Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjoner: Lierbygda OL / Sturla, IF
Dato: søndag 16 august 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | ÅpenL | ÅpenK | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

D 17-18

3 110 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK22.217.11
2Oda ScheeleNydalens SK22.37+0.167.16
3Mari EidsmoFreidig26.02+3.418.22
4Tina KallesonOppsal Orientering26.26+4.058.29
5Ingeborg Rygg EikelandBergens TF26.38+4.178.33
6Åsne HaavengenKongsberg OL26.58+4.378.40
7Ane Malene KolstadFreidig27.01+4.408.41
8Kristin Melby JacobsenLardal OL27.07+4.468.43
9Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb27.08+4.478.43
10Malene Teresia JebsenHeming Orientering27.14+4.538.45
11Ragnhild Mathea HelmersenFet OL27.39+5.188.53
12Kristine KravdalGjø-Vard OL28.31+6.109.10
13Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular29.28+7.079.28
14Ingrid MobråthenSandefjord OK29.58+7.379.38
15Une HoltermannPorsgrunn OL30.23+8.029.46
16Ine InstanesSturla, IF30.40+8.199.51
17Ingrid BlindheimLillomarka OL30.46+8.259.53
18Selma HoivoldKongsberg OL30.50+8.299.54
19Yngvild Langedal BreivikNydalens SK31.00+8.399.58
20Ingrid LamarkGanddal IL31.12+8.5110.01
21Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL31.24+9.0310.05
22Stella HolmboeTyrving IL31.58+9.3710.16
23Ida Marie FlågenHeming Orientering32.01+9.4010.17
24Marieluise Schmitt GranHalden SK32.19+9.5810.23
25Netta Bar-NathanLillomarka OL32.27+10.0610.26
26Alva Marika NiklassonNydalens SK32.38+10.1710.29
27Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL32.45+10.2410.31
28Ea LunøeNydalens SK33.00+10.3910.36
29Frida HaugskottOL Trollelg33.03+10.4210.37
30Maya Jones ArnesenHeming Orientering33.06+10.4510.38
31Kristine Bog VikaneFana IL33.17+10.5610.42
32Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK33.23+11.0210.44
33Hedda SpangbergKonnerud IL33.55+11.3410.54
34Alexandra LinløkkenØstmarka OK35.48+13.2711.30
35Oda Isnes TyseEiker OL35.52+13.3111.31
36Emma Bangstad BergersenHamar OK36.14+13.5311.39
37Marte Madslien BakkenNydalens SK36.20+13.5911.40
38Hanna RehnNordre Follo Orientering36.46+14.2511.49
39Helene Bjørkvold JendalFossum IF38.17+15.5612.18
40Malene InstanesSturla, IF38.39+16.1812.25
41Mari ØverbyKongsberg OL39.34+17.1312.43
42Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL39.55+17.3412.50
43Elise Wærp HaugeNydalens SK40.17+17.5612.57
44Ida Sofie HjortlandLarvik OK41.47+19.2613.26
45Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb43.38+21.1714.01
46Emma EngehultNotodden OL44.22+22.0114.15
47Iris HolstTyrving IL46.04+23.4314.48
48Tiril HolenKonnerud IL46.39+24.1815.00
49Maria G. MehammerPorsgrunn OL46.43+24.2215.01
50Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK47.33+25.1215.17
51Astrid RognstadHadeland OL54.56+32.3517.39
52Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb56.32+34.1118.10
53Tiril KihleKonnerud IL1.07.44+45.2321.46
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Konstanse MoholthKongsberg OLdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet

D 19-20

3 350 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL25.287.36
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL26.09+0.417.48
3Lene Berg HanssenByåsen IL26.46+1.187.59
4Lotte MarkussenAsker Skiklubb26.47+1.197.59
5Kristine Eide RappRaumar Orientering28.30+3.028.30
6Hedda Raadal BjørloNTNUI30.00+4.328.57
7Tale StrandKongsberg OL31.10+5.429.18
8Ane Sofie KroghOppsal Orientering31.20+5.529.21
9Aurora GjølsjøNTNUI32.14+6.469.37
10Idunn StrandIL BUL-Tromsø32.46+7.189.46
11Mina JørgensenTyrving IL33.56+8.2810.07
12Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett34.33+9.0510.18
13Hanne VassendNTNUI35.05+9.3710.28
14Ingeborg KvarmeSturla, IF35.47+10.1910.40
15Emma Meyer LarssonTyrving IL35.56+10.2810.43
16Ingeborg RognstadHadeland OL36.52+11.2411.00
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet

D 21-

4 720 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Catherine TaylorFredrikstad SK35.007.24
1Anna UlvensøenNydalens SK35.007.24
3Helena KarlssonIFK Lidingö SOK36.02+1.027.38
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF36.11+1.117.39
5Ingrid LundanesNTNUI36.27+1.277.43
6Ingeborg EideByåsen IL37.05+2.057.51
7Tilla Farnes HennumNTNUI37.58+2.588.02
8Jo ShepherdHalden SK38.13+3.138.05
9Anu TuomistoNTNUI38.52+3.528.14
10Ragnhild HjermstadFossum IF39.06+4.068.17
11Eirin Svanøe-HafstadFrol IL39.11+4.118.18
12Synne StrandNydalens SK39.21+4.218.20
13Ragnhild EideByåsen IL39.45+4.458.25
14Emilie Westli AndersenLøten o-lag39.50+4.508.26
15Ane DyrkornNTNUI40.13+5.138.31
16Runa FremstadLarvik OK41.18+6.188.45
17Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK41.28+6.288.47
18Therese HaareKonnerud IL41.32+6.328.47
19Evine Westli AndersenLøten o-lag41.49+6.498.51
20Åsne Skram TrømborgNTNUI42.04+7.048.54
21Aurora FossøyNTNUI43.02+8.029.07
22Sofie Skyttersæter IversenNTNUI45.44+10.449.41
23Ingunn Egeberg VáriNTNUI47.26+12.2610.02
24Eef van DongenFrol IL48.08+13.0810.11
25Emilie WestinNydalens SK48.10+13.1010.12
26Kristine AusenÅs-NMBU Orientering50.16+15.1610.38
27Marit Melby JacobsenNTNUI51.40+16.4010.56
28Marianne DæhliNydalens SK57.35+22.3512.11
29Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL57.49+22.4912.14
Heidi JensenNTNUIdiskvalifisert
Thea DyrkornNTNUIdiskvalifisert
Emma ArnesenByåsen ILdiskvalifisert
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orienteringikke startet
Svetlana MironovaHalden SKikke startet
Marie OlaussenFredrikstad SKikke startet
Margrethe WisløffNTNUIikke startet
Marion AebiTyrving ILikke startet
Andrine BenjaminsenLillomarka OLikke startet

Åpen Lang

3 960 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge LindsethNydalens SK31.167.53
2Gard LindsethNydalens SK31.40+0.247.59
3Harald BakkeFossum IF32.30+1.148.12
4Mikael BirkelundAsker Skiklubb33.22+2.068.25
5Tommy JauhojärviAsker Skiklubb34.43+3.278.46
6Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL35.27+4.118.57
7Sören JonssonNydalens SK35.54+4.389.03
8Pål SommerheinFossum IF36.07+4.519.07
9Jon Iver BakkenNydalens SK36.20+5.049.10
10Håvard HågårdKonnerud IL36.38+5.229.15
11Markus RichterSandnes IL (Rogaland)36.53+5.379.18
12Stein H. HagenFossum IF36.57+5.419.19
13Maria JonssonNydalens SK37.49+6.339.32
14Henning Bratland CarlsenOK Moss39.13+7.579.54
15Jøran KristensenHeming Orientering39.43+8.2710.01
16Knut Jostein SætnanFossum IF42.31+11.1510.44
17Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)42.32+11.1610.44
18Lars HjermstadFossum IF42.41+11.2510.46
19Christian ReuschHeming Orientering42.52+11.3610.49
20Jon Arvid FossumAsker Skiklubb43.23+12.0710.57
21Are EriksenOslostudentenes IK44.21+13.0511.11
22Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)44.38+13.2211.16
23Einar LunøeNydalens SK45.10+13.5411.24
24Per SchancheAsker Skiklubb45.42+14.2611.32
25Erlend SommerheinFossum IF46.54+15.3811.50
26Tove HeimdalKonnerud IL49.59+18.4312.37
27Anne DanielsenNydalens SK51.00+19.4412.52
28Geir Holm GundersenKonnerud IL51.50+20.3413.05
29Pål SkogedalAsker Skiklubb54.45+23.2913.49
30Runa SkyttersæterHeming Orientering56.26+25.1014.15
31Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL1.01.11+29.5515.27
32Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.05.20+34.0416.29
33Hans-Ingar SætraRøyken OL1.08.15+36.5917.14
34Kathrine LunøeNydalens SK1.15.45+44.2919.07
35Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL1.16.21+45.0519.16
36Arild MoenKonnerud IL1.21.28+50.1220.34
37Nina BirkelundAsker Skiklubb1.22.33+51.1720.50
Torun DyrkornEiker OLdiskvalifisert
Eirik FrostAlta OLdiskvalifisert
Trond EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Marius StrandseterRøyken OLdiskvalifisert
Siri Scherdin SætraRøyken OLdiskvalifisert
Torbjørn Blom-hagenFossum IFikke startet

Åpen Kort

3 110 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL25.018.02
2Vegard HansenByåsen IL30.14+5.139.43
3Ingrid GulbrandsenNTNUI34.12+9.1110.59
4Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb41.42+16.4113.24
5Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn42.32+17.3113.40
6Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb42.37+17.3613.42
7Hedda KjeldsenSturla, IF45.57+20.5614.46
8Ask Felland SætnanFossum IF48.21+23.2015.32
9Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL1.01.33+36.3219.47
10Henni Hattestad KristensenHeming Orientering1.08.14+43.1321.56
11Astrid ReuschHeming Orientering1.08.20+43.1921.58
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 17-18

3 720 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK21.415.49
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering23.09+1.286.13
3Tobias AlstadFrol IL24.25+2.446.33
3Martin Vehus SkjerveVerdal OK24.25+2.446.33
5Brage TakleKristiansand OK24.27+2.466.34
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb24.45+3.046.39
7Hans UrsetIL BUL-Tromsø24.56+3.156.42
8Cornelius BjørkSandefjord OK25.08+3.276.45
9Kasper Bakken UlsethNydalens SK25.17+3.366.47
10Ådne SkjærsteinTyrving IL25.50+4.096.56
11Sondre Zahl HagenFossum IF25.55+4.146.58
12Andreas DaleBergens TF26.00+4.196.59
13Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering26.03+4.227.00
14Mikkel HoltFreidig26.16+4.357.03
15Vetle DrageKongsberg OL26.48+5.077.12
16Teodor Mo HjelsethNydalens SK27.24+5.437.21
17Halvard KornmoPorsgrunn OL27.37+5.567.25
18Tobias RøddeGanddal IL28.02+6.217.32
19Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn28.17+6.367.36
20Marius BakkeFossum IF29.13+7.327.51
21Anselm ReichenbachOppsal Orientering29.20+7.397.53
22Kristian ØstermannHeming Orientering30.07+8.268.05
23Anders Håvard LarsenNydalens SK30.22+8.418.09
24Erlend AuneByåsen IL30.35+8.548.13
25Sigurd Saxe SandvikHalden SK31.10+9.298.22
26Markus Andreas BreivoldGanddal IL31.35+9.548.29
27Jørgen SchjølbergTynset IF31.46+10.058.32
28Vebjørn Blom-HagenFossum IF33.10+11.298.54
29Johan EgerKongsberg OL33.12+11.318.55
30Lukas KlausenSturla, IF33.25+11.448.58
31Håvard VeieOK Skøynar33.27+11.468.59
32Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF33.30+11.499.00
33Hallvar HallanOK Skøynar33.32+11.519.00
34Eskil FrischknechtAlta OL33.49+12.089.05
35Åsmund SlokvikNotodden OL34.18+12.379.13
35Vetle Grønvik EkraFreidig34.18+12.379.13
37Henrik R HoltHedrum OL34.36+12.559.18
38Trygve Børte NomelandKristiansand OK34.55+13.149.23
39Jakob TorgersenHalden SK35.34+13.539.33
40Sivert PoppeFredrikstad SK36.06+14.259.42
41Tobias MathisenPorsgrunn OL36.57+15.169.55
42Gaute FosstveitRaumar Orientering38.23+16.4210.19
43Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn38.34+16.5310.22
44Birk Felland SætnanFossum IF38.53+17.1210.27
45Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb38.56+17.1510.27
46Rolf Andreas BergNydalens SK40.57+19.1611.00
47Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL42.14+20.3311.21
48Håkon Omholt BerrefjordLardal OL43.59+22.1811.49
49Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett45.03+23.2212.06
50Jens Øien KlosterFitjar IL48.06+26.2512.55
51Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett48.50+27.0913.07
52Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering48.53+27.1213.08
53Mikkel BerglundRingerike OL50.00+28.1913.26
54Henning StrandIL BUL-Tromsø51.01+29.2013.42
55Vegard RanestadHamar OK51.43+30.0213.54
56August Syrdal ØenHeming Orientering53.33+31.5214.23
57Gaute LindaasElverum OK54.26+32.4514.37
Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Andreas Nybak UrdalGanddal ILdiskvalifisert
Mats LindaasElverum OKikke startet
Alf Kristian HelleHalden SKikke startet
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbikke startet
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet
Atle Nikolai WølloKongsberg OLikke startet
Sander Tonjer FingarsenElverum OKikke startet

H 19-20

3 960 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalNTNUI24.286.10
2Niels Christian HellerudHalden SK24.42+0.146.14
3Mats EidsmoFreidig24.48+0.206.15
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb25.17+0.496.23
5Isak JonssonNydalens SK25.35+1.076.27
6Sander ArntzenAsker Skiklubb25.37+1.096.28
7Vegard KittilsenFreidig25.38+1.106.28
8Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK25.55+1.276.32
9Elias Skjolden SørensenLillomarka OL26.40+2.126.44
10Anders VestølVegårshei IL26.49+2.216.46
11Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø26.59+2.316.48
12Simen Spets StorhovFreidig27.36+3.086.58
13Erik Hæstad BjørnstadFossum IF27.53+3.257.02
14Jonas GrønliFreidig28.17+3.497.08
15Eskil FrøislandVang OL28.20+3.527.09
16Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering28.33+4.057.12
17Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL28.49+4.217.16
18Petter Liabakk EriksenByåsen IL30.29+6.017.41
19Jo Even KolstadFreidig31.03+6.357.50
20Even LindaasVang OL31.15+6.477.53
21Håkon HolstadFreidig32.21+7.538.10
22Njaal Ellegaard MelbyVang OL32.56+8.288.18
23Johan Kristian UndelandSturla, IF33.25+8.578.26
24Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering33.32+9.048.28
25Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn34.15+9.478.38
26Johan Christie ØrkeNTNUI35.02+10.348.50
27Jens Johan BrekkeLillomarka OL35.39+11.119.00
28Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering44.55+20.2711.20
29Anders HorveiRaumar Orientering45.34+21.0611.30
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet
Marius AurebekkKristiansand OKikke startet
Lars Young VikNydalens SKikke startet

H 21-

6 070 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalNTNUI35.345.51
2Anders NordbergNydalens SK35.50+0.165.54
3Vegard GulbrandsenNTNUI35.52+0.185.54
4Jørgen BaklidNTNUI36.19+0.455.58
5Hans Petter MathisenNTNUI36.20+0.465.59
6Ralph StreetBækkelagets SK36.26+0.526.00
7Dag BlandkjennKristiansand OK36.41+1.076.02
8Håvard Sandstad EidsmoFreidig36.46+1.126.03
9Magne DæhliHalden SK36.58+1.246.05
10Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL37.13+1.396.07
11Anders HagaRaumar Orientering38.03+2.296.16
12Thomas Natvig ÅrstadHalden SK38.23+2.496.19
13Vegard Jarvis WestergårdNTNUI38.54+3.206.24
14Oskar AndrénIL Leik39.18+3.446.28
15Håvard HagaNydalens SK39.21+3.476.28
16Ivar LundanesTyrving IL40.13+4.396.37
17Karl FremstadTyrving IL40.14+4.406.37
18Erling HjermstadFossum IF40.45+5.116.42
19Isak BergsetFrol IL40.50+5.166.43
20Ulrik Astrup ArnesenNTNUI40.52+5.186.43
21Marius PyttenNTNUI42.28+6.546.59
22Anders Felde OlaussenNTNUI42.57+7.237.04
23Ola KeiseråsIL Leik44.03+8.297.15
24Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI44.32+8.587.20
25Haakon IngvaldsenNittedal OL45.53+10.197.33
26Sverre Turter SandvoldNydalens SK46.49+11.157.42
27Herman Ryen MartinsenNTNUI46.51+11.177.43
28Linus OlhansÅs-NMBU Orientering47.00+11.267.44
29Styrk Hundseid KamsvågNTNUI47.07+11.337.45
30Sondre Ruud BråtenNydalens SK47.50+12.167.52
31Simon JakobssonFrol IL48.14+12.407.56
32Magne JutulstadBækkelagets SK48.32+12.587.59
33Mathias BenjaminsenLillomarka OL48.39+13.058.00
34Olav Milian Schmitt GranNTNUI49.00+13.268.04
35Sturla FrydenlundNTNUI49.26+13.528.08
36Raúl FerraHalden SK49.45+14.118.11
37Emil JönssonTyrving IL49.48+14.148.12
38Bjørn Anders FlågenNTNUI50.28+14.548.18
39Anton KamolzPost SV Dresden50.34+15.008.19
40Morten FismenFossum IF51.05+15.318.24
41Jonas KittelsenNTNUI51.23+15.498.27
42Ole Jørgen ArentzNTNUI57.15+21.419.25
43Didrik BredesenLillomarka OL58.48+23.149.41
44Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK1.08.46+33.1211.19
45Robert FredriksenNotodden OL1.16.15+40.4112.33
Eirik W. MoeAsker Skiklubbdiskvalifisert
KyongSa RiIL BUL-Tromsøikke startet
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet
Andreas SølbergIL Leikikke startet
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet
Vegard DanielsenKristiansand OKikke startet
Håvard WedegeFredrikstad SKikke startet
Emil AhlbäckFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor