Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarkarusellen 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarkarusellen 2
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 1 oktober 2019

D11-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vilde Aakre LeistadSkien OK25.14
2Juliette Holtskog-FeremansSkien OK31.48+6.34

D17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gry AakreSkien OK25.41
2Hilde RosenvoldPorsgrunn OL25.44+0.03
3Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL27.04+1.23
3Hanne HerumOK Skeidi27.04+1.23
5Ingrid StrandeSkien OK28.48+3.07
6Eli SæterdalSkien OK30.36+4.55
7Rita RaastadSkien OK31.09+5.28
8Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL38.51+13.10
9Eli KlovningPorsgrunn OL45.19+19.38
10Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.26.17+1.00.36
Ulrike WeiserSkien OKdiskvalifisert

H11-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gaute NysæterSkien OK22.56
2Kristian Ekeberg FliidSkien OK24.32+1.36
3Thomas MyhreSkien OK36.31+13.35
4Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL39.01+16.05
5Max GjærumSkien OK45.09+22.13

H17-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frode NysæterSkien OK17.29
2Gisle NysæterSkien OK17.45+0.16
3Skjalg NysæterSkien OK18.30+1.01
4Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL18.33+1.04
5Arve GlittumOK Skeidi19.45+2.16
6Rune LaurantsenSkien OK21.08+3.39
7Bjørn Richard KirsteSkien OK24.37+7.08
8Glenn BorgenSkien OK26.48+9.19
9Dag KristensenOK Skeidi26.58+9.29
10Jan Kåre StokkeOK Skeidi27.02+9.33
11Ole JohanssonPorsgrunn OL28.06+10.37
12Kay JørgensenPorsgrunn OL28.12+10.43
13Harald OmlandSkien OK28.13+10.44
14Jiri UrvalekPorsgrunn OL28.58+11.29
15Carl Ove BergOK Skeidi29.35+12.06
16Eilef LandsverkSkien OK32.12+14.43
17Magne KlovningPorsgrunn OL34.55+17.26
18Rolf LyePorsgrunn OL35.54+18.25
19Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL39.04+21.35
20Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL40.34+23.05
Brede Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert
Endre LaurantsenSkien OKdiskvalifisert
Gunnar MosevollSkien OKdiskvalifisert
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKdiskvalifisert

D11-16N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1June HestadSkien OK44.26
2Mie SkifjellSkien OK44.27+0.01
3Emilie V. KnutsenSkien OK44.41+0.15

D17N-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vigdis SolliSkien OK27.27

H11-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nickolai M. SørbøSkien OK34.15

H-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jesper WernerSkien OK26.26
2Leon AasSkien OK27.29+1.03
3Iver SkifjellSkien OK37.35+11.09

D-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sofie StokkaSkien OK30.23
2Semine DahlSkien OK37.08+6.45
3Maren Ds. BekkevoldSkien OK37.09+6.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor