Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Snertingdalsløpet 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Snertingdalsløpet 2019
Arrangørorganisasjon: Snertingdal IF Orientering
Dato: lørdag 31 august 2019

D40

5 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit BergsetGjø-Vard OL1.12.1714.25
2Terese SyljuåsenRingsaker OK1.14.27+2.1014.51
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLdiskvalifisert

D50

4 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marit BordalRingsaker OK52.3011.35
2Hege SolerødGjø-Vard OL58.58+6.2813.01
3Vanja StaffOL Toten-Troll1.03.10+10.4013.56
4Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL1.12.36+20.0616.01
Angela ZindelOLG Churdiskvalifisert
Ane BjørnsgaardLillehammer OKikke startet

D60

3 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliGjø-Vard OL54.4015.29
2Lill Ramberg SkappelLillehammer OK1.03.56+9.1618.06

D70

3 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea ForbergRond OL1.01.2317.23
2Liv FeiringHamar OK1.09.09+7.4619.35
3Marit TyldumRudsbygd IL1.17.40+16.1722.00

H40

6 060 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders SollienOL Toten-Troll58.299.39
2Håvard TelstøIL Vindbjart59.32+1.039.49
3Sigmund HansenGjø-Vard OL1.01.40+3.1110.10
4Håvard KvammeOL Toten-Troll1.03.27+4.5810.28
5Øyvind LienGjø-Vard OL1.04.41+6.1210.40
6Adrian PuntschartOLG Chur1.05.31+7.0210.48
7Martin ØhmanGjø-Vard OL1.05.36+7.0710.49
8Even ErlienGjø-Vard OL1.15.02+16.3312.22
9Trond  FlaskerudOL Toten-Troll1.15.43+17.1412.29

H50

5 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FrøislandVang OL52.4510.31
2Stein Arne NegårdVang OL55.42+2.5711.07
3Arnt Oluf EideGjø-Vard OL57.01+4.1611.22
4Are StrandlieGjø-Vard OL58.00+5.1511.34
5Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.01.26+8.4112.15
6Arne ArnesenHamar OK1.05.59+13.1413.10
7Svein ThorsbergGrue IL1.30.42+37.5718.06

H60

4 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadRøros IL48.3510.43
2Arnfinn PedersenGjø-Vard OL53.02+4.2711.42
3Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.07.09+18.3414.49

H70

3 530 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn  PrestsæterLillehammer OK52.4414.56
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering53.53+1.0915.15
3Terje MalmHamar OK59.21+6.3716.48
4Trond FeiringHamar OK1.03.28+10.4417.58
5Tormod DahlenRingerike OL1.09.49+17.0519.46
6Øystein SkappelLillehammer OK1.24.24+31.4023.54
Tormod PrestrudRudsbygd ILikke startet

N - åpen

1 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orienteringfullført
Markus  FinsandLillehammer OKfullført
Daniel SkistadGjø-Vard OLfullført
Elena ØversveenSnertingdal IF Orienteringfullført

D 9-10

1 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering56.0129.10
Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering52.2827.19

D 11-12

1 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL23.1712.00
2Therese HolmenSnertingdal IF Orientering45.04+21.4723.13
3Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL45.56+22.3923.40

D 13-14

3 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

5 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne FrøislandVang OL2.00.5424.07
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

D 17-

6 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.25.1814.04
2Charlotte EideGjø-Vard OL1.54.37+29.1918.54

D 17-B

4 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.01.3013.40
2May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.06.46+5.1614.50
3Liv Gjertrud TelstøIL Vindbjart1.26.22+24.5219.11
4Elin FøyenEidskog OL1.27.02+25.3219.20

D 17-C

3 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Caroline EideGjø-Vard OL1.18.1122.01
2Solfrid Drogseth HøieGjø-Vard OL1.20.21+2.1022.38
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OLikke startet
Celine VistedGjø-Vard OLikke startet

H 11-12

1 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes HøieGjø-Vard OL23.2512.04
2Amund SolumRond OL23.59+0.3412.21
3Lars FlaskerudOL Toten-Troll35.39+12.1418.22
Josef ÖhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-14

3 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL41.5412.15
2Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll50.45+8.5114.50
3Mats  LigaardenGjø-Vard OL52.29+10.3515.20
4Erik WallinSnertingdal IF Orientering1.01.20+19.2617.56
5Amund FlaskerudOL Toten-Troll1.06.15+24.2119.22

H 15-16

6 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL53.528.53
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.08.31+14.3911.18

H 17-

6 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL57.208.25
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.32.03+34.4313.31
Sondre Sande GullordNydalens SKikke startet

H 17-B

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Philip FøyenEidskog OL47.3210.33
2Håvard HøieGjø-Vard OL1.24.20+36.4818.44
3Olav HovdelienSnertingdal IF Orientering1.43.30+55.5823.00

H 17-C

3 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HaugenRingsaker OK49.2213.54
2Lars  FinsandLillehammer OK57.55+8.3316.18

H 80-

3 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon TyldumRudsbygd IL58.2016.31
2Jon Vegard LundeLillehammer OK1.10.09+11.4919.52

Utvikling C

1 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL38.1719.44
0Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering26.3013.39
0Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering52.5327.15
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

Utvikling B

3 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kaja Skappel  HalvorsrudLillehammer OK1.19.4323.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor