Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Innedørsløp Nord universitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Innedørsløp Nord universitet
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 20 november 2018

A

38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.06
2Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering11.44+0.38
3Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12.07+1.01
4Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering12.45+1.39
5Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering13.05+1.59
6Anders KureBodø og Omegn IF Orientering14.02+2.56
7Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering14.56+3.50
8Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering15.44+4.38
9Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering15.50+4.44
10Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering15.53+4.47
11Per HøivaagTverlandet IL16.53+5.47
12Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering17.03+5.57
13Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering17.48+6.42
14Magnus KrogstadTverlandet IL18.03+6.57
15Anne Lise Øiesvold18.19+7.13
16Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering18.44+7.38
17Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering18.46+7.40
18Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering18.47+7.41
19Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering18.52+7.46
20Ellen Arntzen19.03+7.57
21Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering19.30+8.24
22Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering20.45+9.39
23Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering21.21+10.15
24Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering21.28+10.22
25Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering24.46+13.40
26Jørgen NjållaTverlandet IL24.55+13.49
27Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering25.50+14.44
28Benjamin August VikenTverlandet IL27.31+16.25
29Andrea NjållaTverlandet IL29.16+18.10
30Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering29.55+18.49
31Anton GagnumTverlandet IL30.49+19.43
32Edvard ValebrokkTverlandet IL30.57+19.51
33Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering36.10+25.04
34Viken KennethTverlandet ILdiskvalifisert
35Geir MoenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
36Tarald JeremiassenTverlandet ILdiskvalifisert
Rita NjållaTverlandet ILbrutt
Trygve NjållaTverlandet ILbrutt

C

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve NjållaTverlandet IL9.31
2Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering10.08+0.37
3Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering10.13+0.42
4Tarald JeremiassenTverlandet IL13.49+4.18
5Edvard ValebrokkTverlandet IL13.50+4.19
6Randi ValebrokkTverlandet IL14.18+4.47
7Kristine Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering14.40+5.09
8Sigrid Holter IngebrigtsenBodø og Omegn IF Orientering14.41+5.10
9Kornelia NjållaTverlandet IL17.44+8.13
10Sigrid NjållaTverlandet IL18.40+9.09
11Johanne AngelsenTverlandet IL35.37+26.06
12Maja WiikTverlandet IL35.41+26.10
13Anton GagnumTverlandet ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor