Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sandefjord Christmas City Race

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sandefjord Christmas City Race
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 12 desember 2018

D-lang

5 790 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL40.146.56
2Hanne VassendPorsgrunn OL40.53+0.397.03
3Kine GulliksenBækkelagets SK42.56+2.427.24
4Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK46.34+6.208.02
5Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL47.06+6.528.08
6Hilde VassendPorsgrunn OL50.23+10.098.42
7Marianne Bruun LienSandefjord TIF50.26+10.128.42
8Ingrid MobråthenBotne SK53.12+12.589.11
9Tone StoklandSandefjord OK54.19+14.059.22
10Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK55.35+15.219.35

H-lang

5 790 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK32.155.34
2Sindre R HoltHedrum OL33.34+1.195.47
3Jørn SundbyLarvik OK36.09+3.546.14
4Viljan van RaaijHedrum OL37.37+5.226.29
5Halvard KornmoPorsgrunn OL39.26+7.116.48
6Kristoffer FjæreHedrum OL41.42+9.277.12
7Henrik R HoltHedrum OL42.13+9.587.17
8Anders Kristian HoltHedrum OL42.20+10.057.18
9Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL42.32+10.177.20
10Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL42.34+10.197.21
11Jonas EikåsSandefjord OK43.42+11.277.32
12Ludvig JohnsenHedrum OL43.51+11.367.34
13Tom KristensenLarvik OK44.04+11.497.36
14Audun BrevikStokke IL44.12+11.577.38
15Bjørnar OlsrødStokke IL44.49+12.347.44
16Martin AskeAndebu IL45.23+13.087.50
17Per Olav GulbrandsenLarvik OK45.54+13.397.55
18Sturle FurlandSandefjord OK46.55+14.408.06
19Bjørn Richard KirsteSkien OK47.14+14.598.09
20Jørgen FjæreHedrum OL49.04+16.498.28
20Jon SkriubakkenPorsgrunn OL49.04+16.498.28
22Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL50.19+18.048.41
23Eelco van RaaijHedrum OL50.27+18.128.42
24Espen JohnsenHedrum OL51.25+19.108.52
25Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL51.44+19.298.56
26Jørgen LienSandefjord TIF52.20+20.059.02
27Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL53.48+21.339.17
Theodor BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
Martin Mehlum HasleSandefjord OKikke startet
Iver RingheimLarvik OKikke startet

D-mellom

4 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL44.299.35
2Wenche EikåsSandefjord OK48.45+4.1610.30
3Ingvild EckdahlOK Horten48.59+4.3010.33
4Elin GravningenStokke IL55.18+10.4911.55
5Hilde KløvstadSandefjord OK56.12+11.4312.06

H-mellom

4 640 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK31.116.43
2Lars FremstadLarvik OK33.20+2.097.11
3Jan SkrettebergStokke IL35.24+4.137.37
4Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn35.40+4.297.41
5Espen RaastadSkien OK39.52+8.418.35
6Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL40.07+8.568.38
7Hallgeir BrevikStokke IL40.34+9.238.44
8Tom SagaSkien OK41.37+10.268.58
9Tom SvanbergNOTEAM41.44+10.338.59
10Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL42.39+11.289.11
11Magns BrodinPorsgrunn OL43.31+12.209.22
12Bjørn LiePorsgrunn OL43.54+12.439.27
13Andreas MarthinsOK Horten43.55+12.449.27
14Helge FossheimHedrum OL48.06+16.5510.21
15Harald OmlandSkien OK48.41+17.3010.29
16Elling AakreAndebu IL48.58+17.4710.33
17Magne KløveStokke IL50.35+19.2410.54
18Ragnar Niemi BergStokke IL50.41+19.3010.55
19Ole JohanssonPorsgrunn OL50.43+19.3210.55
20Morten AndresenOK Skeidi50.55+19.4410.58
21Martin NaufHedrum OL54.09+22.5811.40
22Trond FossSandefjord OK55.32+24.2111.58
23Eivind ElverumOK Horten1.07.43+36.3214.35
Kristian Juel johannessenHedrum OLdiskvalifisert

D-kort

2 750 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Hynne FjæreHedrum OL25.339.17
2Astrid BrevikStokke IL26.36+1.039.40
3Turid VongravenSkien OK30.59+5.2611.16
4Katrine van RaaijHedrum OL31.18+5.4511.22
5Elin BordøyHedrum OL32.08+6.3511.41
6Eirunn HiisStokke IL32.30+6.5711.49
7Rita RaastadSkien OK32.39+7.0611.52
8Margareta BrynhildsenStokke IL32.54+7.2111.57
9Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL41.18+15.4515.01
10May NordkveldeNOTEAM41.49+16.1615.12
11Elisabeth RødAndebu IL42.05+16.3215.18
12Eli KlovningPorsgrunn OL48.20+22.4717.34
Sigrid Bakken HamreLarvik OKikke startet
Hanna JohanssonHedrum OLikke startet

H-kort

2 750 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL22.568.20
2Niclas GunnerødStokke IL23.52+0.568.40
3Ernst HiisStokke IL24.15+1.198.49
4Ragnar HillestadLardal OL25.32+2.369.17
5Kay JørgensenPorsgrunn OL26.18+3.229.33
6Kenneth DybvikStokke IL30.58+8.0211.15
7Martin DybvikStokke IL31.42+8.4611.31
8Magne KlovningPorsgrunn OL32.00+9.0411.38
9Rolf LyePorsgrunn OL32.01+9.0511.38
10Per Dag NordkveldeHedrum OL32.41+9.4511.53
11Eilef LandsverkSkien OK35.22+12.2612.51
12Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn49.11+26.1517.53
Ole Johnny BråthenLierbygda OLdiskvalifisert
Per Øystein AndersenLarvik OKikke startet
Arild BrevikStokke ILikke startet
Stig SkogekkerHedrum OLikke startet
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKikke startet

C-Åpen

2 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL16.006.55
2Daniella GjoneSandefjord OK17.10+1.107.25
3Sindre FurlandSandefjord OK17.33+1.337.35
4Kristin JohanssonHedrum OL20.09+4.098.43
5Theo Solberg FredheimSandefjord OK22.54+6.549.54
6Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL35.04+19.0415.10
Malin Sjøvold JohnsenLarvik OKikke startet

N-Åpen

1 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jens G. DybvikStokke IL14.089.10
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK17.5611.38
0Ludvik HiisStokke IL18.2711.58
0Teodor HiisStokke IL23.2015.09
0Emanel LilleoldStokke IL15.2510.00
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL12.117.54
0Sturla SigurdssonStokke IL15.239.59
0Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL20.5713.36
0Magnus Veum SkrettebergStokke IL23.2115.09
Alexander DybvikStokke ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor