Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjoner: Lierbygda OL / Sturla, IF
Dato: søndag 16 august 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | ÅpenL | ÅpenK | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

H 17-18

3 720 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK21.41
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering23.09+1.28
3Tobias AlstadFrol IL24.25+2.44
3Martin Vehus SkjerveVerdal OK24.25+2.44
5Brage TakleKristiansand OK24.27+2.46
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb24.45+3.04
7Hans UrsetIL BUL-Tromsø24.56+3.15
8Cornelius BjørkSandefjord OK25.08+3.27
9Kasper Bakken UlsethNydalens SK25.17+3.36
10Ådne SkjærsteinTyrving IL25.50+4.09
11Sondre Zahl HagenFossum IF25.55+4.14
12Andreas DaleBergens TF26.00+4.19
13Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering26.03+4.22
14Mikkel HoltFreidig26.16+4.35
15Vetle DrageKongsberg OL26.48+5.07
16Teodor Mo HjelsethNydalens SK27.24+5.43
17Halvard KornmoPorsgrunn OL27.37+5.56
18Tobias RøddeGanddal IL28.02+6.21
19Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn28.17+6.36
20Marius BakkeFossum IF29.13+7.32
21Anselm ReichenbachOppsal Orientering29.20+7.39
22Kristian ØstermannHeming Orientering30.07+8.26
23Anders Håvard LarsenNydalens SK30.22+8.41
24Erlend AuneByåsen IL30.35+8.54
25Sigurd Saxe SandvikHalden SK31.10+9.29
26Markus Andreas BreivoldGanddal IL31.35+9.54
27Jørgen SchjølbergTynset IF31.46+10.05
28Vebjørn Blom-HagenFossum IF33.10+11.29
29Johan EgerKongsberg OL33.12+11.31
30Lukas KlausenSturla, IF33.25+11.44
31Håvard VeieOK Skøynar33.27+11.46
32Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF33.30+11.49
33Hallvar HallanOK Skøynar33.32+11.51
34Eskil FrischknechtAlta OL33.49+12.08
35Åsmund SlokvikNotodden OL34.18+12.37
35Vetle Grønvik EkraFreidig34.18+12.37
37Henrik R HoltHedrum OL34.36+12.55
38Trygve Børte NomelandKristiansand OK34.55+13.14
39Jakob TorgersenHalden SK35.34+13.53
40Sivert PoppeFredrikstad SK36.06+14.25
41Tobias MathisenPorsgrunn OL36.57+15.16
42Gaute FosstveitRaumar Orientering38.23+16.42
43Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn38.34+16.53
44Birk Felland SætnanFossum IF38.53+17.12
45Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb38.56+17.15
46Rolf Andreas BergNydalens SK40.57+19.16
47Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL42.14+20.33
48Håkon Omholt BerrefjordLardal OL43.59+22.18
49Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett45.03+23.22
50Jens Øien KlosterFitjar IL48.06+26.25
51Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett48.50+27.09
52Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering48.53+27.12
53Mikkel BerglundRingerike OL50.00+28.19
54Henning StrandIL BUL-Tromsø51.01+29.20
55Vegard RanestadHamar OK51.43+30.02
56August Syrdal ØenHeming Orientering53.33+31.52
57Gaute LindaasElverum OK54.26+32.45
Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Andreas Nybak UrdalGanddal ILdiskvalifisert
Mats LindaasElverum OKikke startet
Alf Kristian HelleHalden SKikke startet
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbikke startet
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet
Atle Nikolai WølloKongsberg OLikke startet
Sander Tonjer FingarsenElverum OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor