Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 25 august 2019

H17

23 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Hedrum OL 346.29
2OL Tønsberg og omegn 148.11+1.42
3Kongsberg OL 148.27+1.58
4Sandefjord OK 148.59+2.30
5Porsgrunn OL 149.06+2.37
6OL Tønsberg og omegn 250.23+3.54
7Larvik OK 150.28+3.59
8Porsgrunn OL 251.01+4.32
9OL Tønsberg og omegn 551.30+5.01
10Sturla, IF 151.55+5.26
11Skien OK 252.01+5.32
12Notodden OL 252.48+6.19
13Notodden OL 153.55+7.26
14Sandefjord OK 255.15+8.46
15Porsgrunn OL 355.27+8.58
16Hedrum OL 156.20+9.51
17OL Tønsberg og omegn 357.01+10.32
18Ringerike OL 158.17+11.48
19Hedrum OL 21.01.26+14.57
20Stokke IL 11.03.16+16.47
21Skien OK 11.04.01+17.32
22OL Tønsberg og omegn 41.16.45+30.16
Hedrum OL 4diskvalifisert

D17

14 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Konnerud IL 153.48
2Konnerud IL 257.03+3.15
3Larvik OK 157.44+3.56
4Porsgrunn OL 11.01.34+7.46
5Lardal OL 11.02.01+8.13
6OL Tønsberg og omegn 11.05.06+11.18
7Larvik OK 21.06.06+12.18
8Konnerud IL 31.07.06+13.18
9Sandefjord OK 11.08.47+14.59
10Porsgrunn OL 21.09.44+15.56
11Larvik OK 31.14.45+20.57
12OL Tønsberg og omegn 21.21.51+28.03
13Hedrum OL 11.33.15+39.27
14Skien OK 11.12.25+18.37

H13-16

11 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Porsgrunn OL 153.16
2Kongsberg OL 153.54+0.38
3Sandefjord OK 154.55+1.39
4Ringerike OL 156.32+3.16
5Sturla, IF 11.00.08+6.52
6Porsgrunn OL 21.02.59+9.43
7OL Tønsberg og omegn 11.10.06+16.50
8Sturla, IF 21.12.12+18.56
9Skien OK 11.20.47+27.31
10IL Hauken 11.50.48+57.32
Kongsberg OL 2diskvalifisert

D13-16

10 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Lardal OL 155.10
2Sturla, IF 159.57+4.47
3Sandefjord OK 11.01.10+6.00
4OL Tønsberg og omegn 11.01.45+6.35
5Porsgrunn OL 11.04.04+8.54
6Larvik OK 11.06.09+10.59
7Konnerud IL 11.06.31+11.21
8Hedrum OL 21.18.20+23.10
9OL Tønsberg og omegn 21.26.10+31.00
10Skien OK 11.27.14+32.04

H50

7 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Notodden OL 11.05.29
2Hedrum OL 11.07.15+1.46
3Konnerud IL 11.11.44+6.15
4OL Tønsberg og omegn 11.18.55+13.26
5Andebu IL 11.23.03+17.34
6Sandefjord OK 11.30.00+24.31
Porsgrunn OL 1diskvalifisert

D50

3 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Skien OK 11.14.15
2Sturla, IF 11.18.59+4.44
3Porsgrunn OL 11.26.13+11.58

H11-12

6 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1OL Tønsberg og omegn 141.12
2Larvik OK 150.36+9.24
3Sandefjord OK 251.17+10.05
4Stokke IL 152.14+11.02
Porsgrunn OL 1diskvalifisert
Sandefjord OK 1diskvalifisert

D11-12

3 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
Larvik OK 1diskvalifisert
OL Tønsberg og omegn 1diskvalifisert
Porsgrunn OL 1diskvalifisert

H140

2 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Stokke IL 140.26
2Porsgrunn OL 140.30+0.04

D140

1 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Porsgrunn OL 11.00.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor