristian Nilsen Sandnes43.03143.031
2. Peter Nordbrøden57.1713+13.541.40.206+5+11.45+11.45
3. Audun Heimdal45.236+4.282.25.435-1+12.34+0.49
6NTNUI 4H15 (21)2.27.23+14.14
1. Are Wigaard50.249+7.2150.249+7.21
2. Håkon Fruseth Christiansen47.215+3.581.37.455-4+9.10+1.49
3. Anders Felde Olaussen49.388+8.432.27.236+1+14.14+5.04
6NTNUI 2D15 (7)2.46.22+31.55
1. Sunniva Omdal51.177+15.0051.177+15.00
2. Ingvild C. Fleisje1.00.316+16.441.51.486-1+26.53+11.53
3. Kristin Brekke54.345+10.472.46.2260+31.55+5.02
7NTNUI 5D15 (7)3.03.08+48.41
1. Camilla Öhman51.096+14.5251.096+14.52
2. Signe Sveen Gussgard1.09.327+25.452.00.417+1+35.46+20.54
3. Malena Asheim Birkeland1.02.277+18.403.03.0870+48.41+12.55
10NTNUI 7H15 (21)2.39.31+26.22
1. Ole Jørgen Bogen Arenth1.00.3017+17.271.00.3017+17.27
2. August Asheim Birkeland47.204+3.571.47.5011-6+19.15+1.48
3. Simen Eid Nielsen51.4110+10.462.39.3110-1+26.22+7.07
12NTNUI 8H15 (21)2.45.01+31.52
1. Jostein Tandberg56.2914+13.2656.2914+13.26
2. Martin Borge Heir51.247+8.011.47.5312-2+19.18+5.52
3. Eirik Langedal Breivik57.0812+16.132.45.01120+31.52+12.34
13NTNUI 9H15 (21)2.46.38+33.29
1. Jonas Madslien Bakken48.336+5.3048.336+5.30
2. Lavran Thorstensen57.1612+13.531.45.4910+4+17.14+11.44
3. Audun Rognerud Bøe1.00.4915+19.542.46.3813+3+33.29+16.15
14NTNUI 51H15 (21)2.55.57+42.48
1. Håvard Mo Vaadal1.00.0715+17.041.00.0715+17.04
2. Øystein Fruseth Christiansen55.4911+12.261.55.56150+27.21+10.17
3. Jakob Kalvig Skogan1.00.0114+19.062.55.5714-1+42.48+15.27
15NTNUI 1H15 (21)3.00.48+47.39
1. Gustav Fiskum1.00.2316+17.201.00.2316+17.20
2. Tilda Johanson1.01.3416+18.112.01.57160+33.22+16.02
3. Kristoffer Nesland58.5113+17.563.00.4815-1+47.39+14.17
16NTNUI 16H15 (21)3.18.42+1.05.33
1. Tobias Kristensen49.187+6.1549.187+6.15
2. Espen Samuelsen Skiri54.279+11.041.43.459+2+15.10+8.55
3. Peter Martinus Freyborg Uran1.34.5717+54.023.18.4216+7+1.05.33+50.23
NTNUI 10H15 (21)diskvalifisert
1. Erik Gustafssondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ola Singsdaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Olav Milian Schmitt Grandiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor