Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 25 august 2019

H13-16, etappe 4

11 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL 111.08
2Benjamin GjoneSandefjord OK 112.40+1.32
3Johan EgerKongsberg OL 112.49+1.41
4Martin KaiserSturla, IF 113.42+2.34
5Rasmus BerglundRingerike OL 114.14+3.06
6Henrik KaiserSturla, IF 214.51+3.43
7Martin AusenPorsgrunn OL 216.38+5.30
8Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn 116.43+5.35
9Gaute NysæterSkien OK 117.35+6.27
10Ole Magnus Repstad StoremyrIL Hauken 133.32+22.24
Halvor LøkenKongsberg OL 2diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor