Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjokula 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjokula 11
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: onsdag 23 januar 2019

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Elling AakreKort A (18)38.00+9.0712.15

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Kai MidtskogenKort A (18)35.26+6.3311.25

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Richard Zeiner-GundersenLang A (18)40.51+14.0110.28

Hedrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltLang A (18)26.506.52
2Espen JohnsenKort A (18)29.39+0.469.33
4Anders Kristian HoltLang A (18)31.51+5.018.10
6Kristin JohanssonC løype (7)35.12+11.3115.18
12Per Einar StrømKort A (18)44.28+15.3514.20
13Helge FossheimKort A (18)47.56+19.0315.27
16Elin BordøyKort A (18)59.46+30.5319.16
Ludvig JohnsenKort A (18)ikke startet

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadC løype (7)23.4110.17
13Kristin Melby JacobsenLang A (18)38.45+11.559.56

Larvik OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jørn SundbyLang A (18)31.01+4.117.57
2Ida Kierulf DirdalC løype (7)25.10+1.2910.56
3Per Henrik ZagarKort A (18)31.12+2.1910.03
6Tom KristensenLang A (18)33.09+6.198.30
12Per Olav GulbrandsenLang A (18)36.55+10.059.27
14Per Øystein AndersenKort A (18)53.14+24.2117.10
15Kåre ThorbjørnsenKort A (18)54.30+25.3717.34
Iver RingheimLang A (18)ikke startet

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Trine Marit Justad RaaenLang A (18)53.38+26.4813.45

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anne Marie Koren HalvorsenC løype (7)32.24+8.4314.05
Morten AndresenKort A (18)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenKort A (18)28.539.19

Porsgrunn OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Halvard KornmoLang A (18)31.27+4.378.03
4Rolf LyeC løype (7)32.33+8.5214.09
5Bjørn LieKort A (18)33.25+4.3210.46
6Magne Wiig MathisenLang A (18)33.09+6.198.30
7Inger Marie JohanssonC løype (7)35.20+11.3915.21
8Une HoltermannLang A (18)33.14+6.248.31
8Ole JohanssonKort A (18)38.03+9.1012.16
10Knut Wiig MathisenLang A (18)33.36+6.468.36
10Eli Marie WiigKort A (18)41.18+12.2513.19
11Dag AusenLang A (18)34.57+8.078.57
11Kay JørgensenKort A (18)43.03+14.1013.53
14Jan GatevoldLang A (18)40.38+13.4810.25
16Anine Kjørholt LieLang A (18)40.59+14.0910.30
17Hilde VassendLang A (18)49.05+22.1512.35
Tobias MathisenLang A (18)ikke startet

Sandefjord OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Gabriel GjoneLang A (18)32.59+6.098.27
9Benjamin GjoneLang A (18)33.20+6.308.32
9Knut GjoneKort A (18)39.59+11.0612.53
Tone StoklandLang A (18)ikke startet
Daniella GjoneC løype (7)ikke startet

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tom SagaKort A (18)31.32+2.3910.10
5Jorunn Brun SagaC løype (7)35.09+11.2815.16
Bjørn Richard KirsteKort A (18)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor