Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Freidigstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Freidigstafetten
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 18 mai 2019

H15, etappe 2

21 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Jørgen BaklidTyrving IL 343.23
2Sindre Østgulen DeiszNTNUI 544.29+1.06
3Vegard Jarvis WestergårdKristiansand OK 645.07+1.44
4August Asheim BirkelandNTNUI 747.20+3.57
5Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI 447.21+3.58
6Ola KeiseråsIL Leik 150.45+7.22
7Martin Borge HeirNTNUI 851.24+8.01
8Jonas RessemFrol IL 352.54+9.31
9Espen Samuelsen SkiriNTNUI 1654.27+11.04
10Håvard VassendenFrol IL 155.19+11.56
11Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI 5155.49+12.26
12Lavran ThorstensenNTNUI 957.16+13.53
13Peter NordbrødenNTNUI 257.17+13.54
14Fredrik SandquistOL Trollelg 158.40+15.17
15Vegard RessemFrol IL 259.10+15.47
16Tilda JohansonNTNUI 11.01.34+18.11
17Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering 11.21.23+38.00
18Petter Andreas LonaWing OK 11.24.04+40.41
19Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig 11.55.28+1.12.05
Ola SingsdalNTNUI 10diskvalifisert
Nikolai RenolenWing OK 2diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor