Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjoner: Lierbygda OL / Sturla, IF
Dato: søndag 16 august 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | ÅpenL | ÅpenK | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

H 21-

6 070 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalNTNUI35.34
2Anders NordbergNydalens SK35.50+0.16
3Vegard GulbrandsenNTNUI35.52+0.18
4Jørgen BaklidNTNUI36.19+0.45
5Hans Petter MathisenNTNUI36.20+0.46
6Ralph StreetBækkelagets SK36.26+0.52
7Dag BlandkjennKristiansand OK36.41+1.07
8Håvard Sandstad EidsmoFreidig36.46+1.12
9Magne DæhliHalden SK36.58+1.24
10Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL37.13+1.39
11Anders HagaRaumar Orientering38.03+2.29
12Thomas Natvig ÅrstadHalden SK38.23+2.49
13Vegard Jarvis WestergårdNTNUI38.54+3.20
14Oskar AndrénIL Leik39.18+3.44
15Håvard HagaNydalens SK39.21+3.47
16Ivar LundanesTyrving IL40.13+4.39
17Karl FremstadTyrving IL40.14+4.40
18Erling HjermstadFossum IF40.45+5.11
19Isak BergsetFrol IL40.50+5.16
20Ulrik Astrup ArnesenNTNUI40.52+5.18
21Marius PyttenNTNUI42.28+6.54
22Anders Felde OlaussenNTNUI42.57+7.23
23Ola KeiseråsIL Leik44.03+8.29
24Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI44.32+8.58
25Haakon IngvaldsenNittedal OL45.53+10.19
26Sverre Turter SandvoldNydalens SK46.49+11.15
27Herman Ryen MartinsenNTNUI46.51+11.17
28Linus OlhansÅs-NMBU Orientering47.00+11.26
29Styrk Hundseid KamsvågNTNUI47.07+11.33
30Sondre Ruud BråtenNydalens SK47.50+12.16
31Simon JakobssonFrol IL48.14+12.40
32Magne JutulstadBækkelagets SK48.32+12.58
33Mathias BenjaminsenLillomarka OL48.39+13.05
34Olav Milian Schmitt GranNTNUI49.00+13.26
35Sturla FrydenlundNTNUI49.26+13.52
36Raúl FerraHalden SK49.45+14.11
37Emil JönssonTyrving IL49.48+14.14
38Bjørn Anders FlågenNTNUI50.28+14.54
39Anton KamolzPost SV Dresden50.34+15.00
40Morten FismenFossum IF51.05+15.31
41Jonas KittelsenNTNUI51.23+15.49
42Ole Jørgen ArentzNTNUI57.15+21.41
43Didrik BredesenLillomarka OL58.48+23.14
44Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK1.08.46+33.12
45Robert FredriksenNotodden OL1.16.15+40.41
Eirik W. MoeAsker Skiklubbdiskvalifisert
KyongSa RiIL BUL-Tromsøikke startet
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet
Andreas SølbergIL Leikikke startet
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet
Vegard DanielsenKristiansand OKikke startet
Håvard WedegeFredrikstad SKikke startet
Emil AhlbäckFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor