Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarkarusellen 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarkarusellen 3
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 15 oktober 2019

D11-16

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK25.539.35
2Vilde Aakre LeistadSkien OK26.15+0.229.43

D17-

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene NysætherSkien OK22.508.27
2Hilde RosenvoldPorsgrunn OL24.17+1.278.59
3Hanne HerumOK Skeidi25.49+2.599.33
4Gry AakreSkien OK27.15+4.2510.05
5Rita RaastadSkien OK28.56+6.0610.42
6Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL31.06+8.1611.31
7Oda S LandmarkSkien OK36.34+13.4413.32
8Eli SæterdalSkien OK36.41+13.5113.35

H11-16

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysætherSkien OK21.077.49
2Kristian Ekeberg FliidSkien OK22.02+0.558.09
3Tobias LodeSkien OK28.21+7.1410.30
4Sindre Flatin ErichsenSkien OK36.28+15.2113.30

H17-

2 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald HoviSkien OK20.027.25
2Rune LaurantsenSkien OK20.40+0.387.39
3Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL20.58+0.567.45
4Bjørn Richard KirsteSkien OK21.10+1.087.50
5Sigurd HoltskogOK Skeidi22.44+2.428.25
6Ådne SkifjellSkien OK22.56+2.548.29
7Brede Ekeberg FliidSkien OK23.05+3.038.32
8Dag KristensenOK Skeidi24.15+4.138.58
9Ole JohanssonPorsgrunn OL25.18+5.169.22
10Jan Kåre StokeOK Skeidi26.12+6.109.42
11Ragnar HillestadLardal OL26.58+6.569.59
12Jiri UrvalekPorsgrunn OL27.13+7.1110.04
13Carl Ove BergOK Skeidi28.02+8.0010.22
14Lars Øyvind LodeSkien OK28.31+8.2910.33
15Eilef LandsverkSkien OK30.39+10.3711.21
16Rolf LyePorsgrunn OL34.56+14.5412.56
17Gunnar MosevollSkien OK44.58+24.5616.39
18Knut ErichsenSkien OK47.58+27.5617.45

D11-16N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie V. KnutsenSkien OK35.4623.50
1Mye SkifjellSkien OK35.4623.50

D17N-

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Ekeberg FliidSkien OK24.2516.16
2Gro Elisabeth HerumOK Skeidi33.44+9.1922.29

H-10

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper WernerSkien OK23.1215.28
2Iver SkifjellSkien OK23.13+0.0115.28

D-10

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie StokkaSkien OK19.1512.50
2Semine DahlSkien OK28.57+9.4219.18
3Maren F. BekkevoldSkien OK29.09+9.5419.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor