Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: lørdag 11 mai 2019

N-åpen

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Linus Fossum MalmringFreidigfullført

D -10

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Irene Storler SnøfuglFreidig24.0415.02
Marit Storler SnøfuglFreidig19.2512.08

H -10

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering20.3912.54

D 11-12

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering20.1012.36
2Agnes Wullum-VestadWing OK25.20+5.1015.50
3Maia Ruano StrandWing OK26.16+6.0616.25
Hedda SæbøNidarøst OKdiskvalifisert

D 13-14

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid HaugskottOL Trollelg17.558.57
2Hanna LindqvistÖstersunds OK21.09+3.1410.34
3Nora HalvorsenFreidig23.30+5.3511.45
4Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering25.06+7.1112.33
5Lina Storler SnøfuglFreidig36.15+18.2018.07

D 15-16

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig29.389.15
2Trude MarkhusVerdal OK32.04+2.2610.01
3Ane Malene KolstadFreidig35.33+5.5511.06
4Anna Aurora NolteFreidig36.45+7.0711.29
5Ida SolliMo OK37.13+7.3511.37

D 17-

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva TesarovaWing OK32.529.07
2Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering33.39+0.479.20
3Marit SchmidOL Trollelg34.46+1.549.39
4Hanne VefsnmoByåsen IL40.08+7.1611.08

D 40-

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg30.188.39
2Mette Resell NolteFreidig35.44+5.2610.12
3Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø40.42+10.2411.37
4Maj-Lisbet RønningFreidig1.04.09+33.5118.19
Margot Bolstad LynumFreidigikke startet

D 50-

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Ellen BrevikSturla, IF32.1210.03
2Tone AlmåsIL Leik35.59+3.4711.14
3Ann Karin TjørhomGanddal IL43.06+10.5413.28
4Mai Iren AlmåsIL Leik47.06+14.5414.43
5Mette BjerveMo OK48.05+15.5315.01
6Gunhild BredesenVerdal OK54.17+22.0516.57
Randi JensenFrol ILdiskvalifisert
Nina-Beate LiabakkByåsen ILdiskvalifisert
Torunn Spets StorhovFreidigikke startet

D 60-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig39.2312.18
2Magnhild ForsethFrol IL40.22+0.5912.36
3Ruth SchmidOL Trollelg57.53+18.3018.05
3Reidun Fallan SmaavikFreidig57.53+18.3018.05

D 70-

3 200 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Torid KvaalFreidigikke startet

H 11-12

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simon LindqvistÖstersunds OK13.128.15
2Anders Berge MjølhusOL Trollelg14.21+1.098.58
3Jonas AlstadFrol IL14.24+1.129.00
4Mathias Aarbogen DahlOL Trollelg16.35+3.2310.21
5Emil Braa HolmOL Trollelg16.43+3.3110.26

H 13-14

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tristan HalvorsenFreidig14.287.14
2Magnus AlstadFrol IL15.43+1.157.51
3Alf Petter LynumFreidig20.17+5.4910.08
4Joar BäckmanFrösö IF24.03+9.3512.01
5Ludvik Storler SnøfuglFreidig31.18+16.5015.39

H 15-16

3 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
August MaskeFreidigikke startet

H 17-

5 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering39.447.56
2Mats LindaasElverum OK43.16+3.328.39
3Martin OhlssonOK Storsjön44.08+4.248.49
4Tommy SchmidOL Trollelg44.09+4.258.49
5Marcus AmrénÖstersunds OK44.14+4.308.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Magnus JohanssonÅre OK47.56+8.129.35
7Jérôme SoulardByåsen IL55.01+15.1711.00
Jan SchmidOL Trollelgdiskvalifisert
David LundstenIFK Umeådiskvalifisert

H 40-

5 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bård NonstadOL Trollelg33.226.40
2Johan IvarssonFreidig36.14+2.527.14
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL39.44+6.227.56
4Thomas Berge MjølhusOL Trollelg41.38+8.168.19
5Gunnar VatnFrol IL41.43+8.218.20
6Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering43.57+10.358.47
7Arild H ClausenFreidig46.18+12.569.15
8Hans Helmer SæternesByåsen IL49.37+16.159.55
9Olle MalmringFreidig54.57+21.3510.59
10Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering57.53+24.3111.34

H 50-

4 000 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig29.387.24
2Vidar SkjerveVerdal OK30.34+0.567.38
3Arne OkkenhaugVerdal OK30.55+1.177.43
4Ulf LindqvistÖstersunds OK31.36+1.587.54
5Jack BjørnsenKristiansand OK31.39+2.017.54
6Christian JomaasFossum IF32.00+2.228.00
7Øystein ØstermannHeming Orientering32.45+3.078.11
8Frode HaugskottOL Trollelg33.31+3.538.22
9Trond BrevikFossum IF33.44+4.068.26
10Knut HagenByåsen IL34.52+5.148.43
11Harald Eide-FredriksenHeming Orientering35.22+5.448.50
12Svein Terje KolstadFreidig37.44+8.069.26
13Björn OlofssonOK Storsjön39.50+10.129.57
14Stein MarkhusVerdal OK41.21+11.4310.20
15Roger KrohnFältjägarnas IF42.17+12.3910.34
16Geir PaulsenOL Trollelg42.24+12.4610.36
17Øystein WiggenByåsen IL44.13+14.3511.03
18Gunnar EideBjugn IL46.14+16.3611.33
19Martin FrischknechtAlta OL54.47+25.0913.41
20Torulf BäckmanFrösö IF57.24+27.4614.21

H 60-

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje RønningOK Skøynar30.298.28
2Geir OwrenFreidig35.36+5.079.53
3Arnulf VillmoKorgen IL38.30+8.0110.41
4Lasse NatvigByåsen IL40.51+10.2211.20

H 70-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders WaageFreidig34.2910.46
2Rolf KarsetSteinkjer OK42.03+7.3413.08
3Nils Olav VennevikFreidig46.35+12.0614.33
Gunnar ØsterbøFreidigikke startet

H 80-

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig Arild HaugskottOL Trollelg56.0217.30

Direkte A

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning B. CarlsenOK Moss25.378.00
2Dag Steinar RagvinBø ol29.34+3.579.14
3Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL30.44+5.079.36
4Eivind LonaWing OK31.06+5.299.43
5Alex PedersenOL Trollelg31.33+5.569.51
6Frantisek KolovskyNTNUI31.47+6.109.55
7Olav M. IndergaardFrol IL33.36+7.5910.30
8Mai Britt BjørkSandefjord OK44.56+19.1914.02
9Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering45.00+19.2314.03
Lena Lyngsaunet AlstadFrol ILdiskvalifisert
Janne Fossum MalmringFreidigikke startet

Direkte B

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering33.4216.51
Ingvil SnøfuglFreidig24.5912.29
Kristian Klausendiskvalifisert

Direkte C

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Bedrich Said15.569.57
Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering20.2112.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor