Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM Ultralang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM Ultralang
Arrangørorganisasjoner: Lierbygda OL / Sturla, IF
Dato: lørdag 15 august 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H13-14 | D13-14 | H15-16 | D15-16

H 21-

23 220 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK2.29.57
2Audun HeimdalNTNUI2.31.36+1.39
3Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL2.34.44+4.47
4Anders HagaRaumar Orientering2.35.45+5.48
5Rasmus Rørholt TheisenNTNUI2.36.22+6.25
6Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK2.46.09+16.12
7Dag BlandkjennKristiansand OK2.46.42+16.45
8Oskar AndrénIL Leik2.46.46+16.49
9Nicolas SimoninBækkelagets SK2.51.28+21.31
10Alan CherryNydalens SK2.52.48+22.51
11Bojan BlumensteinNydalens SK2.54.53+24.56
12Anders Felde OlaussenNTNUI2.59.34+29.37
13Henry McNultyBækkelagets SK2.59.40+29.43
14Eirik Kamstrup HovindNydalens SK2.59.44+29.47
15Vegard Jarvis WestergårdNTNUI2.59.58+30.01
16Anders TiltnesTyrving IL3.01.24+31.27
17Vetle ChristiansenBækkelagets SK3.04.43+34.46
18Daniel RoosTyrving IL3.06.52+36.55
19Sverre Turter SandvoldNydalens SK3.07.36+37.39
20Øyvind HelgerudHalden SK3.07.53+37.56
21Anders VisterNydalens SK3.07.55+37.58
22Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3.15.19+45.22
23Morten Jarvis WestergårdTyrving IL3.17.21+47.24
24Sindre RønningNydalens SK3.18.05+48.08
25Tobias KristensenNTNUI3.22.11+52.14
26Sverre Huber KaasNydalens SK3.24.42+54.45
27Thomas NipenNydalens SK3.26.48+56.51
28Erling SommerfeldtAsker Skiklubb3.27.57+58.00
29Torkil Eide SolstadTyrving IL3.30.17+1.00.20
30Dag Steinar RagvinBø OL3.32.53+1.02.56
31Ola KeiseråsIL Leik3.34.24+1.04.27
32Vegard MyklemyrNesbyen IL3.34.55+1.04.58
33Per Øyvind SteneNydalens SK3.37.19+1.07.22
34Sturla FrydenlundNTNUI3.45.47+1.15.50
35Anders B. ØksenholtNydalens SK3.46.43+1.16.46
36Kristen MikkelsplassNesbyen IL3.50.43+1.20.46
37Are WigaardNTNUI3.51.09+1.21.12
38Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering3.51.38+1.21.41
39Erling GrammeltvedtOK Skeidi4.06.19+1.36.22
40Jonas KittelsenNTNUI4.07.58+1.38.01
41Johan SvedbergHeming Orientering4.09.40+1.39.43
42Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering4.23.18+1.53.21
43Sondre KongsgårdNydalens SK4.23.42+1.53.45
44Mathias GløersenBækkelagets SK4.24.16+1.54.19
45Jostein F. TellnesAsker Skiklubb4.29.00+1.59.03
46Eirik W. MoeAsker Skiklubb4.51.24+2.21.27Last ned GPS-spor i gpx-format
47Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK5.23.48+2.53.51
Fredrik EliassonHalden SKfullført
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUIdiskvalifisert
Øyvind HyllesethSkien OKdiskvalifisert
Robert FredriksenNotodden OLdiskvalifisert
Marius StaffNTNUIdiskvalifisert
KyongSa RiIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Mathias NipenBækkelagets SKdiskvalifisert
Per Melander OftenNydalens SKdiskvalifisert
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIdiskvalifisert
Håvard Sandstad EidsmoFreidigdiskvalifisert
Bjørn EkebergTyrving ILdiskvalifisert
Lukas LilandNydalens SKdiskvalifisert
Jørgen BaklidNTNUIdiskvalifisert
Isak BergsetFrol ILdiskvalifisert
Håvard WedegeFredrikstad SKdiskvalifisert
Jim Øystein NybråtenTyrving ILbrutt
Simon JakobssonFrol ILbrutt
Eirik Jansson HaverstadLierbygda OLikke startet
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet
Emil AhlbäckFossum IFikke startet
Andreas SølbergIL Leikikke startet
Olav LundanesHalden SKikke startet
Jo Forseth IndgaardBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor