Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsserien løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsserien løp 1
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: tirsdag 30 april 2019

N-åpen

1 520 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK14.559.48
0Cornelius KvevikFredrikstad SK15.3110.12
0Amilie Ek-JacobsenFredrikstad SK26.4217.33
0Ella Aune Rytter JakobsenOK Moss31.2820.42
0Trym Eng InderdalOK Moss31.3120.44
0Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OL31.1420.32
0Anne Elizabeth Fontes AarboVarteig OL33.4322.10
0Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL19.1412.39
0Aksel SolbergFredrikstad SK13.529.07
0Live Ek HedlundTrøsken IL39.0625.43
0Aron Rostveit ElmiOK Moss29.4119.31
0Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK14.559.48
0Mira LundsrudOK Moss29.5019.37
0Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL15.1510.01
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss29.5819.42
0Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL24.0915.53
0Eline PedersenOK Moss26.1417.15
0Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL26.3817.31
0Marius PersenFredrikstad SK13.258.49
0Tora Marie KjerkreitTrøsken IL21.2614.06
0Sanna RylanderOK Moss26.1217.14
0Sofia HansenOK Moss22.0214.29
0Marion Lie RedalenOK Moss26.1617.16
0Trym StrømbergFredrikstad SK15.3610.15
0Elise Holm NedrebøOK Moss29.5719.42
0Signe KjerkreitTrøsken IL23.5815.46
0Mia PedersenOK Moss26.1817.18
0Elise HaugeSarpsborg OL16.0310.33
0Peder KjerkreitTrøsken IL14.549.48
0Håkon BryggenHalden SK15.029.53
0Julie SåheimFredrikstad SK15.5310.26
Solan LøkenOK Mossikke startet
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SKikke startet

D -9-10

1 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK17.5310.46
0Tuva LundsrudOK Moss13.388.12
0India HaavaldsenHalden SK21.5113.09
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK14.558.59
Vilma DanevadFredrikstad SKikke startet
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SKikke startet

D 11-12

1 830 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK18.3910.11
2Emma Aune JakobsenOK Moss23.16+4.3712.42
3Sofie Holm NedrebøOK Moss27.16+8.3714.53
4Erle Elise WoldOK Moss28.32+9.5315.35
5Thea KvalheimHalden SK30.30+11.5116.40
6Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK35.34+16.5519.26
7Malin Husebye AamodtFredrikstad SK39.47+21.0821.44
8Betina ArnesenFredrikstad SK48.59+30.2026.46

D 13-14

2 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika Lind-LarsenOK Moss30.4112.25
2Sigrid Schmitt GranHalden SK32.47+2.0613.16
3Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL33.24+2.4313.31
4Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK34.32+3.5113.58
5Elma Sagli GudimIndre Østfold OK38.32+7.5115.36
6Sigrid HaugeSarpsborg OL52.05+21.2421.05
7Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK1.15.57+45.1630.44

D 15-16

3 410 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK39.3011.35
2Embla ØvretveitFredrikstad SK40.15+0.4511.48
3Frida Hovgaard EisvangOK Moss43.36+4.0612.47
4Julie Sophie WoldOK Moss44.31+5.0113.03
5Amalie LøkkebergFredrikstad SK48.39+9.0914.16
6Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK55.41+16.1116.19
7Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL57.33+18.0316.52
8Emma Helene OlsenHalden SK1.05.30+26.0019.12

D 17-20

3 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora GjølsjøOK Moss33.419.09
2Marie Lindløv JensenOK Moss46.56+13.1512.45
3Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK53.20+19.3914.29

H 9-10

1 660 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sondre Davidsen HåvakOK Moss21.3312.58
0Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL21.2112.51
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK17.1110.21
0Anders Rostveit ElmiOK Moss15.009.02
0Isak SolbergFredrikstad SK19.1611.36
0Trym BreimoOK Moss29.4817.57
0Sondre StrømbergFredrikstad SK15.209.14
0Ville Emil WingstedtHalden SK11.246.52
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL36.5722.15

H 11-12

1 830 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selmer LøkenOK Moss19.1910.33
2Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL28.18+8.5915.27
3Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK34.17+14.5818.44
4Alvar EvensenOK Moss34.52+15.3319.03
5Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL44.23+25.0424.15
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet

H 13-14

2 470 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK26.0010.31
2Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL26.14+0.1410.37
3Elias MosebekkHalden SK30.50+4.5012.28
4Audun NordbyFredrikstad SK33.37+7.3713.36
5Martin BryggenHalden SK37.46+11.4615.17
6Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK38.40+12.4015.39
7Birk BreimoOK Moss51.43+25.4320.56
Elias ThoresenHalden SKdiskvalifisert
Sverre SandvikHalden SKikke startet

H 15-16

3 410 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss27.087.57
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK28.35+1.278.22
3Herman Lien BackstrømHalden SK31.04+3.569.06
4Tor Erling GjølsjøOK Moss35.43+8.3510.28
5Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK36.27+9.1910.41
6Jonathan EylertsenHalden SK37.58+10.5011.08
7Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss45.53+18.4513.27
8Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL48.39+21.3114.16
9Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK52.22+25.1415.21
10Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK52.31+25.2315.24
Ludvik SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
Sondre LadimOK Mossdiskvalifisert

H 17-20

3 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss38.3010.27
2Alf Kristian HelleHalden SK46.53+8.2312.44
Linus BjørkeHalden SKdiskvalifisert

D 10-20 Utvikling

1 890 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viola VedvikOK Moss36.1419.10
2Josefin EylertsenHalden SK42.12+5.5822.19
3Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss49.48+13.3426.20
4Ida HeinOK Moss49.49+13.3526.21

H 10-20 Utvikling

1 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Balder Hasvik LarsenHalden SK22.4312.01
2Sivert FinstadFredrikstad SK25.19+2.3613.23
3Eivind ImrikFredrikstad SK30.37+7.5416.11
4Jacob EylertsenHalden SK41.13+18.3021.48
5Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss53.04+30.2128.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival