Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsserien Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsserien Finale
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: lørdag 7 september 2019

N-åpen

1 280 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK16.4913.08
Nathalie ArnesenFredrikstad SK20.3516.04
Amalie Ek-JacobsenFredrikstad SK24.0818.51
Aisha Rostveit ElmiOK Moss22.0417.14
Alexa FlynFredrikstad SK21.5117.04
Elise HaugeSarpsborg OL16.5813.15
Live Ek HedlundTrøsken IL25.1119.40
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL33.0125.47
Elle  JakobsenOK Moss44.2334.40
Ingrid Johanne RingsrudFredrikstad SK30.4824.03
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK14.2611.16
Henrik Riddervold KahrsFredrikstad SK26.2420.37
Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK15.5712.27
Lucas Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken IL28.0421.55
Macus Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken IL27.5921.51
Signe KjerkreitTrøsken IL36.1728.20
Tora Marie KjerkreitTrøsken IL36.1728.20
Mira LundsrudOK Moss20.2916.00
Solan LøkenOK Moss20.0715.42
Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL27.1021.13
Mia PedersenOK Moss30.2423.45
Theo PedersenOK Moss30.4524.01
Ellen Marie RingsrudFredrikstad SK30.0423.29
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK19.0814.56
Arond Rostveit ElmiOK Moss15.4612.19
Aksel SolbergFredrikstad SK12.259.42
Trym StrømbergFredrikstad SK24.2719.06
Ella Mathilde  ThuveFredrikstad SK24.2419.03
Mikkel BjørnsonTrøsken ILikke startet
Dag BrenåsVarteig OLikke startet

D -10

1 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK10.398.19
India.. HaavaldsenHalden SK23.5818.43
Elise Holm NedrebøOK Moss16.2112.46
Tuva LundsrudOK Moss22.1017.19
Olivia RoskifteOK Moss32.4725.36

D 11-12

1 840 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK14.417.58
2Sofie Holm NedrebøOK Moss17.23+2.429.26
3Ingrid SteinslandFredrikstad SK18.38+3.5710.07
4Emma Aune JakobsenOK Moss19.07+4.2610.23
5Erle Elise WoldOK Moss20.53+6.1211.20
6Malin Husebye AamodtFredrikstad SK22.16+7.3512.06
7Thea KvalheimHalden SK22.47+8.0612.22
8Erle WetterhusOK Moss23.28+8.4712.45
9Guro OttesenFredrikstad SK27.36+12.5515.00
10Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK28.24+13.4315.26
11Betina ArnesenFredrikstad SK37.20+22.3920.17

D 13-14

2 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK21.158.04
2Erika Lind-LarsenOK Moss23.42+2.279.00
3Julie BrenåsVarteig OL27.49+6.3410.34
4Elma Sagli GudimIndre Østfold OK29.45+8.3011.18
5Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL34.13+12.5813.00
6Åse Valero KjerkreitHalden SK34.46+13.3113.13
7Viola VedvikOK Moss39.04+17.4914.51
8Sigrid HaugeSarpsborg OL48.21+27.0618.23
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert

D 15-16

3 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida Hovgaard EisvangOK Moss31.199.49
2Emma Helene OlsenHalden SK33.25+2.0610.28
3Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL33.34+2.1510.31
4Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK33.44+2.2510.34
5Amalie LøkkebergFredrikstad SK35.19+4.0011.04
6Julie Sophie WoldOK Moss35.32+4.1311.08
7Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK37.39+6.2011.48

D 17-20

3 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenFossum IF36.439.32
2Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK56.48+20.0514.45

H -10

1 280 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon BryggenHalden SK16.1012.37
Anders Rostveit ElmiOK Moss15.4312.16
Cornelius Gjerlaugsen KvevikFredrikstad SK12.229.39
Halvor Ek HedlundTrøsken IL16.2112.46
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK10.258.08
Isak SolbergFredrikstad SK10.498.27
Sondre StrømbergFredrikstad SK15.2011.58
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL13.3810.39
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK9.477.38
Ville Emil WingstedtHalden SK8.286.36
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILdiskvalifisert
Trym BreimoOK Mossbrutt

H 11-12

1 840 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selmer LøkenOK Moss17.109.19
2Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL18.40+1.3010.08
3Alvar VedvikOK Moss20.29+3.1911.07
4Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL22.21+5.1112.08
5Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK24.15+7.0513.10
6Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL25.53+8.4314.04
7Akesl SandvikHalden SK27.39+10.2915.01
8Oskar RoskifteOK Moss29.19+12.0915.55
9Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL38.55+21.4521.09
10Anders Hovgaard EisvangOK Moss41.48+24.3822.43
11Ludvig SpydevoldVarteig OL46.45+29.3525.24

H 13-14

2 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK18.407.05
2Audun NordbyFredrikstad SK22.55+4.158.42
3Martin BryggenHalden SK23.11+4.318.48
4Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK27.33+8.5310.28
5Sivert FinstadFredrikstad SK28.52+10.1210.58
6Elias MosebekkHalden SK29.38+10.5811.16
7Eivind ImrikFredrikstad SK29.43+11.0311.17
8Birk BreimoOK Moss31.06+12.2611.49
9Sverre SandvikHalden SK31.08+12.2811.50
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLikke startet

H 15-16

3 190 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss19.576.15
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK21.35+1.386.45
3Sondre LadimOK Moss23.00+3.037.12
4Herman Lien BackstrømHalden SK23.13+3.167.16
5Peder HaugaardHalden SK25.32+5.358.00
6Jonathan EylertsenHalden SK29.17+9.209.10
7Peder BryggenHalden SK31.25+11.289.50
8Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss31.35+11.389.54
9Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL33.53+13.5610.37

H 17-20

3 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre OttesenFredrikstad SK26.126.48
2Runar Saur ModahlFredrikstad SK28.21+2.097.21
3Christopher LadimOK Moss31.45+5.338.14
4Alf Kristian HelleHalden SK34.42+8.309.00
5Eirik ImrikFredrikstad SK38.33+12.2110.00

D 10-20 Utvikling

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne SiggerudSarpsborg OL24.0113.03
2Josefin EylertsenHalden SK28.43+4.4215.36
3Jenny SiggerudSarpsborg OL30.18+6.1716.28
Mathilde KlausenFredrikstad SKikke startet

H 10-20 Utvikling

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Balder Hasvik LarsenHalden SK13.147.11
2Jacob EylertsenHalden SK28.48+15.3415.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor