Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 25 august 2019

Porsgrunn OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 1H13-16 (11)53.16
1. Anders L. Rosenvold15.034+2.1015.034+2.10
2. Tobias Mathisen12.24127.271-3-2.10
3. Anders L. Rosenvold14.415+2.3942.082+1+1.03+1.03
4. Tobias Mathisen11.08153.161-1-1.03
1Porsgrunn OL 1D140 (1)1.00.09
1. Eli Klovning27.29127.291
2. Inger Marie Johansson32.4011.00.09100.00
2Porsgrunn OL 1H140 (2)40.30+0.04
1. Kay Jørgensen21.162+0.4521.162+0.45
2. Atle Remme19.14140.3020+0.04-0.41
3Porsgrunn OL 1D50 (3)1.26.13+11.58
1. Anniken Ausen21.343+2.1521.343+2.15
2. Janne Larsen20.083+1.3141.4230+3.45+1.30
3. Kerstin Elisabeth Aas21.172+2.571.02.5930+6.42+2.57
4. Janne Larsen23.143+5.291.26.1330+11.58+5.16
4Porsgrunn OL 1D17 (14)1.01.34+7.46
1. Elise Ausen15.386+2.1615.386+2.16
2. Sara Mathisen15.073+1.0130.454-2+3.09+0.53
3. Elise Ausen14.455+1.2845.3040+4.37+1.28
4. Sara Mathisen16.046+3.091.01.3440+7.46+3.09
5Porsgrunn OL 1D13-16 (10)1.04.04+8.54
1. Une Holtermann14.05114.051
2. Anine Kjørholt Lie16.195+2.1930.242+1+2.17+2.17
3. Une Holtermann13.52144.1620+2.06-0.11
4. Julie Skårdal Aasen19.488+7.071.04.045+3+8.54+6.48
5Porsgrunn OL 1H17 (23)49.06+2.37
1. Rasmus Mathisen11.598+5.2311.598+5.23
2. Håkon Kornmo13.045+1.4325.034-4+5.03-0.20
3. Rasmus Mathisen11.314+1.1736.343-1+1.40-3.23
4. Håkon Kornmo12.327+1.5949.065+2+2.37+0.57
6Porsgrunn OL 2H13-16 (11)1.02.59+9.43
1. Oscar Wiersdalen Thunold15.045+2.1115.045+2.11
2. Martin Ausen16.468+4.2231.506+1+4.23+2.12
3. Oscar Wiersdalen Thunold14.314+2.2946.215-1+5.16+0.53
4. Martin Ausen16.387+5.301.02.596+1+9.43+4.27
8Porsgrunn OL 2H17 (23)51.01+4.32
1. Halvard Kornmo12.229+5.4612.229+5.46
2. Alexander Repstad Storemyr13.176+1.5625.397-2+5.39-0.07
3. Halvard Kornmo13.2110+3.0739.0010+3+4.06-1.33
4. Alexander Repstad Storemyr12.015+1.2851.018-2+4.32+0.26
10Porsgrunn OL 2D17 (14)1.09.44+15.56
1. Hilde Vassend16.317+3.0916.317+3.09
2. Hilde Kristine Rosenvold19.1011+5.0435.4110+3+8.05+4.56
3. Hilde Vassend16.358+3.1852.16100+11.23+3.18
4. Siv Wiersdalen17.288+4.331.09.44100+15.56+4.33
15Porsgrunn OL 3H17 (23)55.27+8.58
1. Thore Kornmo13.3512+6.5913.3512+6.59
2. Dag Ausen14.1513+2.5427.5014+2+7.50+0.51
3. Lars Ole Thunold14.2216+4.0842.12140+7.18-0.32
4. Dag Ausen13.1511+2.4255.2715+1+8.58+1.40
Porsgrunn OL 1H11-12 (6)diskvalifisert
1. Juliette Holtskog-Feremansdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sondre Kornmodiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1D11-12 (3)diskvalifisert
1. Sigrid Bruemdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sofie Wiersdalen Thunolddiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1H50 (7)diskvalifisert
1. Ole Johanssondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole Johanssondiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor