Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjoner: Lierbygda OL / Sturla, IF
Dato: søndag 16 august 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | ÅpenL | ÅpenK | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

D 21-

4 720 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Catherine TaylorFredrikstad SK35.00
1Anna UlvensøenNydalens SK35.00
3Helena KarlssonIFK Lidingö SOK36.02+1.02
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF36.11+1.11
5Ingrid LundanesNTNUI36.27+1.27
6Ingeborg EideByåsen IL37.05+2.05
7Tilla Farnes HennumNTNUI37.58+2.58
8Jo ShepherdHalden SK38.13+3.13
9Anu TuomistoNTNUI38.52+3.52
10Ragnhild HjermstadFossum IF39.06+4.06
11Eirin Svanøe-HafstadFrol IL39.11+4.11
12Synne StrandNydalens SK39.21+4.21
13Ragnhild EideByåsen IL39.45+4.45
14Emilie Westli AndersenLøten o-lag39.50+4.50
15Ane DyrkornNTNUI40.13+5.13
16Runa FremstadLarvik OK41.18+6.18
17Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK41.28+6.28
18Therese HaareKonnerud IL41.32+6.32
19Evine Westli AndersenLøten o-lag41.49+6.49
20Åsne Skram TrømborgNTNUI42.04+7.04
21Aurora FossøyNTNUI43.02+8.02
22Sofie Skyttersæter IversenNTNUI45.44+10.44
23Ingunn Egeberg VáriNTNUI47.26+12.26
24Eef van DongenFrol IL48.08+13.08
25Emilie WestinNydalens SK48.10+13.10
26Kristine AusenÅs-NMBU Orientering50.16+15.16
27Marit Melby JacobsenNTNUI51.40+16.40
28Marianne DæhliNydalens SK57.35+22.35
29Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL57.49+22.49
Heidi JensenNTNUIdiskvalifisert
Thea DyrkornNTNUIdiskvalifisert
Emma ArnesenByåsen ILdiskvalifisert
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orienteringikke startet
Svetlana MironovaHalden SKikke startet
Marie OlaussenFredrikstad SKikke startet
Margrethe WisløffNTNUIikke startet
Marion AebiTyrving ILikke startet
Andrine BenjaminsenLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor