Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang Østfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang Østfold
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: søndag 1 september 2019

N-åpen

1 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Andreas Aaserød StaffNOTEAM34.5418.22
0Troy Victor StoksethHalden SK21.5811.33
0Emil RoholdtOK Moss30.4616.11
0Oliver RoholdtOK Moss30.2616.01
0Maja Dyrlie AndersenVarteig OL45.0023.41
0Christian Alexander AmundsenTrøsken IL49.1625.55
0Solan LøkenOK Moss1.00.5432.03
0Enya Marie LarsenVarteig OL45.0723.44
0Mira LundsrudOK Moss43.0922.42
0Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK26.5414.09
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss30.4016.08
0Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK40.1721.12

D 9-10

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vilma DanevadFredrikstad SK23.5911.25
0Tuva LundsrudOK Moss41.0219.32
0Elise Holm NedrebøOK Moss40.3519.19

D 11-12

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK18.037.31
2Jenny DanevadFredrikstad SK24.15+6.1210.06
3Sofie Holm NedrebøOK Moss26.50+8.4711.10
4Erle Elise WoldOK Moss34.11+16.0814.14
5Malin Husebye AamodtFredrikstad SK53.14+35.1122.10
Eline Noelia LarsenVarteig OLdiskvalifisert

D 13-14

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK45.2512.36
2Marie ScheeleNydalens SK46.12+0.4712.50
3Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL47.13+1.4813.06
4Mari AarsethNydalens SK51.54+6.2914.25
5Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL53.22+7.5714.49
6Elma Sagli GudimIndre Østfold OK57.45+12.2016.02
Pauline MyklebustIL Kollikke startet
Sigrid Schmitt GranHalden SKikke startet
Julie BrenåsVarteig OLikke startet

D 15-16

4 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK50.5810.24
2Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK58.18+7.2011.53
3Emma Helene OlsenHalden SK1.00.05+9.0712.15
4Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL1.02.04+11.0612.39
Julie Sophie WoldOK Mossdiskvalifisert

D 17-18

6 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK1.01.2610.04
2Kristine Eide RappRaumar Orientering1.09.21+7.5511.22
3Marie Lindløv JensenOK Moss1.37.20+35.5415.57

D 19-20

6 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1.12.5911.57

D 21-

7 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit KahrsFredrikstad SK1.08.018.50
2Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.08.29+0.288.53
3Iliana IlievaHalden SK1.11.04+3.039.13
4Bodil HelgerudHalden SK1.11.18+3.179.15
5Linda SolbergFredrikstad SK1.16.13+8.129.53

D 40-

4 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK45.229.15
2Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK48.52+3.309.58
3Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK1.01.55+16.3312.38
4Cathrine LillestrandTrøsken IL1.07.38+22.1613.48
Heidi StoksethHalden SKdiskvalifisert
Guro BryggenHalden SKikke startet
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SKikke startet

D 50-

3 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL41.5910.45
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering51.59+10.0013.19
3Ingrid Eide RappRaumar Orientering1.01.26+19.2715.45
4Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.03.33+21.3416.17
5Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.07.56+25.5717.25
6Heidi BørstadSarpsborg OL1.23.24+41.2521.23
7Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.24.19+42.2021.37

D 60-

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL38.5611.27
2Unni Strand KarlsenFredrikstad SK53.58+15.0215.52
3Anne SørumIndre Østfold OK58.55+19.5917.19
4Grete BerntsenMåren OK1.07.21+28.2519.48

D 70-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bodil BerbyTrøsken IL1.29.1235.40

H 9-10

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emil MelinFossum IF23.2011.06
0Isak SolbergFredrikstad SK19.479.25
0Simen ÅnensenOppsal Orientering23.4011.16
0Trym BreimoOK Moss34.2516.23
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK17.318.20
0Håkon BryggenHalden SK26.2112.32
0Anders Rostveit ElmiOK Moss33.1415.49
Joel Bronebakk JohanssonHalden SKikke startet

H 11-12

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK20.248.30
2Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL22.35+2.119.24
3Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL30.25+10.0112.40
4Mikkel MichelsenFossum IF37.07+16.4315.27
Selmer LøkenOK Mossikke startet

H 13-14

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering30.068.21
2Emil Husebye AamodtFredrikstad SK30.46+0.408.32
3Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL32.44+2.389.05
4Audun NordbyFredrikstad SK42.25+12.1911.46
5Martin BryggenHalden SK48.30+18.2413.28
6Sivert FinstadFredrikstad SK1.12.01+41.5520.00
7Birk BreimoOK Moss1.29.23+59.1724.49

H 15-16

6 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre LadimOK Moss55.289.05
2Alfred BjørnerødOK Moss57.37+2.099.26
3Sigurd Saxe SandvikHalden SK59.23+3.559.44
4Sivert PoppeFredrikstad SK1.05.19+9.5110.42
5Herman Lien BackstrømHalden SK1.12.19+16.5111.51
6Peder BryggenHalden SK1.25.01+29.3313.56
7Christoffer GzylOK Moss1.58.58+1.03.3019.30
8Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL2.05.42+1.10.1420.36
Jonathan EylertsenHalden SKdiskvalifisert
Peder HaugaardHalden SKikke startet
Ludvik SætherFredrikstad SKikke startet

H 17-18

7 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering59.417.39
2Bendik EliassenFredrikstad SK1.03.08+3.278.05
3Sondre OttesenFredrikstad SK1.08.21+8.408.45
4Eivind Berner MyhreFossum IF1.09.06+9.258.51
5Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.14.45+15.049.35
6Eirik ImrikFredrikstad SK1.16.29+16.489.48
7Jakob TorgersenHalden SK1.18.20+18.3910.02
8Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.33.57+34.1612.02
9Alf Kristian HelleHalden SK1.43.36+43.5513.16
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 19-20

7 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Børge BrenåsVarteig OL1.29.5711.40

H 21-

9 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard LucasenFredrikstad SK1.07.486.55
2Øyvind HelgerudHalden SK1.14.32+6.447.36
3Matthieu PuechHalden SK1.17.37+9.497.55
4Mattias KarlssonFredrikstad SK1.22.16+14.288.23
Sveinung SyversenOppsal Orienteringikke startet

H 40-

7 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre ØsthagenFredrikstad SK56.077.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Henrik OttesenFredrikstad SK1.04.01+7.548.12
3Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK1.06.03+9.568.28
4Lacho IlievHalden SK1.09.06+12.598.51
5Johan MichelsenFossum IF1.09.38+13.318.55
6Stefan RingOK Löftan1.11.35+15.289.10
7Anders LundeVarteig OL1.15.17+19.109.39
8Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK1.19.12+23.0510.09
9Thomas LieFredrikstad SK1.21.22+25.1510.25
10Thomas BedinIndre Østfold OK1.24.36+28.2910.50
11Rune BlågestadIndre Østfold OK1.31.23+35.1611.42
Rune ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Øyvind StoksethHalden SKikke startet
Magne SætherFredrikstad SKikke startet

H 50-

5 700 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering48.088.26
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering50.47+2.398.54
3Jan Tore HenriksenNydalens SK51.24+3.169.01
4Geir TorgersenHalden SK55.02+6.549.39
5Egil FuruaBerger og Svelvik OL58.01+9.5310.10
6Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL59.22+11.1410.24
7Dag BrenåsVarteig OL1.02.31+14.2310.58
8Øystein RappRaumar Orientering1.02.52+14.4411.01
9Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.03.26+15.1811.07
10Lars-Ivar AarsethNydalens SK1.03.55+15.4711.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.04.32+16.2411.19
12Finn Henry LillestrandTrøsken IL1.05.06+16.5811.25
13Ole IngesenSarpsborg OL1.08.00+19.5211.55
14Bjørn Axel GranHalden SK1.12.17+24.0912.40
15Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.21.31+33.2314.18
16Per Øivind BraarudHalden SK2.03.40+1.15.3221.41
Guttorm EggeIL GeoFormdiskvalifisert
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet
Terje LarsenHalden SKikke startet

H 60-

3 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sture OttesenIndre Østfold OK38.079.46
2Hallvard FjærLillomarka OL38.34+0.279.53
3Tom A. KarlsenFredrikstad SK38.38+0.319.54
4Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering39.54+1.4710.13
5Martin GranlyLillomarka OL39.55+1.4810.14
6Are EriksenOslostudentenes IK44.24+6.1711.23
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.11+7.0411.35
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLdiskvalifisert
Bent GalborgenIndre Østfold OKikke startet

H 70-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF36.0110.35
2Øivind BergetSarpsborg OL49.33+13.3214.34
3Thor PalmgrenHalden SK49.36+13.3514.35
4Tore AabergIndre Østfold OK53.08+17.0715.37
5Henry SundsetvikGimle IF1.01.28+25.2718.04
6Trygve FosseGimle IF1.15.51+39.5022.18
Trond WettergreenDriv ILdiskvalifisert

H 80-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein KorenOK Moss56.2122.32

Utvikling B

3 600 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Balder Hasvik LarsenHalden SKikke startet

Direkte A

4 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK37.287.38
2Einar ModahlFredrikstad SK58.57+21.2912.01
3Pål AngvollFredrikstad SK59.57+22.2912.14
4Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.02.17+24.4912.42
5Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.08.43+31.1514.01
6Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1.12.50+35.2214.51
Christian SchiveNydalens SKikke startet

Direkte B

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna F. NordbrødenFredrikstad SK48.4213.31
2Lea TaraldsvikVarteig OL58.05+9.2316.08
3Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL59.09+10.2716.25
4Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.00.56+12.1416.55
5Camilla ImrikFredrikstad SK1.01.44+13.0217.08
6Britt Stine StrandFredrikstad SK1.05.13+16.3118.06
7Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.20.51+32.0922.27
8Magne Nord BergIndre Østfold OK1.27.32+38.5024.18
Kjetil JacobsenHamar OKikke startet

Direkte C

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nanna AabyFredrikstad SK29.2012.13
2Stian LillegårdLillomarka OL35.35+6.1514.49
3Geir FinstadFredrikstad SK36.27+7.0715.11
4Johanne LahlumIL GeoForm36.48+7.2815.20
5Liv Edle GrønstadGimle IF53.59+24.3922.29
6Tove TesdalIndre Østfold OK55.02+25.4222.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor