Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 25 august 2019

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Andebu IL 1H50 (7)1.23.03+17.34
1. Ragnar Niemi Berg20.266+5.0420.266+5.04
2. Elling Aakre20.495+4.1641.1560+9.20+4.16
3. Ragnar Niemi Berg21.524+6.171.03.075-1+13.00+3.40
4. Elling Aakre19.565+4.441.23.0350+17.34+4.34

Hedrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Hedrum OL 3H17 (23)46.29
1. Sindre R Holt11.134+4.3711.134+4.37
2. Viljan van Raaij12.254+1.0423.383-1+3.38-0.59
3. Sindre R Holt11.162+1.0234.541-2-3.38
4. Viljan van Raaij11.354+1.0246.29100.00
2Hedrum OL 1H50 (7)1.07.15+1.46
1. Roger Lysnes15.22115.221
2. Espen Johnsen16.33131.55100.00
3. Martin Nauf18.433+3.0850.382+1+0.31+0.31
4. Espen Johnsen16.373+1.251.07.1520+1.46+1.15
8Hedrum OL 2D13-16 (10)1.18.20+23.10
1. Iril Ringheim20.149+6.0920.149+6.09
2. Annika van Raaij20.108+6.1040.248-1+12.17+6.08
3. Iril Ringheim18.528+5.0059.1680+17.06+4.49
4. Annika van Raaij19.047+6.231.18.2080+23.10+6.04
13Hedrum OL 1D17 (14)1.33.15+39.27
1. Kristin Tørnes Alfredsen24.2413+11.0224.2413+11.02
2. Torill Hynne Fjære20.3812+6.3245.02130+17.26+6.24
3. Kristin Tørnes Alfredsen27.1013+13.531.12.12130+31.19+13.53
4. Torill Hynne Fjære21.0313+8.081.33.15130+39.27+8.08
16Hedrum OL 1H17 (23)56.20+9.51
1. Jarle Lysnes13.5714+7.2113.5714+7.21
2. Ludvig Johnsen14.1513+2.5428.1216+2+8.12+0.51
3. Jarle Lysnes14.0314+3.4942.15160+7.21-0.51
4. Ludvig Johnsen14.0518+3.3256.20160+9.51+2.30
19Hedrum OL 2H17 (23)1.01.26+14.57
1. Jørgen Fjære15.3019+8.5415.3019+8.54
2. Anders Kristian Holt15.0318+3.4230.3318-1+10.33+1.39
3. Jørgen Fjære14.2317+4.0944.5619+1+10.02-0.31
4. Anders Kristian Holt16.3022+5.571.01.26190+14.57+4.55
Hedrum OL 4H17 (23)diskvalifisert
1. Kristoffer Fjærediskvalifisertdiskvalifisert
2. Henrik R Holtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kristoffer Fjærediskvalifisertdiskvalifisert
4. Henrik R Holtdiskvalifisertdiskvalifisert

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10IL Hauken 1H13-16 (11)1.50.48+57.32
1. Henrik Repstad Storemyr20.359+7.4220.359+7.42
2. Ole Magnus Repstad Storemyr39.4410+27.201.00.1910+1+32.52+25.10
3. Henrik Repstad Storemyr16.578+4.551.17.16100+36.11+3.19
4. Ole Magnus Repstad Storemyr33.3210+22.241.50.48100+57.32+21.21

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Kongsberg OL 1H13-16 (11)53.54+0.38
1. Arne Bergan13.543+1.0113.543+1.01
2. Johan Eger13.412+1.1727.352-1+0.08-0.53
3. Arne Bergan13.303+1.2841.051-1-0.08
4. Johan Eger12.493+1.4153.542+1+0.38+0.38
3Kongsberg OL 1H17 (23)48.27+1.58
1. Rolf Trygve Haug11.435+5.0711.435+5.07
2. Vetle Drage11.382+0.1723.212-3+3.21-1.46
3. Rolf Trygve Haug13.4712+3.3337.085+3+2.14-1.07
4. Vetle Drage11.192+0.4648.273-2+1.58-0.16
Kongsberg OL 2H13-16 (11)diskvalifisert
1. Andreas Myrvold Skovlystdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Halvor Løkendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Andreas Myrvold Skovlystdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Halvor Løkendiskvalifisertdiskvalifisert

Konnerud IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 1D17 (14)53.48
1. Jenny Baklid13.22113.221
2. Andrea Ranvik14.142+0.0827.36100.00
3. Jenny Baklid13.17140.53100.00
4. Andrea Ranvik12.55153.48100.00
2Konnerud IL 2D17 (14)57.03+3.15
1. Nora Småge Hilsen15.285+2.0615.285+2.06
2. Anniken Ranvik14.06129.342-3+1.58-0.08
3. Nora Småge Hilsen14.123+0.5543.463+1+2.53+0.55
4. Anniken Ranvik13.172+0.2257.032-1+3.15+0.22
3Konnerud IL 1H50 (7)1.11.44+6.15
1. Isa Heggedal16.132+0.5116.132+0.51
2. Bjørn Baklid19.054+2.3235.184+2+3.23+2.32
3. Isa Heggedal17.182+1.4352.363-1+2.29-0.54
4. Bjørn Baklid19.084+3.561.11.4430+6.15+3.46
7Konnerud IL 1D13-16 (10)1.06.31+11.21
1. Hedda Spangberg16.186+2.1316.186+2.13
2. Martine Gjermstad Pettersen17.496+3.4934.077+1+6.00+3.47
3. Hedda Spangberg15.576+2.0550.0470+7.54+1.54
4. Martine Gjermstad Pettersen16.275+3.461.06.3170+11.21+3.27
8Konnerud IL 3D17 (14)1.07.06+13.18
1. Ingvild Langeggen15.234+2.0115.234+2.01
2. Amanda Skyttersæter Saugerud18.3310+4.2733.567+3+6.20+4.19
3. Ingvild Langeggen15.246+2.0749.206-1+8.27+2.07
4. Amanda Skyttersæter Saugerud17.4611+4.511.07.068+2+13.18+4.51

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lardal OL 1D13-16 (10)55.10
1. Eline Schjerven14.072+0.0214.072+0.02
2. Kristin Melby Jacobsen14.00128.071-1-0.02
3. Eline Schjerven14.032+0.1142.10100.00
4. Kristin Melby Jacobsen13.002+0.1955.10100.00
5Lardal OL 1D17 (14)1.02.01+8.13
1. Ingrid Mobråthen15.073+1.4515.073+1.45
2. Mina Schjerven16.347+2.2831.415+2+4.05+2.20
3. Ingrid Mobråthen14.144+0.5745.5550+5.02+0.57
4. Mina Schjerven16.067+3.111.02.0150+8.13+3.11

Larvik OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Larvik OK 1H11-12 (6)50.36+9.24
1. Kristian Kaupang Lye20.252+4.5920.252+4.59
2. Christopher David Eriksen30.112+9.4350.3620+9.24+4.25
3Larvik OK 1D17 (14)57.44+3.56
1. Ingrid Undstad14.182+0.5614.182+0.56
2. Karina Nordrum Stokkenes15.445+1.3830.023+1+2.26+1.30
3. Ingrid Undstad13.382+0.2143.402-1+2.47+0.21
4. Elin Bjerva14.043+1.0957.443+1+3.56+1.09
6Larvik OK 1D13-16 (10)1.06.09+10.59
1. Maren Sofie Fremstad14.433+0.3814.433+0.38
2. Pernille Zagar19.027+5.0233.456+3+5.38+5.00
3. Maren Sofie Fremstad14.324+0.4048.175-1+6.07+0.29
4. Pernille Zagar17.526+5.111.06.096+1+10.59+4.52
7Larvik OK 2D17 (14)1.06.06+12.18
1. Martine Topstad17.469+4.2417.469+4.24
2. Ida Sofie Hjortland16.246+2.1834.1090+6.34+2.10
3. Martine Topstad16.287+3.1150.387-2+9.45+3.11
4. Ida Sofie Hjortland15.285+2.331.06.0670+12.18+2.33
7Larvik OK 1H17 (23)50.28+3.59
1. Robert Rognli12.2810+5.5212.2810+5.52
2. Jørgen Frøyd13.5711+2.3626.25100+6.25+0.33
3. Iver Ringheim11.466+1.3238.119-1+3.17-3.08
4. Robert Rognli12.176+1.4450.287-2+3.59+0.42
11Larvik OK 3D17 (14)1.14.45+20.57
1. Hanna Johansson19.5812+6.3619.5812+6.36
2. Lise Horntvedt18.069+4.0038.0411-1+10.28+3.52
3. Hanna Johansson19.0711+5.5057.11110+16.18+5.50
4. Lise Horntvedt17.349+4.391.14.45110+20.57+4.39
Larvik OK 1D11-12 (3)diskvalifisert
1. Ingvild Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ana Zagar Nesdiskvalifisertdiskvalifisert

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Notodden OL 1H50 (7)1.05.29
1. Jørn Myrland17.104+1.4817.104+1.48
2. Sveinung Rekaa17.223+0.4934.322-2+2.37+0.49
3. Jørn Myrland15.35150.071-1-2.37
4. Sveinung Rekaa15.222+0.101.05.29100.00
12Notodden OL 2H17 (23)52.48+6.19
1. Åsmund Slokvik12.5211+6.1612.5211+6.16
2. Robert Fredriksen13.419+2.2026.33110+6.33+0.17
3. Åsmund Slokvik13.168+3.0239.49110+4.55-1.38
4. Robert Fredriksen12.599+2.2652.4812+1+6.19+1.24
13Notodden OL 1H17 (23)53.55+7.26
1. Jakob Schia Løe15.1618+8.4015.1618+8.40
2. Petter Løe11.21126.3712-6+6.37-2.03
3. Jakob Schia Løe14.0113+3.4740.38120+5.44-0.53
4. Petter Løe13.1712+2.4453.5513+1+7.26+1.42

OL Tønsberg og omegn

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Tønsberg og omegn 1H11-12 (6)41.12
1. Henrik Mathisen20.444+5.1820.444+5.18
2. Wilmer Hansson20.28141.121-3-5.18
2OL Tønsberg og omegn 1H17 (23)48.11+1.42
1. Oliver Østby11.435+5.0711.435+5.07
2. Morten Krona Haflan13.217+2.0025.0450+5.04-0.03
3. Oliver Østby11.405+1.2636.444-1+1.50-3.14
4. Morten Krona Haflan11.273+0.5448.112-2+1.42-0.08
4OL Tønsberg og omegn 1D13-16 (10)1.01.45+6.35
1. Maria Grovan18.068+4.0118.068+4.01
2. Mathea Gløersen14.022+0.0232.085-3+4.010.00
3. Maria Grovan16.567+3.0449.046+1+6.54+2.53
4. Mathea Gløersen12.4111.01.454-2+6.35-0.19
4OL Tønsberg og omegn 1H50 (7)1.18.55+13.26
1. Roar Mathisen16.273+1.0516.273+1.05
2. Hans Stordal21.486+5.1538.155+2+6.20+5.15
3. Odd Harald Nilsen25.286+9.531.03.436+1+13.36+7.16
4. Roar Mathisen15.1211.18.554-2+13.26-0.10
6OL Tønsberg og omegn 1D17 (14)1.05.06+11.18
1. Lene Loftesnes17.5210+4.3017.5210+4.30
2. Tonje Rasmussen15.154+1.0933.076-4+5.31+1.01
3. Lene Loftesnes17.3710+4.2050.448+2+9.51+4.20
4. Tonje Rasmussen14.224+1.271.05.066-2+11.18+1.27
6OL Tønsberg og omegn 2H17 (23)50.23+3.54
1. Jakob Hjelseth11.567+5.2011.567+5.20
2. Vetle Mathisen13.4510+2.2425.418+1+5.41+0.21
3. Jakob Hjelseth12.107+1.5637.517-1+2.57-2.44
4. Vetle Mathisen12.327+1.5950.236-1+3.54+0.57
7OL Tønsberg og omegn 1H13-16 (11)1.10.06+16.50
1. Lars Loftesnes Kaupang18.237+5.3018.237+5.30
2. Sindre Mathisen16.286+4.0434.5170+7.24+1.54
3. Lars Loftesnes Kaupang18.329+6.3053.2370+12.18+4.54
4. Sindre Mathisen16.438+5.351.10.0670+16.50+4.32
9OL Tønsberg og omegn 2D13-16 (10)1.26.10+31.00
1. Mari Loftesnes Kaupang21.1010+7.0521.1010+7.05
2. Ane Mathisen24.589+10.5846.08100+18.01+10.56
3. Lerke Hjelseth20.0510+6.131.06.13100+24.03+6.02
4. Mari Loftesnes Kaupang19.579+7.161.26.109-1+31.00+6.57
9OL Tønsberg og omegn 5H17 (23)51.30+5.01
1. Mathias Gløersen6.3616.361
2. Gløer Gløersen13.248+2.0320.00100.00
3. Mathias Gløersen17.5521+7.4137.558+7+3.01+3.01
4. Gløer Gløersen13.3514+3.0251.309+1+5.01+2.00
12OL Tønsberg og omegn 2D17 (14)1.21.51+28.03
1. Julie Eikeland17.5711+4.3517.5711+4.35
2. Anny Horge Rogne23.3613+9.3041.3312+1+13.57+9.22
3. Anne-Berit Rasmussen20.5512+7.381.02.28120+21.35+7.38
4. Julie Eikeland19.2312+6.281.21.51120+28.03+6.28
17OL Tønsberg og omegn 3H17 (23)57.01+10.32
1. Sondre Evensen13.4713+7.1113.4713+7.11
2. Trond Evensen15.5820+4.3729.4517+4+9.45+2.34
3. Sondre Evensen13.2211+3.0843.07170+8.13-1.32
4. Trond Evensen13.5415+3.2157.01170+10.32+2.19
22OL Tønsberg og omegn 4H17 (23)1.16.45+30.16
1. Johnny Mathisen16.1921+9.4316.1921+9.43
2. Amalie Mathisen23.3222+12.1139.5122+1+19.51+10.08
3. Anita Mathisen21.3422+11.201.01.25220+26.31+6.40
4. Johnny Mathisen15.2021+4.471.16.45220+30.16+3.45
OL Tønsberg og omegn 1D11-12 (3)diskvalifisert
1. Wilma Evensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ida Kristine Buediskvalifisertdiskvalifisert

Porsgrunn OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 1H13-16 (11)53.16
1. Anders L. Rosenvold15.034+2.1015.034+2.10
2. Tobias Mathisen12.24127.271-3-2.10
3. Anders L. Rosenvold14.415+2.3942.082+1+1.03+1.03
4. Tobias Mathisen11.08153.161-1-1.03
1Porsgrunn OL 1D140 (1)1.00.09
1. Eli Klovning27.29127.291
2. Inger Marie Johansson32.4011.00.09100.00
2Porsgrunn OL 1H140 (2)40.30+0.04
1. Kay Jørgensen21.162+0.4521.162+0.45
2. Atle Remme19.14140.3020+0.04-0.41
3Porsgrunn OL 1D50 (3)1.26.13+11.58
1. Anniken Ausen21.343+2.1521.343+2.15
2. Janne Larsen20.083+1.3141.4230+3.45+1.30
3. Kerstin Elisabeth Aas21.172+2.571.02.5930+6.42+2.57
4. Janne Larsen23.143+5.291.26.1330+11.58+5.16
4Porsgrunn OL 1D17 (14)1.01.34+7.46
1. Elise Ausen15.386+2.1615.386+2.16
2. Sara Mathisen15.073+1.0130.454-2+3.09+0.53
3. Elise Ausen14.455+1.2845.3040+4.37+1.28
4. Sara Mathisen16.046+3.091.01.3440+7.46+3.09
5Porsgrunn OL 1D13-16 (10)1.04.04+8.54
1. Une Holtermann14.05114.051
2. Anine Kjørholt Lie16.195+2.1930.242+1+2.17+2.17
3. Une Holtermann13.52144.1620+2.06-0.11
4. Julie Skårdal Aasen19.488+7.071.04.045+3+8.54+6.48
5Porsgrunn OL 1H17 (23)49.06+2.37
1. Rasmus Mathisen11.598+5.2311.598+5.23
2. Håkon Kornmo13.045+1.4325.034-4+5.03-0.20
3. Rasmus Mathisen11.314+1.1736.343-1+1.40-3.23
4. Håkon Kornmo12.327+1.5949.065+2+2.37+0.57
6Porsgrunn OL 2H13-16 (11)1.02.59+9.43
1. Oscar Wiersdalen Thunold15.045+2.1115.045+2.11
2. Martin Ausen16.468+4.2231.506+1+4.23+2.12
3. Oscar Wiersdalen Thunold14.314+2.2946.215-1+5.16+0.53
4. Martin Ausen16.387+5.301.02.596+1+9.43+4.27
8Porsgrunn OL 2H17 (23)51.01+4.32
1. Halvard Kornmo12.229+5.4612.229+5.46
2. Alexander Repstad Storemyr13.176+1.5625.397-2+5.39-0.07
3. Halvard Kornmo13.2110+3.0739.0010+3+4.06-1.33
4. Alexander Repstad Storemyr12.015+1.2851.018-2+4.32+0.26
10Porsgrunn OL 2D17 (14)1.09.44+15.56
1. Hilde Vassend16.317+3.0916.317+3.09
2. Hilde Kristine Rosenvold19.1011+5.0435.4110+3+8.05+4.56
3. Hilde Vassend16.358+3.1852.16100+11.23+3.18
4. Siv Wiersdalen17.288+4.331.09.44100+15.56+4.33
15Porsgrunn OL 3H17 (23)55.27+8.58
1. Thore Kornmo13.3512+6.5913.3512+6.59
2. Dag Ausen14.1513+2.5427.5014+2+7.50+0.51
3. Lars Ole Thunold14.2216+4.0842.12140+7.18-0.32
4. Dag Ausen13.1511+2.4255.2715+1+8.58+1.40
Porsgrunn OL 1H11-12 (6)diskvalifisert
1. Juliette Holtskog-Feremansdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sondre Kornmodiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1D11-12 (3)diskvalifisert
1. Sigrid Bruemdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sofie Wiersdalen Thunolddiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1H50 (7)diskvalifisert
1. Ole Johanssondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole Johanssondiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Ringerike OL 1H13-16 (11)56.32+3.16
1. Martin Nøkleby Melling13.532+1.0013.532+1.00
2. Rasmus Berglund16.235+3.5930.165+3+2.49+1.49
3. Martin Nøkleby Melling12.02142.184-1+1.13-1.36
4. Rasmus Berglund14.145+3.0656.3240+3.16+2.03
18Ringerike OL 1H17 (23)58.17+11.48
1. Stig Melling16.0320+9.2716.0320+9.27
2. Lars Berglund14.5717+3.3631.0019-1+11.00+1.33
3. Stig Melling13.168+3.0244.1618-1+9.22-1.38
4. Lars Berglund14.0117+3.2858.17180+11.48+2.26

Sandefjord OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Sandefjord OK 2H11-12 (6)51.17+10.05
1. Johan Hjorthaug20.433+5.1720.433+5.17
2. Marcus Windvik30.343+10.0651.1730+10.05+4.48
3Sandefjord OK 1H13-16 (11)54.55+1.39
1. Benjamin Gjone12.53112.531
2. Brage Eikås16.437+4.1929.363+2+2.09+2.09
3. Gabriel Gjone12.392+0.3742.1530+1.10-0.59
4. Benjamin Gjone12.402+1.3254.5530+1.39+0.29
3Sandefjord OK 1D13-16 (10)1.01.10+6.00
1. Emilie Johansen16.155+2.1016.155+2.10
2. Gjendine Gjelstad Rebård14.173+0.1730.323-2+2.25+0.15
3. Emilie Johansen14.415+0.4945.134+1+3.03+0.38
4. Gjendine Gjelstad Rebård15.574+3.161.01.103-1+6.00+2.57
4Sandefjord OK 1H17 (23)48.59+2.30
1. Cornelius Bjørk10.392+4.0310.392+4.03
2. Marius Martinsen14.3415+3.1325.136+4+5.13+1.10
3. Cornelius Bjørk10.14135.272-4+0.33-4.40
4. Marius Martinsen13.3213+2.5948.594+2+2.30+1.57
6Sandefjord OK 1H50 (7)1.30.00+24.31
1. Per Erik Larsen17.515+2.2917.515+2.29
2. Tone Stokland17.092+0.3635.003-2+3.05+0.36
3. Per Erik Larsen22.005+6.2557.004+1+6.53+3.48
4. Tone Stokland33.006+17.481.30.006+2+24.31+17.38
9Sandefjord OK 1D17 (14)1.08.47+14.59
1. Annette Cecilie Arentz17.238+4.0117.238+4.01
2. Mariann Øren Arvesen16.468+2.4034.0980+6.33+2.32
3. Annette Cecilie Arentz17.029+3.4551.119+1+10.18+3.45
4. Mariann Øren Arvesen17.3610+4.411.08.4790+14.59+4.41
14Sandefjord OK 2H17 (23)55.15+8.46
1. Sturle Furland14.0715+7.3114.0715+7.31
2. Trond Gjelstad13.5711+2.3628.04150+8.04+0.33
3. Sturle Furland14.0815+3.5442.1214-1+7.18-0.46
4. Trond Gjelstad13.0310+2.3055.15140+8.46+1.28
Sandefjord OK 1H11-12 (6)diskvalifisert
1. Sindre Furlanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Veronica Holtedahl Simonsendiskvalifisertdiskvalifisert

Skien OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Skien OK 1D50 (3)1.14.15
1. Ingrid Strande19.19119.191
2. Grete S B Hovi18.382+0.0137.57100.00
3. Ingrid Strande18.20156.17100.00
4. Grete S B Hovi17.582+0.131.14.15100.00
9Skien OK 1H13-16 (11)1.20.47+27.31
1. Sindre Flatin Erichsen26.3210+13.3926.3210+13.39
2. Gaute Nysæter16.084+3.4442.409-1+15.13+1.34
3. Sindre Flatin Erichsen20.3210+8.301.03.1290+22.07+6.54
4. Gaute Nysæter17.359+6.271.20.4790+27.31+5.24
10Skien OK 1D13-16 (10)1.27.14+32.04
1. Vilde Aakre Leistad18.047+3.5918.047+3.59
2. Emilie Holtskog-Feremans26.4510+12.4544.499+2+16.42+12.43
3. Vilde Aakre Leistad18.559+5.031.03.4490+21.34+4.52
4. Emilie Holtskog-Feremans23.3010+10.491.27.1410+1+32.04+10.30
11Skien OK 2H17 (23)52.01+5.32
1. Kjetil Dahl15.0916+8.3315.0916+8.33
2. Gisle Nysæter11.563+0.3527.0513-3+7.05-1.28
3. Kjetil Dahl14.2317+4.0941.28130+6.34-0.31
4. Gisle Nysæter10.33152.0111-2+5.32-1.02
14Skien OK 1D17 (14)1.12.25+18.37
1. Gyri Myhre16.4114+3.1916.4114+3.19
2. Gry Aakre19.1314+5.0735.54140+8.18+4.59
3. Gyri Myhre19.3014+6.1355.24140+14.31+6.13
4. Gry Aakre17.0114+4.061.12.25140+18.37+4.06
21Skien OK 1H17 (23)1.04.01+17.32
1. Sigurd Holtskog15.0916+8.3315.0916+8.33
2. Harald Hovi17.5921+6.3833.0820+4+13.08+4.35
3. Sigurd Holtskog16.0119+5.4749.09200+14.15+1.07
4. Harald Hovi14.5220+4.191.04.0121+1+17.32+3.17

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stokke IL 1H140 (2)40.26
1. Ove Gunnar Jacobsen20.31120.311
2. Runar Kittilsen19.552+0.4140.26100.00
4Stokke IL 1H11-12 (6)52.14+11.02
1. Magnus Sigurdsson15.26115.261
2. Magnus Veum Skretteberg36.484+16.2052.144+3+11.02+11.02
20Stokke IL 1H17 (23)1.03.16+16.47
1. Sigurdur Freyr Sigurdsson17.2522+10.4917.2522+10.49
2. Jan Skretteberg15.4719+4.2633.1221-1+13.12+2.23
3. Sigurdur Freyr Sigurdsson16.1020+5.5649.22210+14.28+1.16
4. Jan Skretteberg13.5415+3.211.03.1620-1+16.47+2.19

Sturla, IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Sturla, IF 1D13-16 (10)59.57+4.47
1. Marie Kvarme15.304+1.2515.304+1.25
2. Mina Akiko Johnsen15.084+1.0830.3840+2.31+1.06
3. Marie Kvarme14.203+0.2844.583-1+2.48+0.17
4. Mina Akiko Johnsen14.593+2.1859.572-1+4.47+1.59
2Sturla, IF 1D50 (3)1.18.59+4.44
1. Charlotte Skourup19.222+0.0319.222+0.03
2. Aud Ellen Brevik18.37137.5920+0.02-0.01
3. Kristin Sæthre Sørensen23.153+4.551.01.1420+4.57+4.55
4. Charlotte Skourup17.4511.18.5920+4.44-0.13
5Sturla, IF 1H13-16 (11)1.00.08+6.52
1. Magnus Skourup Rognebakke15.546+3.0115.546+3.01
2. Martin Kaiser14.213+1.5730.154-2+2.48-0.13
3. Magnus Skourup Rognebakke16.116+4.0946.266+2+5.21+2.33
4. Martin Kaiser13.424+2.341.00.085-1+6.52+1.31
8Sturla, IF 2H13-16 (11)1.12.12+18.56
1. Jens Wold19.588+7.0519.588+7.05
2. Henrik Kaiser20.439+8.1940.4180+13.14+6.09
3. Jens Wold16.407+4.3857.2180+16.16+3.02
4. Henrik Kaiser14.516+3.431.12.1280+18.56+2.40
10Sturla, IF 1H17 (23)51.55+5.26
1. Johan Kristian Undeland11.113+4.3511.113+4.35
2. Egil Frydenlund14.3616+3.1525.479+6+5.47+1.12
3. Johan Kristian Undeland11.283+1.1437.156-3+2.21-3.26
4. Egil Frydenlund14.4019+4.0751.5510+4+5.26+3.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor