Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 18 mai 2019

N-åpen

1 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Pernille BreivoldGanddal IL22.0318.22
0Anne Flatland BrekkenÅlgård Orientering26.1121.49
0Live Flatland BrekkenÅlgård Orientering26.2321.59
0Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)26.3922.12
0Markus M. HellandEgersund OK21.4418.06
0Emil Fotland KolstøEgersund OK16.3413.48
0Ruben M. HellandEgersund OK17.1914.25
0Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering22.5719.07
0Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering23.1119.19
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)17.3314.37
0Karen OrstadGanddal IL21.4818.10
0Liven OrstadGanddal IL17.4214.45
0Inger RothGanddal IL36.0530.04
0Ingrid SkrettingÅlgård Orientering32.2226.58
0Ida VoldsundGanddal IL28.3623.50
0Marie VoldsundGanddal IL14.00.0011.40.00

D -10

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)46.4419.58

D 11-12

2 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK26.2011.15
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)27.09+0.4911.36
3Norah BreivoldGanddal IL30.22+4.0212.58
4Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)40.42+14.2217.23

D 13-14

2 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL21.337.45
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)36.30+14.5713.07
3Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)41.42+20.0915.00

D 15-16

3 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 17-

3 810 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL28.487.33
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb30.21+1.337.57
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb31.50+3.028.21
4Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)32.38+3.508.33
5Janne Tjørhom AasheimGanddal IL33.04+4.168.40
6Ingrid LamarkGanddal IL34.59+6.119.10
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb40.40+11.5210.40
8Jane M HellandEgersund OK41.28+12.4010.53
9Vibeke LamarkGanddal IL49.34+20.4613.00
10Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb49.43+20.5513.02
11Monica HorpestadEgersund OK52.57+24.0913.53
12Heidi MartbyÅlgård Orientering56.20+27.3214.47
13Mariann SveinsvollGanddal IL57.36+28.4815.07
14Synnøve NybøKonnerud IL1.04.01+35.1316.48
15Ingunn LandsnesGanddal IL1.10.55+42.0718.36
16Hilde HetlandEgersund OK1.34.59+1.06.1124.55

D 50-

3 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK33.4210.39
2Ann Karin TjørhomGanddal IL42.36+8.5413.28
3Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)44.53+11.1114.12
4Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb48.00+14.1815.11
5Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb52.25+18.4316.35
6Helen LomelandÅlgård Orientering53.15+19.3316.51

D 70-

3 160 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK47.1214.56
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb49.02+1.5015.31
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb52.45+5.3316.41
4Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb54.32+7.2017.15
Helga AaslidEgersund OKdiskvalifisert

H -10

2 340 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)45.5219.36
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)31.5613.38
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)29.1312.29
0Filip HagaSandnes IL (Rogaland)56.3024.08
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)57.3424.36
0Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)50.5121.43

H 11-12

2 340 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.078.10
2Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27.19+8.1211.40
3Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)29.28+10.2112.35
4Peder OrstadGanddal IL31.25+12.1813.25
5Marius RøddeGanddal IL32.41+13.3413.58
6Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)44.35+25.2819.03

H 11-12N

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljar Fotland KolstøEgersund OK20.1116.49
2Sondre SkrettingÅlgård Orientering35.53+15.4229.54

H 13-14

2 780 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)19.467.06
2Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)22.04+2.187.56
3Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)25.05+5.199.01
4Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)35.46+16.0012.51
Samuel A StokkelandÅlgård Orienteringikke startet

H 13-16C

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)29.3112.36

H 13-16N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)9.418.04

H 15-16

3 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)31.218.13
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering33.50+2.298.52
3Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)35.40+4.199.21
4Edvin AakreEgersund OK37.08+5.479.44
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)39.06+7.4510.15
6Thomas Barvik MælandGanddal IL39.22+8.0110.19
7Elias EidsvågGanddal IL49.35+18.1413.00
8Andreas Nybak UrdalGanddal IL53.04+21.4313.55
9Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)56.38+25.1714.51
10Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.01.37+30.1616.10
11Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1.03.11+31.5016.35
12Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.17.05+45.4420.13
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 17-N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild OpstadEgersund OK25.1521.02

H 17-

4 580 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb32.036.59
2Oddvar TaksdalGanddal IL33.01+0.587.12
3Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL33.06+1.037.13
4Erik LimaGanddal IL34.04+2.017.26
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL36.22+4.197.56
6Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)37.23+5.208.09
7Sturla StokkelandÅlgård Orientering38.17+6.148.21
8Tobias RøddeGanddal IL39.27+7.248.36
9Ole Kristian TaksdalGanddal IL40.53+8.508.55
10Gunnar PettersonEgersund OK42.31+10.289.16
11Kenneth MydlandEgersund OK42.35+10.329.17
12Jørgen BreivoldGanddal IL54.20+22.1711.51
13Steinar FrøytlogEgersund OK55.16+23.1312.04
14Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)56.38+24.3512.21
15Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb57.35+25.3212.34
16Trond Sigurd FotlandEgersund OK1.17.37+45.3416.56
17Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1.18.11+46.0817.04
18Aksel VoldsundGanddal IL1.19.53+47.5017.26
Arild AasheimGanddal ILdiskvalifisert
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-20B

2 780 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK38.4513.56

H 50-

3 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb29.037.37
2Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb32.46+3.438.36
3Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)33.02+3.598.40
4Geir FrøytlogEgersund OK33.39+4.368.49
5Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)35.30+6.279.19
6Per Olav HaarrGanddal IL37.03+8.009.43
7Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb40.01+10.5810.30
8Henning SundbyGanddal IL40.18+11.1510.34
9Håvard HalvorsenKonnerud IL42.06+13.0311.02
10Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)42.30+13.2711.09
Trond LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Tom Georg NilsenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 60-

3 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb34.2410.53
2Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb35.28+1.0411.13
3Arvid MydlandEgersund OK36.10+1.4611.26
4Jan Inge LundeGanddal IL41.31+7.0713.08
5Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)42.14+7.5013.21
6Ove OalandGanddal IL44.37+10.1314.07
Paul Terje HaarrGanddal ILikke startet
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 70-

3 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb41.3213.08
2Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb42.48+1.1613.32
3Kjell SvihusGanddal IL44.22+2.5014.02
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb48.33+7.0115.21
5Tormod AaslidEgersund OK50.34+9.0216.00
6Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb1.04.43+23.1120.28

C-Åpen

2 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)22.409.41
2Ådne OrstadGanddal IL33.30+10.5014.18
3Aase SveinsvollGanddal IL49.45+27.0521.15

B-åpen

2 780 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HellandEgersund OK37.3213.30
2Hilde SkrettingÅlgård Orientering38.01+0.2913.40
3Kristin BreivoldGanddal IL40.06+2.3414.25
4Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)42.47+5.1515.23
5Toril DahleGanddal IL43.03+5.3115.29
6Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering47.41+10.0917.09
7May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)48.01+10.2917.16
8Tore RøddeGanddal IL50.07+12.3518.01
9Steinar HorpestadEgersund OK52.10+14.3818.45
10Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)58.11+20.3920.55
11Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb1.00.50+23.1821.52
12Ida KolstøEgersund OK1.02.07+24.3522.20
13Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.06.51+29.1924.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor