Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarkarusellen 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarkarusellen 4
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 22 oktober 2019

Klasser: Visa alla | D11-16 | D17- | H11-16 | H17- | D11-16N | D17N- | H11-16N | H17N- | H-10 | D-10

D11-16

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Aakre LeistadSkien OK24.539.57
2Juliette Holtskog-FeremansSkien OK32.48+7.5513.07

D17-

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL25.3110.12
2Gry AakreSkien OK26.12+0.4110.28
3Hanne HerumOK Skeidi26.47+1.1610.42
4Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL26.50+1.1910.44
5Malene NysæterSkien OK27.02+1.3110.48
6Eli Marie WiigPorsgrunn OL28.34+3.0311.25
7Trude NysæterSkien OK33.38+8.0713.27
8Rita RaastadSkien OK35.32+10.0114.12
9Anne SolbraSkien OK39.25+13.5415.46
10Eli KlovningPorsgrunn OL44.50+19.1917.56
11Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL55.28+29.5722.11
Turid VongravenSkien OKbrutt

H11-16

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK20.428.16
2Kristian Ekeberg FliidSkien OK21.07+0.258.26
3Thomas MyhreSkien OK28.17+7.3511.18
4Sindre ErichsenSkien OK33.44+13.0213.29
5Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL37.34+16.5215.01
6Tobias LodeSkien OK39.31+18.4915.48

H17-

2 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode NysæterSkien OK21.118.28
2Rune LaurantsenSkien OK22.22+1.118.56
3Jørn MyrlandNotodden OL23.42+2.319.28
4Sigurd HoltskogSkien OK24.18+3.079.43
5Bjørn Richard KirsteSkien OK24.43+3.329.53
6Tom SagaSkien OK25.19+4.0810.07
7Ole JohanssonPorsgrunn OL26.24+5.1310.33
8Dag KristensenOK Skeidi27.19+6.0810.55
9Brede Ekeberg FliidSkien OK30.02+8.5112.00
10Kay JørgensenPorsgrunn OL30.30+9.1912.12
11Eilef LandsverkSkien OK30.42+9.3112.16
12Carl Ove BergOK Skeidi31.26+10.1512.34
13Rolf LyePorsgrunn OL36.37+15.2614.38
14Ragnar HillestadLardal OL37.27+16.1614.58
15Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL37.36+16.2515.02
16Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL40.22+19.1116.08
17Magne KlovningPorsgrunn OL43.40+22.2917.28

D11-16N

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie V. KnutsenSkien OK30.3721.52
2Mie SkifjellSkien OK30.41+0.0421.55

D17N-

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Ekeberg FliidSkien OK22.2816.02

H-10

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver SkifjellSkien OK20.2314.33

D-10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie StokkaSkien OK18.2113.06
2Maren Frogner BekkevoldSkien OK31.46+13.2522.41
3Semine DahlSkien OK31.58+13.3722.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor