Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp RR5 - Ganddalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp RR5 - Ganddalsløpet
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 12 mai 2019

N-åpen

3 600 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Pernille BreivoldGanddal IL28.037.47
0Dag Jørgen MoeTorridal IL34.499.40
0Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)29.098.05
0Karen OrstadGanddal IL38.4610.46
0Liven OrstadGanddal IL39.0610.51
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)46.5013.00
0Ida VoldsundGanddal IL42.0911.42
0Marie VoldsundGanddal IL33.499.23
0Sverre Klovning MyklebustSandnes IL (Rogaland)29.208.08
0Endre Lamark MonsenGanddal IL25.287.04
0Synne Martby SkogsholmÅlgård Orientering44.3912.24
0Tiril  Martby SkogsholmÅlgård Orientering44.4712.26
0Lars  OftedalSandnes IL (Rogaland)33.589.26
0Sjur  UndheimSandnes IL (Rogaland)32.569.08
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)32.449.05
0Amalie Sofie UrstadÅlgård Orientering24.196.45
0Trym Emanuel UrstadÅlgård Orientering43.4712.09
0Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering43.0611.58
0Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering43.1312.00
0Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering43.0411.57
0Lea StokkelandÅlgård Orientering32.309.01
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)46.5313.01
Tea StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Eskil Blom-LamarkGanddal ILdiskvalifisert

D -10

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering43.5116.51
0Maren OftedalÅlgård Orientering43.3616.46

D 11-12

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering32.0812.21
2Norah BreivoldGanddal IL32.10+0.0212.22

D 11-12N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)31.1712.30

D 13-14

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL32.238.18
2Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)40.57+8.3410.30
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)41.25+9.0210.37
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)52.28+20.0513.27
5Synne Skeie PettersonEgersund OK52.31+20.0813.27
5Thea Beate PuntervoldEgersund OK52.31+20.0813.27

D 13-16C

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)38.1714.43

D 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)39.5215.56

D 15-16

5 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)56.3710.40

D 15-16B

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde OhrGanddal IL47.1912.07

D 17-A kort

5 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb52.499.57
2Julie PuntervoldEgersund OK1.53.23+1.00.3421.23

D 21-

12 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.44.148.36

D 40-

7 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.52.2914.48
2Mariann SveinsvollGanddal IL2.25.45+33.1619.10
Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Heidi  MartbyÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Guro MaudalÅlgård Orienteringikke startet

D 50-

5 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK53.1910.03
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.00.39+7.2011.26
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.02.04+8.4511.42
4Helen LomelandÅlgård Orientering1.06.42+13.2312.35
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)brutt

D 60-

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb40.5411.21
2May MelingStavanger Orienteringsklubb54.12+13.1815.03

D 70-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb56.2015.38
2Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.14.47+18.2720.46
3Helga AaslidEgersund OK1.15.25+19.0520.56
Inger Skretting OpstadEgersund OKikke startet

H -10

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)54.4821.04
0Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)54.0220.46
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)32.0112.18
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)49.2318.59

H 11-12

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius RøddeGanddal IL30.0411.33
2Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering32.14+2.1012.23
3Peder OrstadGanddal IL42.48+12.4416.27
4William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)49.35+19.3119.04

H 11-12N

2 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Henrik EilevstjønnGanddal ILikke startet

H 13-14

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)32.128.15
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering32.15+0.038.16
3Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)33.09+0.578.30
4Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)40.52+8.4010.28
5Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)43.46+11.3411.13
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)45.3917.33
2Tord SolheimSandnes IL (Rogaland)1.11.15+25.3627.24

H 13-16N

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL51.3120.36
0Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)52.1320.53

H 15-16

7 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGanddal IL1.19.1010.25
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.25.58+6.4811.18
3Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering1.32.16+13.0612.08
4Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.33.25+14.1512.17
5Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.33.29+14.1912.18
6Elias EidsvågGanddal IL1.37.47+18.3712.51
7Thomas Barvik MælandGanddal IL1.39.36+20.2613.06
8Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1.57.45+38.3515.29
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)brutt
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Andreas Nybak UrdalGanddal ILikke startet

H 15-16B

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL1.04.4416.35

H 17-A kort

7 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.09.469.10
2Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)1.22.39+12.5310.52

H 17-20

12 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL2.18.2111.26

H 21-

14 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL1.59.368.18
2Morten Bjerga SundliGanddal IL2.01.40+2.048.26
3Aart Joakim in't VeldGanddal IL2.12.06+12.309.10
4Sigurd OftedalSandnes IL (Rogaland)2.26.11+26.3510.09
5Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb2.33.12+33.3610.38
6David  WadeGanddal IL3.17.54+1.18.1813.44

H 40-

12 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.43.008.30
2Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.44.03+1.038.35
3Joar EilevstjønnGanddal IL1.44.08+1.088.36
4Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)1.46.47+3.478.49
5Jostein MoeTorridal IL1.49.07+6.079.01
6Jørgen BreivoldGanddal IL2.00.41+17.419.58
7Sturla StokkelandÅlgård Orientering2.02.58+19.5810.09
8Gunnar PettersonEgersund OK2.03.23+20.2310.11
9Nils Tore PuntervoldEgersund OK2.58.20+1.15.2014.44
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Edward SævlandÅlgård Orienteringikke startet

H 50-

7 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.07.038.49
1Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering1.07.038.49
3Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)1.09.49+2.469.11
4Oddvar TaksdalGanddal IL1.11.11+4.089.21
5Lars HelgelandGanddal IL1.11.20+4.179.23
6Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1.16.57+9.5410.07
7Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.18.30+11.2710.19
8Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.19.32+12.2910.27
9Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.22.22+15.1910.50
10Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb1.23.01+15.5810.55
11Trond  LamarkGanddal IL1.24.53+17.5011.10
12Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.46.29+39.2614.00
13Jakob KarlsenGanddal IL1.54.38+47.3515.05
14Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.57.26+50.2315.27
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbbrutt
Per Olav HaarrGanddal ILikke startet

H 60-

5 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL48.449.11
2Dag MoeKristiansand OK54.27+5.4310.16
3Ove OalandGanddal IL1.01.49+13.0511.39
4Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb1.10.17+21.3313.15
5Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.10.27+21.4313.17
6Terje StokkelandÅlgård Orientering1.19.32+30.4815.00
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 70-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering38.0410.34
2Kjell SvihusGanddal IL43.39+5.3512.07
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb50.01+11.5713.53
Tormod AaslidEgersund OKikke startet

C-Åpen

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Stokke SeljeskogGanddal IL39.5715.21
2Ådne OrstadGanddal IL42.53+2.5616.29
3Silje BergeSandnes IL (Rogaland)54.12+14.1520.50

B-Åpen

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian OhrGanddal IL39.2010.05
2Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)41.13+1.5310.34
3Tore RøddeGanddal IL41.21+2.0110.36
4May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)41.50+2.3010.43
5Rune SkogeSandnes IL (Rogaland)49.29+10.0912.41
6Kristin BreivoldGanddal IL52.35+13.1513.28
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor