Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 25 august 2019

OL Tønsberg og omegn

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Tønsberg og omegn 1H11-12 (6)41.12
1. Henrik Mathisen20.444+5.1820.444+5.18
2. Wilmer Hansson20.28141.121-3-5.18
2OL Tønsberg og omegn 1H17 (23)48.11+1.42
1. Oliver Østby11.435+5.0711.435+5.07
2. Morten Krona Haflan13.217+2.0025.0450+5.04-0.03
3. Oliver Østby11.405+1.2636.444-1+1.50-3.14
4. Morten Krona Haflan11.273+0.5448.112-2+1.42-0.08
4OL Tønsberg og omegn 1D13-16 (10)1.01.45+6.35
1. Maria Grovan18.068+4.0118.068+4.01
2. Mathea Gløersen14.022+0.0232.085-3+4.010.00
3. Maria Grovan16.567+3.0449.046+1+6.54+2.53
4. Mathea Gløersen12.4111.01.454-2+6.35-0.19
4OL Tønsberg og omegn 1H50 (7)1.18.55+13.26
1. Roar Mathisen16.273+1.0516.273+1.05
2. Hans Stordal21.486+5.1538.155+2+6.20+5.15
3. Odd Harald Nilsen25.286+9.531.03.436+1+13.36+7.16
4. Roar Mathisen15.1211.18.554-2+13.26-0.10
6OL Tønsberg og omegn 1D17 (14)1.05.06+11.18
1. Lene Loftesnes17.5210+4.3017.5210+4.30
2. Tonje Rasmussen15.154+1.0933.076-4+5.31+1.01
3. Lene Loftesnes17.3710+4.2050.448+2+9.51+4.20
4. Tonje Rasmussen14.224+1.271.05.066-2+11.18+1.27
6OL Tønsberg og omegn 2H17 (23)50.23+3.54
1. Jakob Hjelseth11.567+5.2011.567+5.20
2. Vetle Mathisen13.4510+2.2425.418+1+5.41+0.21
3. Jakob Hjelseth12.107+1.5637.517-1+2.57-2.44
4. Vetle Mathisen12.327+1.5950.236-1+3.54+0.57
7OL Tønsberg og omegn 1H13-16 (11)1.10.06+16.50
1. Lars Loftesnes Kaupang18.237+5.3018.237+5.30
2. Sindre Mathisen16.286+4.0434.5170+7.24+1.54
3. Lars Loftesnes Kaupang18.329+6.3053.2370+12.18+4.54
4. Sindre Mathisen16.438+5.351.10.0670+16.50+4.32
9OL Tønsberg og omegn 2D13-16 (10)1.26.10+31.00
1. Mari Loftesnes Kaupang21.1010+7.0521.1010+7.05
2. Ane Mathisen24.589+10.5846.08100+18.01+10.56
3. Lerke Hjelseth20.0510+6.131.06.13100+24.03+6.02
4. Mari Loftesnes Kaupang19.579+7.161.26.109-1+31.00+6.57
9OL Tønsberg og omegn 5H17 (23)51.30+5.01
1. Mathias Gløersen6.3616.361
2. Gløer Gløersen13.248+2.0320.00100.00
3. Mathias Gløersen17.5521+7.4137.558+7+3.01+3.01
4. Gløer Gløersen13.3514+3.0251.309+1+5.01+2.00
12OL Tønsberg og omegn 2D17 (14)1.21.51+28.03
1. Julie Eikeland17.5711+4.3517.5711+4.35
2. Anny Horge Rogne23.3613+9.3041.3312+1+13.57+9.22
3. Anne-Berit Rasmussen20.5512+7.381.02.28120+21.35+7.38
4. Julie Eikeland19.2312+6.281.21.51120+28.03+6.28
17OL Tønsberg og omegn 3H17 (23)57.01+10.32
1. Sondre Evensen13.4713+7.1113.4713+7.11
2. Trond Evensen15.5820+4.3729.4517+4+9.45+2.34
3. Sondre Evensen13.2211+3.0843.07170+8.13-1.32
4. Trond Evensen13.5415+3.2157.01170+10.32+2.19
22OL Tønsberg og omegn 4H17 (23)1.16.45+30.16
1. Johnny Mathisen16.1921+9.4316.1921+9.43
2. Amalie Mathisen23.3222+12.1139.5122+1+19.51+10.08
3. Anita Mathisen21.3422+11.201.01.25220+26.31+6.40
4. Johnny Mathisen15.2021+4.471.16.45220+30.16+3.45
OL Tønsberg og omegn 1D11-12 (3)diskvalifisert
1. Wilma Evensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ida Kristine Buediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor